اپل ایرپادز پرو

اپل ایرپادز پرو: طراحی جدید همراه با ویژگی های جدید

از اولین باری که ایرپادهای اپل در سال 2016 وارد صحنه شدند، هدفون‌های وایرلسی مانند برخی دیگر محصولات این کمپانی دوقطبی شده‌اند. حال برای اولین بار است که این هدفون‌های وایرلسی اولین آپدیت معنی دار خود را با عرضه ایرپادز پرو دریافت کرده‌اند. این موضوع که این ایرپاد یک آپدیت است یا اینکه خط تولید پرو مجزا از ایرپادزهای اصلی به فعالیت خواهند پرداخت، هنوز کاملا مشخص نیست.

اگر یکی از طرفداران برند بیتس (خط تولید دیگر هدفون‌های اپل) هستید، احتمالا به خوبی می‌دانید که معنی پرو در اینجا چیست. پرو به معنی نویز کنسلینگ فعال است که در جدیدترین هدفون‌های Beats Solo Pro ظاهر شد.

پرو همچنین به معنی حالت Transparency، طراحی جدید، صدای بهتر با قیمت 249 دلار است. البته که این قیمت زیاد است. آیا ارزش آن را دارد؟ در ادامه خواهیم فهمید که آیا ایرپادز پرو ارزش این قیمت بیشتر برای خرید هدفون را دارد یا خیر.

اپل ایرپادز پرو: یک طراحی جدید

طراحی جدید اپرپادز پرو

تاکنون ثابت‌ترین بخش اپل ایرپادز طراحی آن بوده است و قطعا وقتی بدانید که پرو بهتر از قبل به نظر می‌رسد خوشحال خواهید شد.

در این مدل هنوز هم ساقه وجود دارد، اما آن‌ها کوتاه‌تر شده‌اند و با فرض اینکه شما آن‌ها را همانطور که اپل قصد دارد پوشیده‌اید، این بار قرار گیری آن‌ها کمی به سمت بالا است. با وجود این تغییر هنوز هم می‌توان ایرپادز را دید (هیچ کس آن‌ها را با چیز دیگری به جز ایرپادز اشتباه نمی‌گیرد) اما آن ساقه‌ها دارای آنتن‌هایی هستند که به ایرپادز کمک می‌کند اتصال خوبی با گوشی شما داشته باشد.

طبق دلایلی که اپل بیان می‌کند، این ساقه یک بخش لازم برای هدفون بی سیمی شما است. اما آن تمام چیزی نیست که در اینجا تغییر کرده است: پرو نسبت به ایرباد شکل کاملا متفاوتی دارد که به شما کمک می‌کند بهتر در جای خود قرار بگیرد.

سری‌هایی که برای این ایرفون تدارک دیده شده است، به شما کمک می‌کند در گوش شما باقی بماند و همچنین مانع از شنیدن صدای خارجی می‌شود. بزرگ‌ترین مشکل در ایرپادزهای اصلی در زمان ورزش بود. همین که شروع به عرق کردن کنید، از گوش شما سر می‌خورند و به این معنی است که اساسا بعد از 15 دقیقه دویدن بی فایده می‌شوند.

اپل ایرپادز پرو

سه سایز ایرباد کوچک، متوسط و بزرگ در جعبه وجود دارد، اما بازهم اپل یک ویژگی به اسم Ear Tip Fit Test در اپلیکیشن دارد که در گوش شما صدا پخش می‌کند و بازخورد را در یک میکروفون ثبت می‌کند و مشخص می‌کند که آیا به خوبی صدا را می‌شنوید یا خیر. در این شرایط اگر اندازه درست را انتخاب نکرده باشید، می‌توانید یک سایز دیگر را استفاده کنید.

اپل ایرپادز پرو: ویژگی‌ها، سیری و دیگر بخش‌های هوشمند

ویژگی های اپل ایرپادز پرو

ویژگی نویز کنسلینگ در این هدفون بی سیمی بسیار کارآمد است. علی رغم اینکه اپل اصرار دارد که این یک محصول کاملا متفاوت با خط تولید بیتس است، اما مشاهده می‌شود که نویز کنسلینگ خیلی مشابه عمل می‌کند.

هر ایرباد یک میکروفون در قسمت خارجی و همچنین قسمت داخلی دارد. میکروفون خارجی تمام صدایی که در اطراف شما است را تحلیل می‌کند، در حالی که اسپیکر داخلی آن صدای محیطی را با ضد نویز کنترل می‌کند.

اما این امر نیازمند پوشش دهی خوبی است که این هدفون بی سیمی جدید به خوبی از پس آن برآمده است. اگر می‌خواهید صدای محیط اطراف خود را نیز بشنوید، فقط کافی است که یکی از ساقه‌ها را یک لمس کوچک انجام دهید یا از واسطه ایرپادز خود در گوشی استفاده کنید.

کیفیت صدای اپل ایرپادز پرو

سیستم منافذ جدید اپل نیز هوشمند بوده و فشاری که می‌تواند با وجود هدفون‌های داخلی افزایش یابد را کاهش می‌کند.

سرانجام نوبت به سیری و دیگر بخش‌های هوشمند این هدفون بیسیمی می‌شود. دستیار اپل حاضر است و شما می‌توانید از قسمت تنظیمات سیری آن را روشن کنید. با گفتن Hey Siri می‌توانید در هر زمانی با آن صحبت کنید. جدیدترین آپدیت iOS این قابلیت را به سیری داده است که پیام‌ها را بلند بخواند. بازهم برای اینکار باید از قسمت تنظیمات تلفن آن را فعال کنید، اما همین‌که آن را فعال کردید قبل از اینکه سیری بتواند آخرین پیام شما را بخواند یک صدا خواهید شنید. از نظر کیفیت صدا نیز ایرپادر پرو بهتر از نمونه‌های قبلی مانند اپل ایرپاد 2 کار می‌کند.

ویژگی‌های Apple Airpods Pro تاکنون خوب به نظر می‌رسد، اما باید کمی زمان بگذرد تا بتوان به طور قطع و یقین راجع به آن‌ها نظر داد.

منبع: wareable

0 دیدگاه برای اپل ایرپادز پرو: طراحی جدید همراه با ویژگی های جدید

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اپل ایرپادز پرو: طراحی جدید همراه با ویژگی های جدید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.