اتصال ایرپاد به اندروید

نحوه اتصال ایرپاد سری 1، 2 و ایرپاد پرو به اندروید

ایرپاد هدفون‌ بی‌سیم و اختصاصی شرکت اپل است که در سال 2016 به بازار گجت‌های دیجیتال عرضه شد. اتصال ایرپاد به گوشی اندروید نیز امکانپذیر می باشد. این گجت‌ از بلوتوث برای اتصال به دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کند و تا قبل از فوریه 2017 صرفا مختص کاربران دستگاه‌های شرکت اپل بود. در حال حاضر اتصال ایرپاد airpod به اندروید و ویندوز و سایر سیستم‌‌عامل‌ها امکان‌پذیر می‌باشد، این قابلیت آمار خرید ایرپاد و استفاده از آن را نسبت به سایر محصولات اپل به طرز فوق‌العاده‌ای افزایش داد.

راهکار و ترفندهای ایرپاد اپل را هم از دست ندهید. راهکارهای ساده برای شخصی‌سازی ایرپاد، مشاهده میزان شارژ و یا پیدا کردن ایرپاد گمشده

اتصال ایرپاد به اندروید مراحل ساده‌ای دارد اما در برخی از موارد مشکلات و نواقصی در اتصال به وجود می‌آید که وقت و انرژی زیادی از ما می‌گیرد. در بعضی مواقع حتی مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی برای اتصال ایرپاد به اندروید و دستگاه‌های اندرویدی می‌شویم.

نکته اینکه در این مطلب تنها نحوه‌ی وصل کردن ایرپاد و گوشی اندروید توضیح داده شده است در مطلب فعال‌سازی تنظیمات و امکانات بیشتر ایرپاد روی اندروید به شما خواهیم گفت چگونه از ایرپاد روی گوشی‌های اندروید مثل یک گوشی آیفون استفاده کنید. 

نحوه اتصال ایرپاد Airpod به اندروید

در این مقاله به مراحل اتصال ایرپاد به اندروید خواهیم پرداخت و مشکلاتی را که ممکن است در هنگام اتصال به وجود بیاید بررسی خواهیم کرد و در صورت امکان راه‌حلی برای حل آنها ارائه خواهیم داد.

نحوه اتصال ایرپاد به اندروید

مراحل و نکات اتصال ایرپاد به اندروید – ایرپاد سری 1 ، ایرپاد 2 و ایرپاد پرو اپل

ایرپادها از بلوتوث برای اتصال به سایر دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. در صورتی که قبلا اتصال یا Pairing اسپیکر یا بلوتوث هندزفری را با گوشی یا تبلت خود را انجام داده باشید، اتصال ایرپاد هم به همان راحتی است.

مراحل اتصال ایرپاد به اندروید

 1. در کیس شارژر را باز کنید (ایرپادها را خارج نکنید.). و روی بدنه‌ی آن دکمه‌ی پشت کیس را چند ثانیه نگه دارید تا در حالت آماده‌به‌کار قرار گیرد. رنگ سفید دکمه نشان‌دهنده‌ی حالت فعال دستگاه می‌باشد.
 2. از منوی تنظیمات گوشی به قسمت تنظیمات بلوتوث رفته و بلوتوث را فعال کنید.
 3. بعد از فعال کردن بلوتوث عملیات اسکن دستگاه‌های بلوتوث به صورت خودکار شروع می‌شود. در صورتی که عملیات جستجو به صورت خودکار شروع نشود، دکمه‌ی Scan یا Search Devices را بزنید.
 4. بعد از جستجو و شناسایی دستگاه‌ها، روی نام ایرپاد (Air Pod) شناسایی شده کلیک کنید تا اتصال ایرپاد به اندروید برقرار شود. دقت داشته باشید اسم ایرپاد حتما مطابق ایرپاد شما باشد. اگر قبلا به ایرپادهای دیگری متصل بوده‌اید حتما آن‌ها را از لیست دستگاه‌ها حدف کنید تا مشکلی پیش نیاید.
 5. حالا می‌توانید برای اطمینان از کارکرد ایرپاد، آن را تست کنید. اگر روی گوشی شما کار نکرد، حتما روی گوشی‌های دیگری امتحان کنید. با این کار خواهید دانست مشکل عدم اتصال از جانب گوشی شما می‌باشد یا خیر.

مراحل اتصال بلوتوث گوشی و انتخاب نام ایرپاد

نکات:

 • نیازی نیست برای هر بار استفاده از ایرپاد، مراحل بالا دوباره انجام شوند و فقط برای اولین اتصال لازم است.
 • برای قطع اتصال، کافی است بلوتوث گوشی یا دستگاه اندروید را خاموش کنید.
 • از شارژ بودن ایرپاد قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.
 • درصورتی که می‌خواهید به طور کلی ارتباط ایرپاد را با دستگاه اندرویدی قطع کنید، در قسمت دستگاه‌های بلوتوث فعال روی نام ایرپاد کلیک کنید و Unpair یا Forget‌ یا Disconnect را بزنید.
 • در صورتی که از ورژن‌های پایین اندروید که بلوتوث ورژن 3 و یا کمتر بر روی آن نصب است استفاده می‌کنید، ممکن است ایرپاد علی‌رغم وصل شدن کارایی مناسبی نداشته باشد.

مشکلات اتصال ایرپاد اپل به اندروید

ایرپاد هم مانند سایر گجت‌های دیجیتال ممکن است در هنگام اتصال مشکلات و ایراداتی داشته باشد که برخی از این مشکلات در اینجا بیان می‌شود و راهکارهایی برای حل آنها ارائه می‌شود. پیشنهاد ما این است که ابتدا راه‌حل‌های ارائه شده برای مشکلات نرم‌افزاری را اجرا کنید.

استفاده از ایرپاد در اندروید برخی از کارایی‌های ایرپاد که کاربران iOS از آن بهره‌مند هستند را ندارد، مانند قابلیت توقف خودکار آهنگ هنگام خارج کردن ایرپاد از گوش. این قابلیت صرفا هنگام اتصال به دستگاه‌های iOS فعال می‌باشد.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که در اندروید قابل استفاده نیست امکان مشاهده‌ی درصد شارژ ایرپاد از طریق گوشی می‌باشد. پس در نظر داشته باشید عدم دسترسی به این قابلیت‌ها به معنای ایراد و اشکال در ایرپاد یا گوشی شما نمی‌باشد.

مشکلات سخت‌افزاری

درست است که تنها رابط بین ایرپاد و دستگاه اندرویدی بلوتوث است و تقریبا همه‌ی گوشی‌های هوشمند از قابلیت بلوتوث برخوردارند، اما ممکن است در برخی موارد نارسایی‌هایی در اتصال مشاهده شود. این مسائل بیشتر در حالتی اتفاق می‌افتد که گوشی یا تبلت دارای نقص باشد. به طور مثال ممکن است بلوتوث آن با اختلال مواجه باشد. البته احتمال دارد این مشکل از جانب ایرپاد هم باشد و سخت‌افزار استفاده شده در آن با برخی بلوتوث‌ها همخوانی نداشته باشد.

برای اینکه با این مشکلات مواجه نشویم بهتر است قبل از اقدام به خرید ایرپاد اطلاعات محصول را به درستی مطالعه کنیم و در صورت همخوانی با گوشی و یا تبلت خود اقدام به خرید آن کنیم.

با تست ایرپاد بر روی گوشی‌های دیگر می‌توان از عملکرد درست ایرپاد مطمئن شد، در صورتی که در اتصال ایرپاد به سایر گوشی‌ها هم مشکل وجود داشته باشد می‌تواند به معنای مشکل سخت‌افزاری در ایرپاد باشد.

ایرپاد اپل

مشکلات نرم‌افزاری

اتصال ایرپاد به اندروید عموما در ورژن‌های اندروید 7 و به بالا بدون هیچ مشکلی صورت می‌گیرد، اما در اندرویدهای پایین‌تر احتمال وجود مشکلاتی در استفاده از ایرپاد وجود دارد.

اگر از عملکرد سخت‌افزاری درست گوشی و ایرپاد خود مطمئن شدید و هنوز در اتصال ایرپاد مشکل دارید دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید.

1 | خاموش و روشن کردن بلوتوث

برای این کار کافی است بلوتوث گوشی را خاموش کنید و بعد از 10 ثانیه مجددا روشن کنید. این کار را برای دستگاه ایرپاد نیز انجام دهید. 

2 | Unpair کردن سایر دستگاه‌های بلوتوث

برای این کار در قسمت تنظیمات بلوتوث، روی تک تک دستگاه‌های موجود و Pair شده کلیک کنید و Unpair یا Forget‌ یا Disconnect را بزنید. دقت داشته باشید که لیست دستگاه‌ها بعد از روشن کردن بلوتوث قابل مشاهده می‌باشند.

این کار هم یک استارت تازه برای بلوتوث محسوب می‌شود و هم ممکن است اسامی مشابه نام ایرپاد شما باعث شوند تا نتوانید اتصال را برقرار کنید. در برخی موارد تعداد زیاد دستگاه‌ها حتی باعث می‌شود نتوانید نام دستگاه ایرپاد را از بین آنها پیدا کنید.

Unpair کردن بلوتوث‌ها

3 | پاک کردن Cache و Data بلوتوث

این کار برای رفع مشکلات به وجود آمده در طول استفاده‌ی مداوم از بلوتوث می‌باشد و بلوتوث به نحوی ری‌استارت می‌شود.

برای این کار ابتدا در Setting دستگاه روی Application Manager کلیک کنید. نمایش دستگاه را در حالت All قرار دهید و در ادامه از بین برنامه‌های نشان داده شده بلوتوث را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.

پاک کردن حافظه Cache و Data

در ادامه Clear cache و Clear data‌ را بزنید تا حافظه‌ی مربوط به آن عدد صفر را نشان دهد.

4 | آپدیت اندروید

در بسیاری از موارد دیده می‌شود که ایرپادها با ورژن‌های پایین اندروید همخوانی ندارند و برقراری اتصال امکان‌پذیر نیست. در صورتی که سیستم اندروید شما قابلیت ارتقاء دارد قبل از اتصال ایرپاد بهتر است آن را آپدیت کنید.

برای آپدیت کافیست از منوی تنظیمات About Device را پیدا کنید و سپس به قسمت Software Update بروید و عملیات آپدیت را انجام دهید. این کار ممکن است مدت نسبتا زیادی طول بکشد، پس صبور باشید.

نحوه‌ی آپدیت کردن نسخه‌ی اندروید

5 | استفاده از نرم‌افزارهای تست بلوتوث

با دانلود برنامه‌ی Bluetooth Check از گوگل‌پلی می‌توانید از سالم بودن قابلیت‌های بلوتوث گوشی و تبلت خود مطمئن شوید. برنامه‌هایی نظیر Bluetooth Fix Repair هم که در بازار گوگل می‌باشند و برخی از آن استفاده می‌کنند نیز می‌توانند تاثیر داشته باشند، اما پاک کردن حافظه‌ی Cache و Data بیشتر توصیه می‌شود.

سایر راه‌حل‌های معمول

معمولا در هنگام اتصال ایرپاد به اندروید، چند روند معمولی هم می‌توانند در اتصال درست تاثیرگذار باشند. به طور مثال خاموش و روشن کردن گوشی که معمولا اولین راهی است که در هر مشکلی به ذهن ما می‌آید. یک بار خاموش و روشن کردن گوشی معمولا توصیه می‌شود. خاموش و روشن کردن دستگاه ایرپاد که با فشردن و نگه داشتن دکمه‌ی R می‌باشد هم پیشنهاد می‌شود.

خاموش و ری‌استارت کردن گوشس

اجرای گوشی در حالت Safe Mode هم می‌تواند کمکی در حل مشکل باشد. برای این کار دکمه‌ی Power گوشی را نگه دارید و بعد از ظاهر شدن دیالوگ‌باکس نشان داده شده Power Off را فشار دهید و نگه دارید، بعد از ظاهر شدن Reboot in Safe Mode روی آن کلیک کنید تا در این حالت ری‌استارت شود.

روشن کردن حالت Safe Mode

البته این حالت برای همه‌ی گوشی‌ها امکان‌پذیر نیست و صرفا در برخی گوشی‌ها وجود دارد، بعد از Connect شدن ایرپاد در حالت Safe Mode دستگاه را مجددا ری‌استارت کنید تا در حالت عادی کار کند.

مورد آخر بازگشت به تنظیمات کارخانه می‌باشد، این می‌تواند آخرین راه‌حل باشد. ابتدا مراحل بالا را انجام دهید و اگر همچنان نتوانستید مشکل اتصال ایرپاد به اندروید را حل کنید، گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

قبل از اعمال تنظیمات کارخانه از اطلاعات خود بک‌آپ بگیرید. برای بک‌آپ گرفتن از اطلاعات ضروری هم کافیست در منوی تنظیمات به بخش Backup & Reset بروید، ابتدا بک‌آپ بگیرید و بعد تنظیمات کارخانه را اعمال کنید.

نحوه تمیز کردن ایرپاد به صورت اصولی و صحیح را هم یاد بگیرید تا همیشه تمیز و درخشان باشد. 

نتیجه

ایرپادهای شرکت اپل به دلیل استفاده از بلوتوث می‌توانند با سایر دستگاه‌ها هم تعامل داشته باشند، اتصال ایرپاد به اندروید به راحتی اتصال به سایر دستگاه‌های بلوتوث می‌ۤ‌باشد، مراحل Pair کردن و استفاده از آن مشابه می‌باشد ولی در برخی از موارد ممکن است اشکالاتی به جود بیاید که ممکن است به دلیل مسائل سخت‌افزاری و یا نرم‌افزاری باشد. فعال نبودن برخی قابلیت‌ها اندروید نسبت به iOS تنها تفاوت تفاوت اتصال ایرپاد به اندروید و iOS می‌باشد.

برخی از مشکلات نرم‌افزاری با اعمال تنظیماتی قابل حل شدن هستند و راهکارهایی نظیر پاک کردن Cache و Data و یا آپدیت اندروید می‌توانند این مشکلات را به طور کامل برطرف کنند. راهکارهای دیگر هم تاثیر زیادی در حل اشکالات و ایرادات نرم‌افزاری دارند که انجام مرحله به مرحله و دقیق آن‌ها توصیه می‌شود. ضمنا شما میتوانید از استایل آپ اقدام به خرید ایرپاد اپل نمایید.

با مشکلات انواع هندزفری بلوتوث و مخصوصا ایرپاد اپل آشنا شوید و راه‌حل‌های لازم در این باره را هم بخوانید تا بتوانید راحت‌تر با ایرپاد حرفه‌ای‌تان کار کنید. 

83 دیدگاه برای نحوه اتصال ایرپاد سری 1، 2 و ایرپاد پرو به اندروید

83 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 0 1

  ببخشید ایر پاد من فقط رد و برگردوندن آهنگ و استوپ داره راه حلی هست که بتونم باهاش صدا رو کم و زیاد کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   خیر. اگه از قبل روی ایرپاد شما این قابلیت وجود نداشته باشه امکان نداره.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام وقت بخیر من دوروزی میشه که ایرپاد گرفتم بعضی وقتا که چندضربه پشت سرهم میزنم به جستجوی گوگل میره یا خودکار زنگ میزنه میشه راهنمایی کنید باید چیکارکنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   ایرپادتون اورجیناله یا طرحه؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من گوشیم هواوی عست ایر پاد ایفون دارم توی واتس آپ وقتی تماس تصویری میزنم صدا از خود گوشی پخش میشه از ایر پاد نمیاد. دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 2

   این مشکل از واتس اپه و هنوز راه‌حل دقیقی براش نداریم.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  و یک سوال دیگه ببخشید من منظورم ایرپاد های پرو مانند ایپراد پرو بیست وکال هستش که هشتصد هزار تومن هست خیلی ممنون اگر جواب بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید میخواستم ببینم همه ی ایرپاد های کپی به اندروید وصل میشن حتی اون پرو های هشت صد هزار تومنی به اندروید هم متصل میشن اگر جواب بدید خیلی ممنون خیلی ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله. ایرپادهای کپی اتفاقا برای اندروید ساخته می‌شن و روی آیفون کارایی خوبی ندارن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ایرپاد من لمسی هست و دکمه ای نداره که بخوام یک بار ریست کنم و دوباره روشنش کنم یه راهنمایی میکنید؟!

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   این دکمه روی کیس شارژر ایرپاد وجود داره.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من کوشیم سامسونک نوت ۹ هستش
  وقتی تماس با من گرفته میشه بجای خوانده شده شماره تماس فقط صدای زنک میاد باید چیکار کنم ؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   معمولا سیری روی گوشی‌های اندرویدی کار نمی‌کنه. هیچ کاریش نمی‌شه کرد.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  عالی

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 4

  سلام چرا برای من فقط یک گوشی ایرپاد وصل می شود

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من airpods pro با گوشی اندروید دارم ایا تماسها را با لمس ایر پاد میتونم جواب بدم خودم امتحان کردم جواب نداد میشه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله. حالت تاچ تو ایرپاد پرو روی اندروید هم کار می‌کنه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من ایرپاد i12دارم وقتی اهنگ رو قطع می کنم بعد 10 ثانیه دیس کانکت میشه دوباره کانکتش می کنم و دوباره وقتی اهنگ پخش نمیشه دیس کانکت میشه لطفا من رو راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من امروز ایرپادi11خریدم به من گفتن اول یک ساعت بزن به شارژ بعدش روشن کن من بعد یک ساعت روشن کردم جفت شدن حالا سمت چپ میخونه سمت راستیه نمی خونه لطفا راهنماییم کنین

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 4

  یعنی وقتی کیس شارژ داره هنذفری ها بدون گزاشتن در برق شارژ میشه؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  من یدنه ایرپاد دارم میخوام ببینم وقتی هنذفری شارژ نداره ولی کیس شارژ داره یهنی چی؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  ایرپاد من یه طرفش اصن کار نمیکنه و روشن نمیشه لطفا کمک کنید باید چیکار کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   لطفا صفحه مربوط به مشکلات هندزفری رو بخونید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 3

  سلام دوستان من هدفون بی سیم مدل i9S-TWS V5 را گرفتم کی یکی از اونا روشن نمیشه ، چه جوریه دوتاشم باید روشن شه یا نه من نمیدونم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  چجوری اپدیت کنم ایرپادمو تو گوشی اندروید؟هواوی هس.اصن اپدیت میشه.چون یک طرف از کار افتاده هرجام بردم میگن درست شدنی نیس.شاید نیاز ب اپدیت داشته باشه ک کسی هم بلد نبود

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   آپدیت ایرپادها از طریق اندروید در حال حاضر امکان‌پذیر نیست. تنها راه‌حلش اینه که به یه گوشی آیفون وصل بشید و از این طریق آپدیت کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام… از من نمیدونم چی شد الان R تبدیل شده به L2 و متصل هم نمیشه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  مدل pop 2020

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 3 0

  من جعبه کیس شارژم گم شده و چکار میتونم انجام بدم تا یک جعبه کیس پیدا کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 0

   من الان نمیتونم شارژ کنم و با برق مستقیم زدم که زیرش یکم با اتصال برق سوخت ولی تست کردم با دستگاه گفتن سالمه ولی الان خاموشه و وصل نمیشه قبل از اینکه این کار رو انجام بدم وصل میشد لطفا به کمک کنید با تشکر

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام ممنونم از راهنمایی شما چون من هر کاری کردم که ایر پاد و به بلک بری وصل کنم نشد ولی با ترفند شما با گرفتن دکمه کیس حل شد. عالیییییییی بود مهندس .

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 2 13

  سلام من ایرپاد I12 tws گرفتم بعد گوش چپش به بلوتوث وصل میشه و کار میکنه ولی گوش راستش نه چراغ میزنه نه به بلوتوث وصل میشه یعنی اصلا کار نمیکنه مشکل از شارژه شه یا نه؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 3

   سلام دوست عزیز باتری رو ببر تعمیر درست میشع

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  با سلام من می خوام ایرپاد i12RT بخرم خواستم ببینم با تبلت یا گوشی اندروید پایین مثل ۴.۳ متصل میشه یا نه
  لطفا جواب بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 2 0

  سلام من ایرپاد ۲ دارم و گوشی A51 بعضی وقتها دوتاش وصل میشه ولی بعضی وقت ها فقط یکیش وصل میشه.
  وقتی بلوتوثمو خاموش میکنم و بعد روشن میکنم خودش وصل نمیشه باید کلی باهاش ور برم.اگه میشه راه حل این دوتارو به من بگید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   یک‌بار ایرپاد رو ریست کنید تا مجددا به تنظیمات کارخانه برگرده. ایرپادها رو داخل کیس بذارید و دکمه پشتی رو 15 ثانیه یا بیشتر نگه دارید تا LED ایرپاد چشمک بزنه. بعد مجددا روشن کنید و به گوشی‌تون وصل کنید. با این روش احتمالا مشکل‌تون حل می‌شه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 3 0

  سلام

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  سلام من گوشیم سامسونگa3 وقتی بلوتوث گوشی رو روشن میکنم میکنم میخوام ایرپادو بش وصل کنم وصل نمیشه میزنه درحال اتصال ولی وصل نمیشه لطفااااا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 2 1

  ایرپاد رو به اندروید وصل کردم ولی صداش بلند نیست با اینکه صدای گوشی تا آخر زیاده
  مشکلش کجاست؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   با سلام.
   برای کسایی که ایر پاد یا i12 به گوشیشون وصل نمیشه (اندروید پایین) گوگل پلی سرویس اجازه نمیده که وصل بشه باید ورژن گوگل پلی سرویس یا همون خدمات گوگل پلی رو به پایین بیارید یا میتونین حذفش کنین که خود به خود به نسخه پایین بیفته.
   میتونین تنظیمات کارخانه هم بزنید. مشکلی که برای من پیش اومده بود این بود.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  سلام
  یکیش روشن نمیشه ولی اون یکیش کار میکنه
  چه کنم این همه هزینه کردم!
  گوشیم آ ۶۰

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   با پشتیبانی فروشگاهی که ازش خرید کردید مطرح کنید رسیدگی میکنن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام
  خسته نباشید
  من وقتی تیرپادم و وصل کردم و شروع کردم به اهنگ گوش دادن و بعد از چند ثانیه از گوشی سمت چپم یه صدای جیزه ای اومد و دیگه وصل نشد
  همه ی کارایی کع تو سایت گفتینو انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 2 3

  سلام خسته نباشید من ایرپاد فیک دارم وقتی بهگوشی متصل میکنم بعد از چند دقیقه کلا نصدایه اهنگ میاد نه وقتی مکالمه میکنم صدا میاد ایرپاد از کار میوفته چیکار میتونم بکنم؟
  گوشیمم a20سامسونگ

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 3

   برای ایرپاد فیک نمی‌شه نظری داد. اما در مورد مشکلات صدای ایرپاد این پست رو بخونید. این روش‌ها رو اجرا کنید شاید به نتیجه رسیدید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   اره منم همین مشکل رو داشتم وقتی که متصلش کردی منوی تنظیمات پیش ان هس روی انه کلیک میکنی و همه گذینه ها رو فعال میکنی بعد میتونی از اون استفاده کنی

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام خسته نباشید، گوشیم نوت ۸ سامسونگ هس وقتی کانکت میشه به ایرپاد ۲ با صدای بلند صدا پخش میکنه و خیلی صداش زیاده و به گوشم آسیب میزنه چجور میتونم واسه بعد کانکت شدن صداشو رو متوسط تنظیم کنم، راه حل های که تو کامنت ها خوندم انجام دادم تغییری نکرد
  با سپاس

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام من موبایل xiaomi دارم airpod بهش وصل نمیشه باید چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  ایرپاد م به گوشی متصل میشه صداش حد وسط نداره ایرپاد فیکه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام
  میشه از تک گوشی هم استفاده کرد توی اندروید؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام گوشی من نوت ٩با چه برنامه ای می توانم ایر پاد را پیدا کنم
  وایر پاد با ٢تا گوشی یکی اندروید ویکی اپل کار می کنه همزمان

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام اقا ایرپاد من زبانش تغییر کرده هرچقدم با لمسش ور میرم زبانش انگلیسی نمیشه ریسرتم کردم درست نشد چیکار کنم درست شه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   دو تا راه‌حل داره:
   راه‌حل اول اینکه به یه گوشی آیفون دیگه کانکت شید و زبانش رو تغییر بدید.
   راه دوم هم نصب برنامه Podroid ئه. اونجا اکثر تنظیمات ایرپاد که روی اندروید غیرفعالن وجود داره.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 7

  چرا اون یکی گوش ایرپادم صدا نمیاد چحوری میتونم جفتشم باهم پیر کنم یکی پخش میشه یکی نمیشه (گوشیم سامسونگه ایرپاد مدل i12)

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام گوشیم نوت۱۰ .ایرپادم وقتی وصله و گوشیم زنگ میخوره صدای زنگ هم از ایرپاد میاد هم از خود اسپیکر گوشی.چیکار میشه کرد ک فقط داخل ایرپاد صدای زنگ ب گوش بخوره؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  گوشیم سامسونگه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 0

   ظاهرا رنج صدای بعضی گوشی‌ها با رنج صدایی ایرپاد همخونی نداره.
   تو تنظیمات گوشی برید تو قسمت system از اونجا روی build number هفت بار کلیک کنید تا گزینه‌ی developer options فعال بشه. سپس برید developer options و گزینه disable absolute volume رو فعال کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من ایر پادم وقتی گوشیم زنگ میخوره اصلا صدایی نداره که متوجه بشم زنگ داره میخوره موقع که پیام میاد صدا داره متوجه میشم ولی موقع زنگ خوردن صدا نداره لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام گوشی من سامسونگ جی فایو پرایمه چطور میشه با ایرپاد تماس گرفت

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 4

  سلام من ایر پادم رو وقتی به گوشیم وصل میکنم و مدتی که باهاش کار نمیکنم به فاصله ۳۰ ثانیه ایرپادم disconnect میشه میخواستم بدونم راه حلی هست برای درست کردنش؟(گوشیم سامسونگه) ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   از اپلیکیشن خاصی استفاده می‌کنید؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 6

  سلام‌
  میخواستم ببینم چرا وقتی ایرپادو به اندروید متصل میکنی فقط یکی از آن ها کار میکنه؟و برای رفع این مشکل باید چیکار کرد
  مرسی:)

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   با گوشی آیفون هم امتحان کردید ؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 9

  سلام‌
  میخواستم ببینم چرا وقتی ایرپادو به اندروید متصل میکنی فقط یکی از آن ها کار میکنه؟و برای رفع این مشکل باید چیکار کرد
  مرسی:)

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 3

  سلام من A70 دارم وقتی ایرپادم بهش وصل میکنم نمیشه صداش رو کم و زیاد کرد لطف کنید راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 5

  سلام من ایرپادم گم کردم و ایرپادم به گوشی اندرویدی وصل بود آیا امکان پیدا شدنش هست

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من ایرپاد مدل i9 خریدم وقتی اهنگ پخش میکنم و میخوام صداش رو زیاد یا کم کنم اصلا عمل نمیکنه یا کلا زیاد میشه یا کلا قطع میشه حد وسط نداره.تو گوشی سامسونگ A10 استفاده میکنیم .میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   ایرپادتون اورجیناله یا کپی؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام،گوشی من اس هشت هستش امشب که آپدیتش کردم دیگه نمیتونم تو نوار بالا انتخاب کنم که مثلا تو ایرپاد بخونه یا اسپیکر خود گوشی یا ماشین،لطفا من رو آگاه کنید بهش نیاز دارم،ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   از خود تنظیمات گوشی هم‌چنان می‌توانید خروجی صدا را انتخاب کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 0

  با سلام
  ممنون از مطلب خوبتون فقط میخواستم ببینم وقتی ایرپاد رو به اندروید وصل میکنم میشه از تاچ روی ایر پاد و قابلیتاش استفاده کرد یا خیر؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   متاسفانه مواردی که مطرح کردید روی گوشی‌های اندرویدی ممکن نیست.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام آیا ایرپاد کیفیت صدا خوبی دارد ؟ برای اندروید ۶ مارشمالو ( هواوی ) کار میکند ؟ لطفاً بگید
  آیدی تلگرام : mhp_nami@

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام، بله کیفیت صدای ایرپاد با هندزفری‌هایی مثل Beats X و Powerbeats 3 مقایسه می‌شود. در صورتی که نسخه بلوتوث گوشی‌تان ۴ و یا بالاتر باشد، مشکلی با اتصال ایرپاد به گوشی اندرویدی تان نخواهید داشت.

   ارسال شده در تاریخ: