گلس و محافظ لنز دوربین

خرید گلس محافظ لنز دوربین

احتمال برای شما هم پیش آمده که گوشی از دست‌تان بیفتد و ضربه بخورد یا گوشی همراه کلید‌هایتان داخل یک جیب باشد. بعد از این اتفاق مطمئنا شما نگران ضربه دیدن و یا خش افتادن دوربین گوشی خود می‌شوید و همانطور که می‌دانید گوشی هوشمند بدون دوربین نیمی از کارایی و زیبایی خود را از دست می‌دهد. راهکار جلوگیری از این اتفاق استفاده از گلس لنز برای دوربین گوشی است. 

مزایا و معایب محافظ لنز دوربین

با شروع سال 2018 گوشی‌های هوشمند مجهز به دوربین‌های چندگانه شدند بعد از مدتی این سوال پیش آمد که حالا چطور از آسیب رسیدن به دوربین گوشی جلوگیری شود و تولید کنندگان لوازم جانبی محافظ لنز دوربین گوشی را به بازار ارائه کردند.

محافظ لنز گوشی انواع متفاوتی دارد: 

  • گلس لنز شیشه ای 
  • گلس لنز فلزی 
  • محافظ لنز دوربین نانو

محافظ لنز موبایل فول چسب است و به قسمت لنز دوربین موبایل می‌چسبد. بسته به اندازه دوربین گوشی برش داده شده است. از این رو گلس لنز دوربین گوشی‌های مختلف با هم فرق دارند پس در خرید گلس لنز گوشی خود دقت کنید که مدل صحیح را خریداری کنید. 

از مزایای استفاده از محافظ لنز گوشی جلوگیری از وارد شدن هرگونه خط و خش و تا حدود زیادی ضربه به دوربین است. با توجه به تعداد لنزهای گوشی‌های جدید استفاده از گلس لنز خیال شما را از بابت سالم ماندن دوربین گوشی راحت می‌کند. کیفیت دوربین شما هم حفظ می‌شود. 

نصب آن بسیار ساده است و با کمی دقت می‌توان به راحتی آن را نصب کرد. گلس‌های لنز همانند گلس گوشی بعد از استفاده طولانی مدت ممکن است خراب شوند یا کیفیت دوربین را کاهش دهند. با توجه به قیمت بسیار پایین آن می‌توانید آن را جایگزین کنید.

به یاد داشته باشید نصب اشتباه گلس لنز کیفیت دوربین را کاهش می‌دهد. پس در نصب آن دقت کنید یا به یک فرد کاربلد بسپارید. 

قیمت محافظ لنز دوربین گوشی و سایر نکات

قیمت محافظ لنز دوربین گوشی نسبت به کارایی و استفاده آن بسیار کم است. نصب آسانی هم دارد. نگران هزینه‌های احتمالی تعمیر دوربین گوشی هم نخواهید بود.

با خرید پک دوتایی محافظ لنز نانو می‌توانید دو عدد محافظ لنز نانو داشته باشید و هر زمان کیفیت محافظ لنز شما افت کرد آن را تعویض کنید . گلس دوربین فلزی نسبت به گلس لنز نانو و شیشه‌ای کمی اختلاف قیمت دارد آن هم به علت استفاده از مواد اولیه متفاوت و باکیفیت است. البته لازم به ذکر است که از گلس لنز‌ فلزی مدت زمان بیشتری می‌توان استفاده کرد اما با وجود این نکته گلس دوربین فلزی هم نمی‌تواند در برابر ضربه شدید از لنز دوربین شما به صورت کامل محافظت می‌کند. 

در مورد گوشی‌های آیفون گلس لنزهای دور فلزی توصیه می‌شوند و به صورت کامل لنز دوربین را می‌پوشانند همینطور رنگ‌های متنوعی هم دارند. 

اگر همچنان سوال یا ابهامی در مورد این گلس‌ها دارید می‌توانید تماس بگیرید تا اطلاعات کامل‌تری دریافت کنید یا زیر گلس لنز مربوط به گوشی خودتان کامنت بگذارید و سوال‌تان را مطرح کنید.