خرید کابل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری

اپل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری را از جعبه آیفون حذف کرد

اپل از این پس کابل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری را همراه با آیفون عرضه نمی‌کند و شما مجبورید این مبدل را جداگانه بخرید این را می‌توان با یک نگاه گذرا به لوزام جانبی همراه با آیفون (در سایت اپل) متوجه شد.

این شامل همه‌ی آیفون‌هایی است که جک 3.5 میلیمتری ندارند یعنی: آیفون XS، آیفون XR، آیفون XS Max، آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس. آخرین آیفون‌هایی که جک 3.5 میلیمتری داشته‌اند حالا تولید‌شان متوقف شده است.

خرید کابل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری برای آیفون

از زمان معرفی آیفون 7 که فاقد جک 3.5 میلیمتری بود، کابل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری جزوی از لوازم جانبی هر آیفون بود که همراه با آن عرضه می‌شد. اما حالا این مبدل از کنار ایر پاد‌های داخل جعبه آیفون حذف شده است.

فروشگاه: لوازم جانبی گوشی آیفون

این مبدل ارزان‎‌ترین محصول تولید اپل تا به حال است و حذف آن از جعبه آیفون مثل قاپیدن یک پنی از جیب شماست (که البته اپل اجازه نمی‌دهد مشتری متوجه این کار شود). با در نظر گرفتن اینکه بیشتر کاربران از ایرپاد‌های موجود در جعبه آیفون و AirPod استفاده می‌کردند عملکرد اصلی این مبدل زیر سوال می‌رود. باید منتظر واکنش‌های خریداران به حذف این مبدل باشیم و ببینیم آیا اصلا خریداران متوجه فقدان این مبدل خواهند شد یا خیر.

منبع: GSMArena

1 دیدگاه برای اپل مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری را از جعبه آیفون حذف کرد

1 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

  • 0 1

    خیلی ممنونم. عالی بود.

    پاسخ دادن
    ارسال شده در تاریخ: