قاب Gucci

قاب گوشی گوچی

برند گوچی که پرفروش‌ترین برند ایتالیایی است به نمادی از شکوه و زرق و برق و ثروت تبدیل شده‌است. این برند با حضور پررنگ در عرصه تولید کیف، کفش، پوشاک، عطر وادکلن، ساعت و… به نامی آشنا در گوش مردم جهان تبدیل شده و طرفدارن متعصب زیادی هم دارد. قاب گوشی طرح گوچی هم یکی از محصولاتی است که بین مصرف کنندگان محبوبیت بالایی دارد.

دو مدل قاب دیگر که مشابه این قاب هستند و ظاهر برند و جذابی دارند قاب نیلکین و قاب Off-White هستند. 

دیزاین گوچی در کنار رنگبندی های متنوع و زیبا دل هر خریداری را می‌برد. ظاهری لاکچری که این برند به گوشی‌تان می‌دهد غیرقابل انکار است. قاب گوشی طرح GUCCI موجود در استایل آپ برای انواع زیادی از گوشی‌ها موجود بوده و در کیفیت و جنس فوق‌العاده‌ای تولید شده‌اند. جنس این گارد ها TPU است. قاب هایی که از این ماده ساخته شده‌اند، مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش، ضربه و حرارت دارند. این میزان از مقاومت موجب می‌شود گوشی‌تان در امنیت باشد و خیال‌تان بابت سلامت گوشی‌تان راحت باشد. وجود این ویژگی همزمان با نرمی و انعطاف بالا موجب شده که نصب و جدا کردن آن راحت باشد.

از دیگر خاصیت های جذاب این قاب ضد آب و چربی بودن آن است. همین موضوع هم امنیت گوشی را در برابر آب تضمین می‌کند هم به شما امکان تمیز کردن وشستشوی گارد را می‌دهد بدون این‌که تغییری در ساختار آن وارد شود. طراحی ظریف و برش های دقیق دسترسی شما را به درگاه‌ها تحت تاثیر قرار نداده و دکمه ها به راحتی قابل استفاده هستند. پیشنهاد می‌کنیم مطلب بهترین قاب‌های گوشی را حتما بخوانید.