قاب My Case

کاور My Case

بدنه گوشی با قرار گرفتن در معرض ضربه، فشار، سقوط، آب، گرد و غبار و… همیشه یکی از آسیب پذیرترین نقاط گوشی بوده‌است. به علاوه آسیبی که به بدنه وارد می‌شود ممکن است به قطعات داخلی مانند باتری و.. برسد و آن‌ها را هم تحت تاثیر قرار دهد. برای جلوگیری از چنین اتفاقات ناخوشایندی بهتر است از کاوری استفاده کنید که ضمن زیبایی ظاهری امنیت موبایل‌تان را هم حفظ کند.

کاور My Case که بیشتر برای گوشی‌های آیفون و سامسونگ طراحی می‌شوند نمونه‌ای بارز از کاور هایی است که علاوه بر شیک بودن از گوشی در برابر خطرات احتمالی به خوبی محافظت می‌کند.

یکی از نکاتی که سبب محبوبیت این نوع کاور شده‌است، تنوع رنگ در ساخت آن است. به نحوی که می‌توانید رنگ قاب گوشی‌تان را با هر استایلی که می‌خواهید ست کنید. جالب این‌جاست که دیزاین این قاب‌ها همیشه ساده است. به این دلیل هیچگاه از مد نیفتاده و یا خسته کننده و تکراری نمی‌شود.

از آن‌جایی که بیشتر اوقات گوشی از قسمت گوشه‌ها و کناره‌ها آسیب می‌بیند، دورتادور کاور My Case ضخامت بیشتری نسبت به سایر قسمت‌ها دارد. کیفیت ساخت کاورهای My Case به گونه‌ای است که با گذر زمان از فرم نمی‌افتد ثبات رنگ دارد. همچنین درصد شکنندگی این کاورها پایین است. همین ویژگی‌های کیفی موجب می‌شود که سال‌ها بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

برش و طراحی قاب به قدری دقیق است که جلوی دکمه‌ها، پورت و یا بلندگوها را نمی‌گیرد، در نتیجه دسترسی‌تان محدود نشده و به راحتی می‌توانید با گوشی‌تان کار کنید. همچنین کاور My Case ضد خط و خش است در نتیجه تا طولانی مدت به‌عنوان یک اکسسوری جذاب قابل استفاده است.