مشکل اثرانگشت گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 و سری نوت 10

حل مشکل اثر انگشت گلکسی اس 10/نوت 10

شاید شما نیز خبرهایی راجع به مشکل سنسور اثرانگشت که اخیرا در گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 و سری گلکسی نوت 10 شناسایی شد شنیده باشید. برخی از کاربران بارها راجع به این مشکل شکایت کرده‌اند و این موضوع را یک مسئله ایمنی برشماردند. لازم به ذکر است این مشکل فقط برای کاربرانی وجود دارد که از کاور سیلیکونی شفاف خاصی استفاده می‌کنند که تمام گوشی آن‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. اینجا است که مسئله دقت در خرید لوازم جانبی سامسونگ به چشم می‌آید. اگر شما یکی از افرادی هستید که از این چنین کاوری استفاده نمی‌کند نیازی نیست نگران باشید.

سامسونگ راجع به این موضوع یک بیانیه رسمی منتشر کرده است و تکرار می‌کند که این نقص فقط محدود به افرادی است که از یک نوع قاب سیلیکونی خاص استفاده می‌کنند. همچنین بیان می‌کند که این مشکل از طریق یک آپدیت نرم افزاری در هفته آینده حل خواهد شد.

مشکل اثر انگشت گلکسی اس 10/نوت 10 به زودی حل می‌شود

مشکل اثر انگشت در گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 و سری نوت 10 چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. دقت در خرید لوازم جانبی مانند گلس و کاور مسئله‌ای است که در اینجا اهمیت خود را نشان می‌دهد. طبق خبرها این مسئله در محافظ‌های سیلیکونی خاص که برای دستگاه پوشش دهی کامل فراهم می‌کند و همچنین برخی از گلس‌هایی که دارای جنس نامرغوب هستند دیده می‌شود. این گوشی‌ها الگوهای نقطه‌ای 3 بعدی دارند که می‌تواند باعث اشتباه سنسور اثرانگشت التراسونیک در دستگاه‌های Galaxy S10 و Galaxy Note 10 شود. این سنسورها از این امواج استفاده می‌کنند تا شیارها و خط‌های اثرانگشت را بخوانند و آن‌ها را با نمونه‌ای که در دستگاه ذخیره شده است تطبیق داده تا دسترسی ایجاد کنند. خرید لوازم جانبی گوشی باعث افزایش ایمنی گوشی می‌شود، اما انتخاب صحیح در زمان خرید لوازم جانبی سامسونگ گلکسی S10 بسیار اهمیت دارد.

کاور سیلیکونی 360 درجه سامسونگ گلکسی اس 10

اگر با وجود کاور سیلیکونی 360 درجه شفاف یک اثرانگشت در دستگاه ذخیره شود، سنسور نمی‌تواند اثرانگشت را به اندازه الگو خط چین بخواند. بنابراین با وجود چنین پوششی، هرکسی می‌تواند گوشی را فقط با فشار دادن انگشت خود بر روی حسگر اثرانگشت باز کند و مهم نیست که اثرانگشت در گوشی ذخیره شده باشد یا خیر. خرید لوازم جانبی سامسونگ گلکسی نوت 10 با کیفیت و استاندارد به شما کمک می‌کند تا دیگر شاهد این مشکل نباشید.

سامسونگ توصیه می‌کند که کاربران باید چنین پوشش‌های را حذف کنند و قبل از اینکه دوباره اثرانگشت‌های خود را بر روی دستگاه دوباره ثبت کنند تمام اثرانگشت‌های قبلی را حذف کنند. برای تضمین ایمنی، این کمپانی به کاربران توصیه می‌کند تا زمانی که آپدیت نرم افزاری منتشر شود، از استفاده از چنین کاورهایی اجتناب کنند. سامسونگ پیشنهاد می‌دهد همین که آپدیت را بر روی گوشی خود نصب کردید، تمام قسمت‌های اثرانگشت خود را اسکن کنید، تا تمام بخش‌ها از جمله وسط و کنارها به خوبی اسکن شوند.

این کمپانی بیان کرد که این آپدیت نرم افزاری در هفته آینده منتشر خواهد شد. گوشی سامسونگ Galaxy Note 10+ 5G در حال حاضر آن را دریافت کرده است، بنابراین دیگر دستگاه‌ها نیز به زودی به آن دست خواهند یافت.

منبع: sammobile

0 دیدگاه برای حل مشکل اثر انگشت گلکسی اس 10/نوت 10

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “حل مشکل اثر انگشت گلکسی اس 10/نوت 10”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.