خرید بند اپل واچ رنگی : راهنمای انتخاب رنگ بند اپل واچ

خرید بند اپل واچ رنگی : راهنمای انتخاب رنگ بند اپل واچ

در این نوشتار سعی داریم از منظری دیگر کاربرانی را که قصد خرید بند اپل واچ را دارند، راهنمایی کنیم. خرید بند اپل واچ علاوه بر نکاتی که باید در هنگام انتخاب متریال بند بعد از خرید اپل واچ در نظر گرفت مستلزم تصمیم گیری در مورد رنگ بند اپل واچ نیز هست. این نکته از چند منظر قابل بررسی است. ممکن است یک متخصص مد با توجه به متریال و رنگ لباس نظرات خوبی را ارائه کند یا با توجه به زمان و موقعیتی که اپل واچ را دست می کنید باید یکسری نکات را در نظر گرفت، اما در این نوشتار سعی داریم بیشتر بر مفهوم رنگ بندی بندهای اپل واچ و مفهوم هر رنگ بپردازیم. مسلما احساسی که یک بند مشکی فلزی اپل واچ در اطرافیان شما خواهد داد بسیار با یک بند اسپرت صورتی متفاوت خواهد بود.

نوشته مرتبط: راهنمای خرید بند اپل واچ

در مفهوم دایره رنگ، رنگهای اصلی در قسمتهای مختلف یک دایره قرار می‌گیرند و رنگهای ثانویه بین این رنگها جای دارند. این رنگین کمان مدور می‌تواند تا حد زیادی در انتخاب رنگ بند اپل واچ با توجه به استایل پوشش شما یاری رسان باشد، اما علاوه بر این نکته انتخاب یک رنگ برای قسمتی از پوشش می‌تواند نشانگر جزئیات شخصیت شما باشد. یا برای مثال موقعیت زمانی و مکانی و شرایط محیط پیرامون می توانند برای انتخاب رنگ بندی بهتر تاثیر گذار باشند. اگر شما به عنوان یک کاربر اپل واچ به استایل خود اهمیت می دهید توصیه می‌کنم در این نوشتار همراه ما باشید تا انواع رنگ ها را در بین گزینه های خرید بند اپل واچ رنگی بررسی نماییم.

اگر می‌خواهید سایر لوازم جانبی ساعت هوشمند مانند گلس، انواع قاب و کاور و یا باتری و شارژ اورجینال را تهیه کنید. در اینجا می‌توانید بهترین لوازم جانبی ساعت هوشمند را ببینید. یک راهنمای کامل برای خرید لوازم جانبی و اکسسوری ساعت هوشمند.

خرید بند اپل واچ صورتی: بیانگر ظرافت و معصومیت

صورتی بودن را می توان به نوعی توصیفی از تیپ و استایل کلی یک شخص به حساب آورد. معنی کلی این اصطلاح حال خوب و سالم است. شما می‌توانید با خرید بند اپل واچ صورتی و دست کردن این بند در یک موقعیت نشان دهید که شخصیت شما در آن لحظه ظرافت و معصومیت را القا می کند. شاید در زندگی روزمره خود با توجه به موقعیت شغلی یا مناسبات اداری و یا روابطی دیگر مجبور به ارائه شخصیتی جدی و قاطع هستید، بنابراین در یک تعطیلات آخر هفته برای مثال در یک میهمانی می توانید با انتخاب این رنگ کمی از جدیت خود بکاهید تا بتوانید در جمعی به اندازه‌ای که می‌خواهید صمیمی ظاهر شوید. علاوه بر این انتخاب این رنگ خرید بند اپل واچ صورتی می‌تواند در حال خود شما نیز موثر باشد و برای مناسبت خاصی کمی در روحیه تان تغییر ایجاد کند. 

خرید بند چرمی اپل واچ 42 میلی متری کوتتچی Nobleman

خرید بند اپل واچ آبی: الهام بخش و آزاد

تجربه نشان داده است که افرادی با مشاغل خاص مانند ملوانان یا کسانی که با دریا سروکار دارند و خلبانان، فضانوردان یا میهماندار ها علاقه خاصی به خرید بند اپل‏ واچ رنگ آبی دارند. خرید بند اپل واچ رنگ آبی برای این دسته از افراد که کار هر روزه شان غلبه بر طبیعت آبی رنگ است نشانگر جزئی از  شخصیت آنهاست. جای تعجب نیست که رنگ آبی همیشه با الهام بخشی از یک سو و شهود و بصیرت درونی از سوی دیگر در ارتباط است. هر دو وجه قسمتی از شخصیتی آبی رنگ است که همواره به دنبال موضوعی تازه می گردد. یک بند اپل واچ آبی رنگ روی مچ دست می‌تواند به طور ناخودآگاه بیانگر روحیه آزاد و آرامش دائمی دریا و آسمان را القا کند. لازم به ذکر نیست که این احساس علاوه بر اطرافیان در خود شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

خرید بند چرم اپل واچ 42 میلی متری کوتتچی مدل Decorous

خرید بند اپل واچ قرمز : شور و آتش

رنگ قرمز شاید نشانگر افرادی باشد که شور و اشتیاق بسیار زیادی برای انجام کارها دارند. این افراد عموماً وقت زیادی را برای گرفتن تصمیم صرف نمی‌کنند و نمی‌توانید این تایپ از افراد را به هنگام تصمیم گیری مردد بینیم. شجاعت در انجام کارها ویژگی بارز این گونه شخصیت هاست. علاوه بر این رنگ قرمز سازگاری بسیار بالایی با لباسهای رنگ مشکی و زرد دارد. استفاده از بند اپل واچ قرمز می‌تواند بیانگر جرئت بالا در تصمیم‌گیری و انجام کارها و شوق و اشتیاق فراوان باشد. بندهای چرمی قرمز رنگ بسیاری برای انواع ساعت های هوشمند اپل قابل انتخاب و خرید هستند. دوباره این نکته را از یاد نبرید که رنگ قرمز اشتیاق خاصی به خودتان نیز خواهد داد.

بندهای خاص اپل واچ را هم اینجا ببینید و اطلاعات لازم را در مورد آن‌ها کسب کنید. 6 بندی که دوست خواهید داشت. از انواع مدل‌های دخترانه گرفته تا بندهای فانتزی و کلاسیک

خرید بند چرمی سه تیکه اپل واچ 38 میلی متری برند راک

خرید بند اپل واچ قهوه‌ای : نیرومندی و ثبات

بر اساس اصول فنگ شویی و روانشناسی رنگ قهوه‌ای پرکاربردترین رنگ موجود در طبیعت است. یک بند اپل واچ قهوه ای می‌تواند مانند یک درخت مستحکم و قدیمی بیانگر قدرت و ثبات شخصیتی شما باشد. همچنین رنگ قهوه‌ای علاوه بر کلاسیک بودن به راحتی با رنگ های سرمه ای، مشکی، خاکستری و توناژ تیره ست می شود و بسیار جذاب به نظر می آید. خرید بند اپل واچ قهوه ای می‌تواند برای آن دسته از افراد که به سفرهای طبیعی و سفرهای در دل طبیعت مانند کوهنوردی و جنگل علاقه دارند نیز انتخاب مناسبی باشد، چرا که ارتباط نزدیک این افراد با طبیعت، زمین پاک و جنگل را نشان می‌دهد و همواره بیانگر آرامش ناشی از نیرومندی و ثبات شخصیتی شما نیز خواهد بود.

خرید بند چرمی سه تیکه اپل واچ 42 میلی متری برند راک

خرید بند اپل واچ سفید : روشنی و کمال

لئوناردو داوینچی مخترع و هنرمند بزرگ ایتالیایی معتقد است که رنگ سفید تنها رنگی است که می تواند کمال واقعی نور را نشان دهد، چرا که بدون آن هیچ رنگی قابل دیده شدن نیست. رنگ سفید را می‌توان تقریباً با تمامی رنگها استفاده کرد. سفید قابلیت ست شدن در نهایت زیبایی با هر رنگی را دارد. یک بند اپل واچ سفید می‌تواند بیانگر موفقیت طلبی و سیر تکاملی شخصیت شما باشد. رنگ سفید همواره با شفافیت و امنیت در رابطه است و همواره در برابر احساس نیروهای تیره مقاومت می‌کند. علاوه بر اینکه شما باید هنگام خرید بند سفید برای ساعت هوشمند اپل خود به رنگ پوست خود دقت کنید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که گستره عظیمی از رنگ‌ها در کنار رنگ سفید بهتر از چیزی که هستند به نظر می آیند و با داشتن یک بند اپل واچ سفید می‌توانید کمال‌گرایی، صلح طلبی و روشنی شخصیت خود را عرضه کنید. 

خرید بند سیلیکونی ساعت هوشمند اپل واچ 38 میلی متری

خرید بند اپل واچ مشکی : راز گونگی و ظرافت

رنگ مشکی همواره رازآلود به نظر می آید. به عنوان رنگی همواره مخفی می‌شود در حالی که می‌توانست به وضوح منظور را بیان کند. پشت یک استایل مشکی شخصیتی درونگرا وجود دارد که ترجیح می دهد بیشتر در خلوت خود باشد. یک بند اپل واچ مشکی که ظرافت خاص خود را دارد می‌تواند تا حد زیادی در ساخت یک استایل درون گرا شما را کمک کند. علاوه بر این رنگ مشکی استفاده عام دارد و در انواع موقعیت ها، در تمام ساعات روز و در انواع مناسبت ها می‌توانید بند مشکی اپل واچ خود را به دست کنید و نگران خوب به نظر رسیدن آن در استایل خود نباشید. همواره یک ساعت اپل با یک بند مشکی ظرافت و رازگونگی غریبی به خود شما و اطرافیانتان منتقل خواهد کرد.

قیمت خرید بند استیل هوکو اپل واچ 42 میلی متری مدل Grand

خرید بند اپل واچ خاکستری : توازن و دانش

بدون شک خاکستری رنگ خرد و فرزانگی است. کاراگاه معروف هرکول پوارو عموماً به سلول های خاکستری کوچک مغزش اشاره می‌کرد که در حل پرونده‌های دشوار به کمکش می آمدند. یک بند اپل واچ خاکستری علاوه بر اینکه قدرت و ثبات را در این دنیای آشفته القا می‌کند به راحتی با هر تیپ و استایل در هر موقعیتی جفت و جور می شود. رنگ خاکستری افراد را از یک وضعیت محیطی آشفته به خوبی محافظت می‌کند و حس آدمی را به یک نقطه مورد تعادل نزدیک می‌کند که در آن امکان احساس امنیت وجود داشته باشد. همچنین رنگ خاکستری نشانگر نوعی بلوغ و خرد فکری در یک فرد است به نحوی که ملغمه‌ای از تمام رنگها در وجود وجود دارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بند اپل واچ خاکستری را انتخاب می‌کنید جز آن دسته از افرادی هستید که با وجود تمام اتفاقات خارق العاده که در جهان می‌افتند به هیچ عنوان ثبات و آرامش شما به هم نمی ریزد. 

خرید بند طرح نایک اپل واچ 42 میلی متری

انتخاب رنگ برای هر جزئی از لباس و پوشش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امروزه با توجه به کاربرد ساعت های هوشمند و جایگزینی آنها با ساعت های مچی سنتی، این‌ها جزئی از پوشش روزانه ما شدند به نحوی که در میهمانی‌ها، مسافرت‌ها و تیپ روزمره ما از آنها همواره استفاده می کنیم. واقعیت این است که با توجه به گرانی ساعت هوشمند نمی‌توان چند مدل از آن را برای موقعیت‌ها و تیپ‌های مختلف تهیه کرد ولی می‌توان با تعویض بند و با تغییر رنگ بند ساعت هوشمند اپل واچ تغییرات جالبی را در استایل خود به وجود آورد. در این نوشتار سعی کردیم تا حدودی در مورد هر رنگ و معنی و تاثیر آن بر خود کاربر و اطرافیان توضیحاتی دهیم. به نظر شما تا چه اندازه رنگ بند اپل واچ‌تان در استایل شما یا در برداشتی که از شخصیت شما می شود تاثیر گذار است؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

آموزش تعویض بند ساعت اپل واچ که توسط استایل آپ تهیه شده است را هم از دست ندهید. اگر مشکلی در تعویض بند و جایگزین کردن بند جدید دارید با این آموزش ویدیویی به راحتی می‌توانید بدون نیاز به آموزش‌های اضافه بند ساعت را تعویض کنید.

0 دیدگاه برای خرید بند اپل واچ رنگی : راهنمای انتخاب رنگ بند اپل واچ

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بند اپل واچ رنگی : راهنمای انتخاب رنگ بند اپل واچ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.