جدیدترین آپدیت گلکسی واچ

آپدیت جدید گلکسی واچ تغییرات خاصی در این ساعت هوشمند ایجاد کرده است

درست است که سامسونگ سخت در حال کار برای رونمایی از ساعت هوشمند جدید خود یعنی گلکسی واچ اکتیو 2 می‌باشد، اما مدل‌های قدیمی را نیز فراموش نکرده است. سامسونگ با ارائه جدیدترین آپدیت گلکسی واچ Galaxy Watch بهبودهایی در این ساعت هوشمند ایجاد کرده است که باعث ارتقا در برخی از قابلیت‌ها شده است. یک آپدیت مشابه برای ساعت هوشمند Gear S3 توسط سامسونگ منتشر شد. همان‌طور که بیشتر کاربران می‌دانند، گلکسی واچ جانشین نسل ساعت گیر اس 3 است، بااین‌وجود سامسونگ تصمیم گرفت که این ساعت را Gear S4 نام‌گذاری نکند.

حال یک آپدیت فریمور جدید برای هر دو نسخه 42 میلی متری و 46 میلی متری گلکسی واچ منتشر شده است. طبق گزارش‌ها این آپدیت تاکنون در برخی از مناطق منتشر شده است و به‌زودی به دیگر بازارها نیز خواهد رسید.

بهبودهای جدید در جدیدترین آپدیت گلکسی واچ

اکنون سامسونگ نسخه فریمور R810XXU1CSG4 را برای گلکسی واچ منتشر کرده است که پس از خرید ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ Galaxy Watch می‌توانید آن را ارتقا دهید. این آپدیت حدود 15.36 مگابایت حجم دارد. گفته شده است که این آپدیت قابلیت اعتماد کلی سیستم را ارتقا می‌دهد.

این آپدیت گلکسی واچ ویژگی سینک خودکار آلارم‌ها از گوشی هوشمندی که با ساعت جفت سازی شده است را غیرفعال می‌کند. این کار در حال حاضر در جدیدترین آپدیت فریمور Gear S3 نیز انجام شده است. این تغییر به این دلیل انجام شده است که بعد از آپدیت Gear S3، رابط کاربری UI به‌طور خودکار تنظیمات هشدارها را از گوشی کپی می‌کرد. این کار باعث می‌شد هر تغییری که در آلارم روی ساعت هوشمند ایجاد شده است لغو شود.

این به این معنی است که اگر کاربران تمایل داشتند که ساعت فقط برای آلارم صبحگاهی لرزش داشته باشد، اما گوشی هم‌زمان زنگ بخورد و لرزش داشته باشد، کاربر شاهد زنگ خوردن ساعت برای آلارم نیز خواهد بود. این آپدیت باعث می‌شود تا این اتفاق دیگر در گلکسی واچ رخ ندهد.

گلکسی واچ قادر است تمرینات شنای شما را ردیابی کند. این آپدیت جدید ردیابی این ویژگی را ارتقا داده است. این‌که این ارتقا تا چه حد بوده است را فقط می‌توان با ردیابی تمرینات شنا متوجه شد. انتظار می‌رود که این آپدیت فرم ور گلکسی واچ جدید به‌زودی در بیشتر بازارها موجود باشد.

آپدیت گلکسی واچ

این آپدیت گلکسی واچ در حال حاضر به بیشتر مناطق رسیده است. برای بررسی این موضوع، برنامه Galaxy Wearable را باز کنید، به قسمت About Watch بروید، گزینه Update Watch Software را انتخاب کنید و بر روی Update now کلیک کنید. با خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند نیز می‌توانید در کنار این آپدیت، برای ساعت هوشمند خود محافظی ایجاد کنید و همچنین یک بند زیبا و جدید برای ساعت هوشمند خود خریداری کنید.

منبع: sammobile

0 دیدگاه برای آپدیت جدید گلکسی واچ تغییرات خاصی در این ساعت هوشمند ایجاد کرده است

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آپدیت جدید گلکسی واچ تغییرات خاصی در این ساعت هوشمند ایجاد کرده است”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.