راهنمای خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند

راهنمای خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند

آمار و ارقام فروش ساعت هوشمند موید آن است که استقبال از این تکنولوژی با پیشرفت‌های چشمگیری روبه‌رو شده؛ بازار گجت‌های پوشیدنی در کشور ما نیز با کمی تاخیر با اقبال خوبی مواجه شده است. همانطور که می‌دانید ساعت‌های هوشمند یا در نسخه‌ها و استایل‌های چندان متنوعی عرضه نمی‌شوند و یا در صورت عرضه در بازار ایران نسخه‌های مختلف به ندرت یافت می‌شوند. به عنوان مثال اپل یکی از پیشگامان عرضه ساعت‌های هوشمند در استایل‌های مختلف است.

طرح اسپرت با بند سیلیکونی، بند حصیری، فلزی، طرح نایک اپل واچ، بند هرمس و اپل واچ ادیشن از نسخه‌های مختلف اپل واچ سری 3 و 4 می‌باشند که در این میان به غیر از طرح اسپرت بند سیلیکونی تهیه موارد دیگر با دشواری‌های فراوانی همراه است. انواع ساعت هوشمند سامسونگ نیز معمولا در یک نسخه اسپرت و یک نسخه کلاسیک عرضه می‌شوند. علاوه بر قدرت تغییر استایل ساعت هوشمند، بحث محافظت از این گجت‌ها نیز مطرح است. در واقع در کنار خرید بند ساعت هوشمند، خرید کاور محافظ و محافظ شیشه‌ای یا گلس ساعت هوشمند از شناخته‌ترین گزینه‌های خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند می‌باشند. در ادامه این نوشتار قصد داریم راهنمای جامعی برای خرید لوازم جانبی اسمارت واچ داشته باشیم، با استایل آپ همراه باشید.

خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند: آری یا خیر؟

اشاره کردیم که اکسسوری ساعت هوشمند را می‌توان به دیدگاه تغییر ظاهر و استایل این گجت‌ها و همچنین محافظت از آنها تقسیم کرد. همچنین دسته دیگری از لوازم جانبی ساعت هوشمند وجود دارند که استفاده از این محصولات را در طول زندگی روزمره راحت‌تر و لذت بخش‌تر می‌کنند؛ استند شارژر و پایه نگهدارنده از جمله این موارد می‌باشند. البته این دسته از لوازم جانبی نیاز ضروری محسوب نمی‌شوند و صرفا برای داشتن تجربه کاربری بهتر توصیه می‌شود. با توجه به مطالب گفته شده، می‌توان لوازم جانبی ساعت هوشمند را به سه دسته زیر تقسیم کرد:

 • لوازم جانبی تغییر دهنده ظاهر و استایل مانند انواع بندها
 • لوازم جانبی محافظتی مانند کاور و محافظ صفحه گلس
 • لوازم جانبی ارتقا دهنده سطح تجربه کاربری مانند استند و پایه نگهدارنده

انواع لوازم جانبی ساعت هوشمند

برای تغییر ظاهر و استایل دلخواه کاربران، خرید بند ساعت هوشمند یکی از آسان‌ترین و دم دست‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. انواع بندهای سیلیکونی، فلزی و چرمی برای اپل واچ، ساعت هوشمند سامسونگ، هواوی، موتورولا و ایسوس در طرح‌ها و کیفیت‌های مختلف در بازار لوازم جانبی ساعت هوشمند به وفور یافت می‌شود. خرید بند اپل واچ در این بین طرفداران زیادی دارد. از طرف دیگر با توجه به موقعیت قرارگیری و استفاده از اسمارت واچ‌ها، میزان احتمال آسیب رسیدن به این گجت‌ها در مقایسه با گوشی‌های هوشمند به مراتب بیشتر است. در طول روز ممکن است ساعت روی مچ دست کاربر بارها با اشیا و سطح‌های محکم و یا تیز برخورد کند. از همین رو و با در نظر گرفتن هزینه تعمیر سرسام آور اسمارت واچ ها، استفاده از تدابیر امنیتی مانند کاور محافظ ساعت هوشمند و محافظ صفحه گلس ساعت هوشمند از پیشنهادات معقول جهت افزایش طول عمر این محصولات می‌باشد. خرید استند شارژ ساعت هوشمند و یا پایه نگهدارنده نیز به مانند دلایل استفاده از استند شارژ گوشی هوشمند، با وجود ضروری نبودن اما می‌تواند در مواقعی که این گجت‌ها روی مچ دست قرار ندارند، استفاده از آنها را آسان‌تر و لذت بخش‌تر کند. پس تهیه انواع اکسسوری ساعت هوشمند دلایل و اهداف مختلفی به همراه دارد و خرید یا عدم خرید این کالاها بیشتر به میزان اهمیت دادن به ست کردن استایل، افزایش امنیت و طول عمر ساعت‌ها و لذت بردن هرچه بیشتر از آنها بر می‌گردد.

خرید بند ساعت هوشمند: اهمیت ساعت مچی در استایل

ساعت هوشمند به مانند ساعت‌های مچی معمولی اهمیت فراوانی در ست کردن تیپ و استایل دارد. بدنه اسمارت واچ‌ها اغلب از جنس استیل بوده و استایلی کلاسیک دارند و به غیر از اپل واچ‌ها، ساعت‌های سامسونگ، هواوی و موتورولا معمولا در طرح‌های ساعت‌های مچی لوکس ظاهری دلنواز دارند. با در نظر گرفتن این نکته که در بخش بدنه ساعت‌های هوشمند نمی‌توان تغییراتی اعمال کرد، تنها گزینه‌های خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند به منظور تغییر استایل و ظاهر آنها به دلخواه کاربر، تهیه بندهایی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف می‌باشد. در واقع به راحتی می‌توان با تهیه بند مناسب، استایل یه ساعت کلاسیک را به استایل اسپرت تغییر داد یا بالعکس اسپرت را به کلاسیک و یا با رنگ‌بندی مورد نظر ست کرد. در همین راستا بهتر است با انواع بندهای ساعت هوشمند به تفکیک جنس آنها آشنا شویم.

بند ساعت هوشمند به راحتی عوض می‌شود. مثل باز کردن یک گیره است. در اینجا راهنمای تعویض بند گیر فیت 2 را بخوانید و ببینید بند ساعت‌های هوشمند چقدر راحت عوض می‌شوند. بند اپل واچ و ساعت‌های هوشمند سامسونگ و هواوی هم به همین راحتی تعویض می‌شوند.

بند سیلیکونی ساعت هوشمند

تنها بندی که تهیه آن برای تمامی ساعت‌های هوشمند چندان سخت نیست، بند سیلیکونی یا پلاستیکی می‌باشد. برای خرید بند سیلیکونی ساعت هوشمند با دو گزینه ساده و طرح‌دار مواجه خواهیم شد.

بند سیلیکونی ساده اغلب در رنگ‌بندی بسیار متنوعی عرضه می‌شوند که به ندرت رنگ دلخواه کاربر ممکن است برای یک مدل ساعت پیدا نشود.

خرید بند سیلیکونی ساعت هوشمند

در مورد بند سیلیکونی طرح دار ساعت هوشمند می‌توان به بند ارتشی اشاره کرد. بندهای نایکی هم طرفداران بسیار زیادی دارند. در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها عرضه شده‌اند و می‌توانید یکی از استایل‌های خاص را انتخاب کنید. این بندها در طرح‌های گاها عجیب و مختلفی تولید می‌شوند که فقط برای چند ساعت پر فروش قابل تهیه می‌باشند. 

خرید بند سیلیکونی طرح دار ساعت هوشمند

در کل بند سیلیکونی یا لاستیکی ساعت هوشمند اغلب تحت برندهای متفرقه تولید می‌شوند و از کیفیت نسبی با طول عمر مناسب در حفظ رنگ برخوردارند. البته کیفیت بند سیلیکونی برند متفرقه چندان تفاوتی با بندهای تولیدی از برندهای مطرح حوزه اکسسوری دیجیتال ندارد. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن قیمت بند سیلیکونی ساعت هوشمند است. قیمت خرید این بندها تفاوت چشمگیر با بندهای چرمی یا فلزی دارد و تهیه چند بند سیلیکونی با طرح و رنگ مختلف در مقایسه با بندهای دیگر از توجیه اقتصادی بیشتری برخوردار است. همچنین قابلیت تنظیم طول آسان از نکات مثبت طراحی این بندها می‌باشد.

بند چرمی ساعت هوشمند

کالاهای چرمی همواره جزو پر طرفدارترین کالاها هستند و تاثیر زیادی در ست کردن استایل دارند. بندهای چرمی نیز به همین شکل جزو محبوب‌ترین بندها بوده و اغلب به شکل پیش‌فرض توسط تولید کننده‌گان ساعت‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اگر ساعت هوشمندی با بند چرمی همراه نباشد و یا در صورت همراه بودن رنگ آن مورد پسند کاربر نیست، می‌توان به راحتی این بندها را برای انواع ساعت‌های هوشمند در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه کرد. برای خرید بند چرمی ساعت هوشمند نیز معمولا با چند گزینه مختلف روبه‌رو هستیم که علاوه بر رنگ‌بندی متفاوت در طرح و کیفیت ساخت نیز تفاوت‌هایی وجود دارد.

خرید بند چرمی ساعت هوشمند

کاربران ساعت اپل واچ در تهیه بند چرمی از خوش اقبال‌ترین کاربران ساعت‌های هوشمند هستند. استفاده از ساختار ثابت در طراحی تمامی نسل‌های اپل واچ در کنار محبوبیت اپل و از در طرف دیگر نبود نسخه پیش‌فرض بند چرمی، از دلایل فراوانی چشمگیر بند چرمی اپل واچ‌ها می‌باشد. در خرید بند چرمی ساعت اپل واچ با گزینه‌های متنوع به همراه نام‌های مطرح تولید کننده اکسسوری دیجیتال مانند راک، هوکو، کوتتچی و … روبه‌رو می‌شویم. برای درک بهتر تنوع بندهای چرمی اپل واچ کافیست نگاهی به محصول بند چرمی سه تیکه ساعت اپل واچ برند راک بیندازیم.

خرید بند چرمی سه تیکه ساعت اپل واچ برند راک

البته ساعت‌های هوشمند سامسونگ نیز از بندهای چرمی متنوعی برخوردارند و حتی برای خرید بند چرمی ساعت سامسونگ چندین گزینه زیبا و با کیفیت در وب‌سایت رسمی سامسونگ وجود دارد؛ اما مشکل در دسترس نبودن این کالاها در بازار ایران می‌باشد. با این وجود و به لطف استفاده از بندهای استاندارد در طراحی ساعت‌های سامسونگ، هواوی و موتورولا چند نوع بند چرمی برای این ساعت‌ها نیز قابل تهیه و خرید می‌باشد. البته به ندرت بند چرمی تولیدی از برند مطرح برای این دسته از ساعت‌ها پیدا می‌شود و معمولا برندهای متفرقه تنها گزینه‌های قابل خرید برای کاربران علاقه‌مند به بند چرم می‌باشد. بندهای چرمی به مانند بندهای سیلیکونی اغلب به همراه قفل سگکی ساده با امکان تنظیم طول راحت طراحی می‌شوند.

بند فلزی ساعت هوشمند

بند فلزی یا استیل از دیگر بندهای محبوب در بین کاربران اسمارت واچ‌ها می‌باشد. این بندها نیز در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای انواع ساعت‌های هوشمند قابل تهیه می‌باشند. بند فلزی بریسلت و بند فلزی حصیری از طرح‌های شناخته شده در بین انواع بند فلزی ساعت هوشمند می‌باشند. البته مطالب گفته شده در مورد بند چرمی اپل واچ در مقایسه با ساعت‌های هوشمند دیگر، به هنگام خرید بند فلزی ساعت هوشمند نیز صدق می‌کند. به طور کلی بند فلزی اپل واچ در طرح‌های به مراتب متنوع‌تری قابل خرید است.

خرید بند فلزی ساعت هوشمند

بندهای فلزی به دلیل ساختار مستحکمی که دارند، طول عمر بیشتری در مقایسه با بندهای چرمی و سیلیکونی دارا می‌باشند. همچنین این بندها با قفل‌های متنوعی تولید می‌شوند که همین موضوع در بین بند ساعت‌های مچی معمولی نیز دیده می‌شود. عدم تنظیم آسان طول بند در بسیاری از نسخه‌ها و سنگین بودن بندهای فلزی از نکات منفی در طراحی این نوع از بندها می‌باشد. بند حصیری یا توری ساعت هوشمند از وزن به مراتب سبک‌تری نسبت به دیگر بندهای فلزی برخوردارد است. در مورد تنظیم طول نیز باید اشاره کنیم اغلب برای تنظیم طول بندهای فلزی به سوزن و حذف قطعات بند نیاز است و بعضا نیز تنظیم طول این بندها از عهده کاربر خارج است. البته در بندهای فلزی که از قفل آهن ربایی یا ریلی بهره می‌برند این مشکل وجود ندارد.

انواع قفل بند فلزی ساعت هوشمند

علاوه بر بندهای اشاره شده، بندهای دیگری نیز برای ساعت‌های هوشمند تولید می‌شوند که می‌توان به بند پارچه ای ساعت هوشمند، بند نایلونی ساعت هوشمند، بند جواهری ساعت هوشمند و موارد مشابه اشاره کرد؛ اما به دلیل اینکه هدف ما بررسی گزینه‌های خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند به شرط موجود بودن در بازار و امکان دسترسی کاربران می‌باشد، از بررسی این موارد صرفه نظر شده است.

علاوه بر استایل و زیبایی بند باید موارد مهم دیگری را هم مدنظر داشته باشید. در مورد تفاوت بند نایلونی و بند اسپرت بیشتر بخوانید و ببینید چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارند و در خرید بند این نکات مهم را به کار ببندید. اگر دنبال بندهایی خاص و یونیک هستید در اینجا 6 بند زیبا و هیجان‌انگیز اپل واچ را معرفی کرده‌ایم. 

خرید کاور و محافظ صفحه گلس ساعت هوشمند: محافظت بیشتر یا دست و پا گیر بودن؟

دلایلی که برای خرید کاور و محافظ صفحه نمایش ساعت هوشمند می‌توان مطرح کرد، تقریبا با دلایل خرید قاب محافظ و گلس گوشی‌های هوشمند یکسان می‌باشد. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که برای گوشی خود از هیچ محافظ صفحه و قاب محافظی استفاده نمی‌کنید و گوشی خود را در طی مدت زمان طولانی بدون هیچ خط و خشی نگه داشته‌اید، شاید دلیلی برای خرید کاور ساعت هوشمند یا خرید محافظ صفحه نمایش ساعت هوشمند نمی‌بینید. با وجود اینکه تمامی ساعت‌های هوشمند بالارده با محافظ صفحه‌های پیش‌فرضی همچون گوریلا گلس3، محافظ‌های یاقوتی و شیشه Ion-X تولید می‌شوند، اما نمایشگر این گجت‌ها در مدت زمان طولانی از گزند خط و خش در امان نمی‌ماند. از طرف دیگر بدنه هر ساعت هوشمندی – مخصوصا ساعت‌های بدنه استیل – بدون هیچ محافظ خاصی در معرض اثابت به اشیا و سطح‌های محکم و تیز هستند که به راحتی می‌توانند خراش بردارند.

صفحه نمایش خط و خش افتاده و شکسته شده ساعت هوشمند

میزان احتمال اثابت ساعت روی مچ دست کاربر به اشیاء مختلف در طول یک روز در مقایسه با گوشی هوشمندی که اکثرا در جیب یا در یک مکان ثابت قرار دارد، شاید ده برابر باشد. چنین اتفاق‌هایی علاوه بر اینکه از ارزش اسمارت واچ‌ها به شکل چشم‌گیری می‌کاهد، در زیبایی ظاهری آنها نیز تاثیرات منفی زیادی خواهد داشت. به همین دلایل عموما استفاده از کاور و محافظ صفحه در صورت دسترس بودن پیشنهاد می‌شود و این محصولات جزو ضروری‌ترین گزینه‌های خرید اکسسوری ساعت هوشمند می‌باشند.

برای خرید کاور محافظ اپل واچ ، کاربران با مشکلات چندانی روبه‌رو نخواهند شد و معمولا در هر سلیقه و رنگی می‌توان اکسسوری‌های متنوعی پیدا کرد. اما متاسفانه کاربران ساعت‌های هوشمند سامسونگ، هواوی، موتورولا، سونی، ال‌جی و ایسوس برای خرید کاور محافظ ساعت هوشمند با اقبال خوبی مواجه نخواهند شد. با وجود اینکه برای این اسمارت واچ‌ها نیز چنین اکسسوری‌هایی در بازارهای جهانی تولید می‌شود، اما به ندرت در بازار ایران می‌توان چنین محصولاتی پیدا کرد. لازم به ذکر است کاورهای محافظ ساعت هوشمند اغلب در جنس TPU – ژله‌ای بی‌رنگ و یا سیلیکون‌های رنگی تولید می‌شوند؛ که مورد دوم دارای استایل کاملا اسپرت می‌باشند. از همین رو برای ساعت‌های هوشمندی که دارای بند فلزی می‌باشند، استفاده از کاورهای رنگی چندان تناسبی با استایل آنها ندارد.

خرید کاور ساعت هوشمند

محافظ صفحه گلس یا محافظ صفحه نمایش شیشه ای ساعت هوشمند از دیگر اکسسوری‌های پر کاربرد این گجت‌ها می‌باشد. اغلب کاربران تمامی ساعت‌های هوشمند در تهیه این اکسسوری‌ها مشکل چندانی نخواهند داشت. البته در این مورد نیز به غیر از اپل واچ‌ها، برای دیگر ساعت‌های هوشمند محافظ صفحه برند مطرح به ندرت پیدا می‌شود. قیمت محافظ صفحه گلس ساعت هوشمند برندهای متفرقه بسیار مقرون به صرفه است و همین موضوع گاها سبب تردید کاربر درباره کیفیت این محصولات می‌شود.

خرید گلس محافظ صفحه شیشه ای ساعت هوشمند

با توجه به تجربه‌های کاربری در مورد کیفیت این محصولات در مقایسه با محافظ صفحه گلس برندهای مطرح، باید اشاره کنیم چندان تفاوتی وجود ندارد. در واقع همین گلس‌های برندهای متفرقه در بسیاری از موارد از آسیب‌های جدی به نمایشگر اسمارت واچ‌ها جلوگیری می‌کنند. البته در صورتی که با گزینه‌های متعددی در خرید گلس صفحه نمایش ساعت هوشمند مدل خود مواجه هستید، طبیعتا پیشنهاد ما خرید از محصولات برندهای معتبر است.

نصب گلس ساعت هوشمند راحت است. اما به کمی دقت و حساسیت نیاز دارد. در اینجا می‌توانید ویدیو نصب گلس ساعت گیر اس 3 را ببینید. ویدیو نصب گلس اپل واچ هم تقریبا برای تمام مدل‌های اپل واچ جواب می‌دهد. 

خرید استند و پایه شارژ ساعت هوشمند: تجربه کاربری بهتر

همانطور که اشاره کردیم، خرید برخی از انواع اکسسوری ساعت هوشمند جزو موارد ضروری نیست و صرفا یا به منظور افزایش سطح کیفی تجربه کاربری بوده و یا به منظور جایگزین کردن لوازم شارژ از کار افتاده داخل بسته‌بندی ساعت‌ها. پس از مدت زمان طولانی مانند یک یا دو سال، ممکن است داک شارژ اورجینال ساعت با خرابی مواجه شود و به همین دلیل خرید شارژر ساعت هوشمند امری ضروری می‌باشد. اما می‌توان به جای خرید داک شارژ اورجینال خود ساعت از اکسسوری‌هایی با آپشن‌های بهتر استفاده کرد. برای درک بهتر این موضوع، کافیست نگاهی به محصول پایه و استند شارژ اپل واچ و آیفون کوتتچی مدل Base Hub انداخت. این محصول یک پایه شارژ ایده‌آل برای کاربران ساعت و گوشی اپل می‌باشد. قرارگیری این محصول روی میز کار با شارژ همزمان اپل واچ و آیفون، دسترسی آسان، دارا بودن درگاه‌های مختلف و مزایای این چنینی باعث برتری پایه شارژها و پایه نگهدارنده‌ها نسبت به شارژرهای اورجینال می‌شود.

پایه شارژ ساعت هوشمند اپل واچ و گوشی اپل آیفون

همچنین برخی از ساعت‌های هوشمند از استانداردهای جهانی شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند و می‌توان بوسیله دیگر پایه شارژهای بی‌سیم این ساعت‌ها را نیز شارژ کرد. برای مثال کاربران گوشی‌های پرچمدار سامسونگ و ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپرت می‌توانند با خرید شارژر بی سیم سامسونگ برای شارژ هر دو دستگاه هوشمند خود از این محصول استفاده کنند. با توجه به گفته‌ها می‌توان تنها دلیل خرید یا عدم خرید اکسسوری‌های این چنینی را در ارزش خرید هر یک از آنها و میزان هزینه‌ای که کاربران قصد دارند صرف لذت بردن هرچه بیشتر از ساعت‌های هوشمند خود تخصیص دهند، خلاصه کرد.

سخن آخر

در این نوشتار نگاه اجمالی به انواع لوازم جانبی هوشمند و دلایل خرید هر یک از آنها انداختیم. شرح مختصری بر مدل‌های مختلف بند ساعت هوشمند داشتیم و اشاره کردیم که با توجه به قیمت بند ساعت هوشمند و اهمیت ساعت‌های مچی در ست کردن استایل، تهیه این اکسسوری‌ها می‌تواند نقش زیادی در رسیدن به این مهم داشته باشد. به اهمیت استفاده از کاور و محافظ صفحه ساعت هوشمند اشاره کردیم و نقش این اکسسوری‌ها در جلوگیری از افتادن هرگونه خط و خش روی بدنه و نمایشگر و بالا بردن ضریب امنیت این ساعت‌ها توضیح داده شد. تهیه پایه نگهدارنده و پایه شارژ ساعت هوشمند از دیگر اکسسوری‌های مورد بحث‌مان بود که اشاره شد خرید این نوع از اکسسوری‌ها ضروری نبوده و به جهت داشتن تجربه کاربری بهتر در استفاده از اسمارت واچ‌ها به‌کار گرفته می‌شود. در انتها باید اشاره کنیم خرید و یا عدم خرید هر یک از لوازم جانبی ساعت هوشمند در نهایت به نیاز و سلایق کاربر و ارزش خرید کالا بستگی دارد. قبل از خرید لوازم جانبی اسمارت واچ بهتر است ارزش خرید کالاها بررسی شده و از اصالت و کیفیت محصولات اطمینان حاصل کرد.

12 دیدگاه برای راهنمای خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند

12 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 0 0

  سلام من ساعت kw88 دارم ولی بندش پاره شده هر چقدر تو اردبیل گشتم پیدا نشد لطفا کمک کنید که از کجا تهیه کنیم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یه ساعت دارم که دوستم بهم داد ولی شارژر نداره و نمیدونم مارکش چیه ،میشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   لطفا عکسی از خود ساعت بفرستید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من ساعت اسمارت لایف دارم ال سی دی ان شکسته ال سی دی پیا مشود یانه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بهتره از تعمیرکارها و مرکز تعمیرات ساعت هوشمند بپرسید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  تاچ ساعت من شکسته پیدا میشه؟
  مدل a1

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یک ساعت اسمارت واچ مدل لایف دارم که بند هاش خراب شد که داخل بندش کیت آنتن هم داره تو شهر مون پیداش نکردم خواستم بدونم پیدا میشه.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   متاسفانه خیر.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یک اسمارت واچ دارم که در به پشتیش شکسته هرجایی که میرم میگن که نداریم از کجا پیدا کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   مدل ساعت‌تون چیه؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام بنده ساعت kingwear kw88 دارم.مجبور شدم بندشو عوض کنم ک متاسفانه بلوتوثش مشکل پیدا کرد. 15 ثاینه وصله بعد قطع میشه. راهکاری هست بشه درستش کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام. با توجه به اینکه روی بند اصلی این ساعت قسمتی از بخش ارتباطاتی این ساعت جای گرفته است،
   چنانچه بندی که روی آن نصب کردید به شکل اختصاصی برای این ساعت تولید نشده باشد، طبیعتا بخش بلوتوث ساعت با مشکل مواجه می‌شود.

   ارسال شده در تاریخ: