قاب ژله ای شفاف Clear TPU

قیمت و خرید قاب ژله ای شفاف گوشی موبایل – Clear TPU Case

کاور ژله‌ای چیست؟

در ساخت قاب‌های گوشی از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود. اما یکی از پرکاربردترین متریال‌ها، پلاستیک‌های نرم TPU هستند. دلیل استفاده از این پلاستیک دوام بالای آن است. همچنین بخاطر انعطاف بالا شکل پذیری راحتی دارد. تا جایی که قاب‌های TPU بخاطر نرمی زیاد به کاور ژله‌ای شهرت یافته‌اند. در نهایت بافت مستحکم قاب‌های TPU حفاظت گوشی را بدون هیچ کم و کاستی تضمین می‌کند. برای همین پر طرفدارترین قاب‌ها همیشه از این نوع هستند. به خصوص قاب گوشی ژله‌ای شفاف که محبوبیت بیشتری دارد. دلایل زیادی برای انتخاب یک قاب شفاف ژله‌ای وجود دارد. از این رو قصد داریم مهم‌ترین این دلایل را بررسی کنیم.

چرا به یک قاب گوشی شفاف ژله‌ای نیاز داریم؟

اولین چیزی که در خرید گوشی توجه‌تان را جلب می‌کند، ظاهر آن است. هر چه طراحی گوشی برجسته‌تر و خاص‌تر باشد، بیشتر چشم‌تان را می‌گیرد. به همین دلیل اکثر گوشی‌های امروزی ظاهر براق و جذابی دارند. حالا فرض کنید مجبور باشید بعد از خرید گوشی، آن را با قاب بپوشانید. مطمئناً هیچ راه دیگری جز قاب برای محافظت از آن وجود ندارد. اما اینکه تمام زیبایی بدنه‌ی گوشی زیر قاب بماند، ذوق و شوق‌تان را کور می‌کند. اما چاره‌ی دیگری ندارید. مگر اینکه از قاب ژله‌ای شفاف استفاده کنید. در واقع اکثر افراد دوست دارند نام و برند موبایل‌ از داخل قاب مشخص باشد. از این رو گارد ژله‌ای شفاف را ترجیح می‌دهند. با این کار ظاهر خاص و برجسته‌ی موبایل، پشت قاب پنهان نخواهد شد.

شفاف بودن گارد گوشی ژله‌ای یک مزیت دیگر هم دارد. چون به راحتی می‌توانید قابی مخصوص خودتان درست کنید. گاهی اوقات بین هزاران قاب، هیچ کدام با سلیقه‌‌ی افراد جور نیست. برای همین قاب‌های شفاف را تهیه می‌کنند تا با رنگ و تزئین کردن آن‌ها، قاب دلخواه‌شان را بسازند. اگر شما هم می‌خواهید ذوق هنری‌تان را بکار بگیرد، پس کاور ژله‌ای ساده تهیه کنید. سپس آن را تبدیل به یک قاب ژله‌ای رنگی یا فانتزی کنید. حتی با یادگیری ترفندهایی می‌توانید عکس خودتان یا هنرمند دلخواه‌تان را روی آن چاپ کنید.

سایر ویژگی‌های گارد گوشی ژله‌ای

  1. گارد ژله‌ای سبک است و وزن اضافی یا حجم کمی به موبایل‌تان اضافه می‌کند. اما برخلاف وزن پایین و ظاهر نازک، مقاومت آن در برخورد ضربه عالی است. انعطاف و سختی قاب به نسبت یکسان ضربه پذیری آن را افزایش می‌دهد. به علاوه قاب فشار ضربه‌ها را به طرز عالی خنثی می‌کند. در نتیجه اثر آن به اجزای داخلی موبایل‌تان منتقل نخواهد شد.
  2. تماس اتفاقی گوشی با اشیای نوک تیز ممکن است باعث ایجاد خراش‌های کوچک و بزرگ روی آن است. با وجود قاب نرم ژله‌ای روی موبایل‌تان، خیال‌تان از این آسیب‌های احتمالی راحت باشد. چون انعطاف آن مانع خراشیده شدن قاب و گوشی می‌شود.
  3. این قاب‌ها یک ویژگی طراحی اضافی دارند. این طرح همان لبه‌های قاب است. لبه قسمتی از قاب است که از اطراف آن بیرون آمده و از صفحه نمایش موبایل‌تان محافظت می‌کند. اگر موبایل از دست بیافتد، این لبه با ایجاد فاصله‌ی میلی‌متری از ترک خوردن یا شکستن آن محافظت می‌کند.
  4. نه تنها لبه‌های ال سی دی، بلکه اطراف لنز دوربین، دکمه‌ها و دور تا دور قاب ضخامت بیشتری دارند. این ضخامت مانعی در برابر ضربه ایجاد می‌کند. در نتیجه این قسمت‌ها کم‌ترین آسیبی نمی‌بیند. به علاوه بخاطر شکل پذیری راحت TPU، قاب‌های آن برش‌های دقیقی و ظریفی در این قسمت‌ها دارند. در نتیجه دسترسی راحتی به درگاه، دوربین و دکمه‌ها ایجاد می‌کنند.

برخلاف تصورتان قاب ژله‌ای ارزان قیمت‌تر از سایر قاب‌ها است. این در حالیست که از سایر قاب‌ها شیک‌تر است. بخاطر سادگی، شفافیت و براقی با هر استایلی هم‌خوانی دارد. برای همین تقریباً مورد پسند سلایق مختلف است. استایل آپ برای هر مدل گوشی که داشته باشید، قاب شفاف مخصوص آن را دارد. پس فرصت را برای خرید این قاب با کیفیت از دست ندهید.