اشتراک تجربیات واقعیت مجازی با هدست سامسونگ Gear VR

اشتراک تجربیات واقعیت مجازی با هدست سامسونگ Gear VR

تجربه سرگرمی بر بستری که دنیای واقعیت مجازی به کمک هدست‌های وی آر برای کاربران ایجاد می‌کند، راه و روشی به کل جدید است. شما توانایی لذت بردن و تجربه بازی‌ها یا فعالیت‌هایی را خواهید داشت که شاید هیچ وقت شرایط انجام آن‌ها در دنیای واقعی را نداشته باشید. اگر شما هم پس از خرید هدست واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR مزه خوش تجربه واقعیت مجازی را چشیده باشید، به احتمال زیاد فکر اشتراک گذاشتن و انجام بازی‌های واقعیت مجازی به همراه دوستان‌تان از ذهنتان عبور کرده است. اگر علاقه‌‌مند به اشتراک تجربیات واقعیت مجازی با هدست سامسونگ Gear VR به همراه دیگران هستید با ما همراه باشید.

همه افراد را آماده کنید

هدست واقعیت مجازی گیر وی آر 2017

قبل از انجام هر کاری، زمانی که قصد شروع بازی یا دیگر فعالیت‌های ممکن توسط هدست واقعیت مجازی گیر وی آر 2017 را داشتید، با گذاشتن زمان چند دقیقه‌ای باید تمامی افراد را آماده شروع مراحل بعدی کنید. تمامی افراد باید هدست Gear VR خود را به صورت کامل بر روی سر خود تنظیم کنند تا تجربه واقعیت مجازی آن به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن باشد. تنظیم هدست بر روی سر یعنی تنظیم بند‌های سر تا آن‌ها به صورت راحت و بدون اذیت کردن سر در جای خود قرار بگیرند. در مرحله بعدی تمامی افراد باید به تنظیم لنز هدست واقعیت مجازی Gear VR خود بپردازند تا از مشاهده تصاویر با بیشترین وضوح ممکن اطمینان حاصل کنند.

تمیز بودن بدنه هدست قبل از استفاده توسط فرد دیگر به همان اندازه تنظیم بودن آن حائز اهمیت است. بعضی اوقات افرادی که هدست بر روی سرشان بوده پوست صورت‌شان چرب است یا آرایش دارند و مطمئنا زمانی که فرد دیگری قصد گذاشتن هدست بر روی سرش را دارد حس خوبی از تمیز نبودن محفظه قرار گیری هدست بر روی صورتش نخواهد داشت. پس از تمیز بودن پد‌های داخلی بدنه هدست Gear VR 2017 خود مطمئن شده تا تجربه هر چه بهتری را داشته باشید.

بازی‌ها و دیگر تجریبات واقعیت مجازی

اشتراک بازی واقعیت مجازی هدست گیر وی آر 2017

بازی‌ها و تجربیات VR زیادی هستند که شما می‌توانید به راحتی توسط آن‌ها با دوستان‌تان فعالیت دسته جمعی واقعیت مجازی داشته باشید! برای انجام برخی از این بازی‌ها شما نیاز به هدست Gear VR در حالت چند منظوره‌اش دارید تا بازی‌های تیمی و دسته‌جمعی را تجربه کنید. تعداد کمی از بازی‌ها نیز برای انجام دادن تنها به یک هدست گیر وی آر سامسونگ نیاز دارند. همچنین تجربیات لذت بخش واقعیت مجازی دیگری وجود دارد که به حدی کوتاه هستند که شما می‌توانید بعد از انجام آن‌ها، هدست‌تان را از روی سر برداشته و اجازه دهید دوست‌تان آن را تجربه کند.

از بهترین بازی‌های سامسونگ Gear VR موجود که در آن یک گروه می‌توانند با هم بازی کنند در حالی که تنها نیاز به یک هدست واقعیت مجازی Gear VR هم دارد، بازی Keep Talking and Nobody Explodes می‌باشد. شما به یک فرد با یک اسمارت‌فون نیاز دارید تا دستورالعمل خنثی کردن بمب را بخواند، در حالی که بر روی سر خودتان هدست قرار می‌گیرد و برای خلع سلاح بمب‌های مد نظر به دستورالعمل‌ها گوش کرده و آن‌ها را انجام می‌دهید. گیم‌های کوتاهی مانند Rococo نیز به راحتی قابل بازی کردن هستند که از همان دسته بازی‌هایی می‌باشد که باید هدست را از سرتان بیرون آورده و به فرد دیگر بدهید.

زمان‌هایی که شما بیش از یک هدست واقعیت مجازی Gear VR دارید

بازی VR برای هدست Gear VR 2017

در بعضی از مواقع، شاید شما بخواهید با دوستان‌تان که کنار شما نیستند بازی‌ واقعیت مجازی را تجربه کنید یا شاید دوستانی داشته باشید که از کاربران هدست Gear VR هستند. اگر در همچین شرایطی هستید، گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها سرگرم شوید.

شما باید بازی‌هایی را تهیه کنید که دارای “حالت همکاری” هستند تا توانایی انجام بازی با همدیگر را داشته باشید. برای مثال بازی‌های Herobound و Dragon Forge Beta از این دسته هستند، هر دوی این بازی‌ها به شما اجازه اضافه کردن دوستان‌تان از بخش Oculus Freinds را می‌دهند تا درون بازی به شما ملحق شوند. همچنین هدف از خرید هدست واقعیت مجازی به انجام بازی‌های این‌چنینی محدود نمی‌شود. تعدادی اپلیکیشن اجتماعی نیز وجود دارد که می‌توانید به همراه دوستان‌تان در محیط واقعیت مجازی تجربه‌شان کنید؛ اپلیکیشن‌هایی مانند AltSpace VR و Oculus Social Beta به شما اجازه ملاقات و گفت‌وگو با دوستان‌تان در بستر وی آر را می‌دهد که روش جالبی برای افزایش سطح فعالیت‌های واقعیت مجازی شما با هدست Gear VR است.

تجربیات خود را با Chromecast به اشتراک بگذارید

استفاده از کروم کست به همراه هدست واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR

با تهیه و خرید کروم کست به همراه هدست گیر وی آر 2017 شما می‌توانید به دوستان‌تان امکان مشاهده تصاویر بازی‌هایی که انجام می‌دهید را به وجود آورید. تمام کاری که باید صورت بگیرد این است که به محض ورود به دنیای واقعیت مجازی ضبط شدن تصاویر را فعال کنید.

علاوه‌بر اینکه نشان دادن این تصاویر به دوستان‌تان می‌تواند جالب باشد، Chromecast می‌تواند امکان اشتراک تصاویر بازی‌هایی مانند Keep Talking and Nobody Explodes را برای همه اعضایی که در انجام آن حضور دارند به وجود بیاورد. در زمان‌هایی که شما تنها یک هدست در جمع‌تان دارید اما افراد مختلف قصد مشاهده تجربیات شما به صورت همزمان را دارند، استفاده از کروم‌کست بهترین روش ممکن است.

پیشنهاد‌هایی برای افزایش کیفیت تجربه واقعیت مجازی با هدست Gear VR

هدست واقعیت مجازی گیر وی آر نسخه نوت 8

همانطور که می‌دانید سامسونگ چندی پیش پیشنهاد خرید هدست واقعیت مجازی Gear VR Note 8 Edition را به کاربران خود ارائه کرد. این هدست از لحاظ کاربرد، ابعاد و وزن تفاوت چندانی با نسخه قبلی خود ندارد و تنها کاربران گوشی‌های نوت 8 به مانند دیگر دارندگان پرچم‌داران سامسونگ می‌توانند واقعیت مجازی را تجربه کنند. در ادامه دو لوازم جانبی‌ هدست گیر وی آر که کیفیت تجربه واقعیت مجازی شما را افزایش می‌دهد معرفی می‌کنیم.

ریموت کنترلر سامسونگ گیر وی آر Gear VR Controller

کنترلر بازی هدست Gear VR

تاچ پد تعبیه شده بر روی بدنه عینک Gear VR 2017 به هیچ عنوان نمی‌تواند همراه خوبی برای انجام بازی‌های وی‌آر باشد. به هر حال بحث سر بازی‌های واقعیت مجازی Shooter یا بازی‌هایی است که میزان تعامل کاربر با آن‌ها بیش از چرخیدن یا امور ساده است. صرف نظر از قیمت خرید ریموت کنترلر سامسونگ گیر وی آر Gear VR Controller کاربران به راحتی می‌توانند با تهیه این اکسسوری تمامی فرامین مورد نیازشان را توسط آن انجام دهند. این دسته شامل یک صفحه لمسی دایره‌ای شکل در قسمت بالایی خود می‌باشد که قابل کلیک کردن نیز هست؛ در زیر این کنترلر یک دکمه به شکل ماشه می‌باشد که تجربه بازی‌های تیراندازی را به شدت لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. در پایین این کنترلر بازی نیز یک دکمه منو و یک دکمه بازگشت وجود دارد که کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها به راحتی در میان منو‌ها و اپلیکیشن‌های وی آر جابه‌جا شوند؛ دکمه‌های کم و زیاد کردن حجم صدا نیز در همین قسمت وجود دارد.

دقت تشخیص حرکت‌ها و تغییر جهت‌ها به لطف سنسور‌های ژیروسکوپ، شتاب سنج و مغناطیس سنج تعبیه شده در دسته بازی Gear VR Controller بسیار بالا می‌باشد. با کمک ریموت کنترلر سامسونگ Gear VR کاربران به صورت یک‌پارچه‌ای توانایی تجربه انواع بازی‌های وی آر و چرخش 360 درجه را خواهند داشت. طراحی آرگونومیک، ابعاد مناسب و وزن کم را می‌توان از دیگر مزایای این هدست به شمار آورد.

دسته بازی بلوتوثی سامسونگ گیر وی آر Gear VR Gamepad

خرید دسته بازی بلوتوثی سامسونگ گیر وی آر Gear VR Gamepad

یکی دیگر از انتخاب‌هایی که می‌توان با آن لذت و هیجان انجام بازی‌های وی آر را افزایش داد، خرید دسته بازی بلوتوثی سامسونگ گیر وی آر Gear VR Gamepad می‌باشد. گیم پد بلوتوثی سامسونگ دارای ابعاد مناسبی است که تغذیه انرژی آن بر عهده دو باتری قلمی AAA می‌باشد که در زیر دسته و در دو سمت آن قرار می‌گیرند. کنترل راحت‌تر محیط واقعیت مجازی با کنترلر بازی گیر وی آر توسط چهار دکمه فیزیکی، دکمه منو، دو دکمه در لبه‌ پشتی گیم پد با نام دکمه‌های شانه‌ای و یک جوی استیک آنالوگ انجام می‌گیرد. گفتنی است طراحی سخت‌افزاری گیم پد به گونه‌ای است که به هیچ عنوان مشکلی با نرم‌افزار Oculus ندارد و کاربران می‌توانند به راحتی تمامی فرامین درون اپلیکیشن‌های VR را با آن انجام دهند.

0 دیدگاه برای اشتراک تجربیات واقعیت مجازی با هدست سامسونگ Gear VR

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اشتراک تجربیات واقعیت مجازی با هدست سامسونگ Gear VR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.