شیائومی می بند 5

شیائومی Mi Band 5 در حال ساخت است

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه جدیدترین نسل ردیاب سلامت تناسب اندام شیائومی، مچ بند هوشمند Mi Band 4 نمی‌گذرد که خبرهای جدیدی راجع به نسل بعدی این ردیاب تناسب اندام به گوش می‌خورد. هوامی سازنده مچ بند هوشمند ردیاب‌های تناسب اندام بسیار مشهور Mi Band، تصدیق کرده است که در حال حاضر با همکاری کمپانی تکنولوژی چینی در حال کار بر روی می بند 5 Mi Band 5 می‌باشد.

تمام این اطلاعات بعد از جلسه پرسش و پاسخی که با حضور هوامی برگزار شد به دست آمد. مدیرعامل هوامی در ادامه به این سؤال که آیا شرکت به همکاری با شیائومی درآینده ادامه خواهد و آیا آن‌ها می بند 5 را تولید خواهند کرد یا خیر این‌گونه پاسخ داد.

وانگ هوانگ، مؤسس و رئیس هیئت و مدیرعامل اجرایی هوامی گفت: «ما در حال ساخت می بند 5 با کمپانی شیائومی هستیم».

در سؤال دیگری که راجع به خط تولید آینده هوامی مطرح شد، وانگ تصدیق کرد که در حال کار بر روی نسل بعدی Mi Band می‌باشند.

«هنوز به طور دقیق مشخص نیست که ما در چه زمانی مچ بند هوشمند می بند 5 را عرضه خواهیم کرد. اما می‌توانم بگویم کار بر رویMi Band 5 را با شیائومی شروع کرده‌ایم و این امر خیلی طول نخواهد کشید. به تازگی مچ بند هوشمند شیائومی Mi Band 4 را عرضه کرده‌ایم، اما احتمالاً در سال آینده، شاهد عرضه می بند 5 خواهیم بود.»

شنیدن این خبر که این دو شرکت در حال کار بر روی ردیاب تناسب اندام یا فیتنس قیمت مناسب دیگری هستند تعجب برانگیز نیست.

این دو شرکت با حفظ قیمت مناسب توانسته‌اند ویژگی‌های جدید دیگری از جمله صفحه نمایش تاچ اسکرین رنگی، ردیابی شنا و ویژگی‌های ساعت هوشمند ارتقا یافته مانند کنترل‌ پخش موسیقی را در می بند 4 وارد کنند. این مچ بند هوشمند شیائومی توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند و امتیاز خیلی خوبی نیز از جانب آنان کسب کند. مچ بند هوشمند می بند 4 حتی به‌عنوان یکی از بهترین ردیاب‌های تناسب اندام مقرون به صرفه پیشنهاد شده است. خرید لوازم جانبی مچ بند هوشمند به شما کمک می‌کند تا تنوع خاصی به این گجت هوشمند پوشیدنی خود بدهید.

مچ بند هوشمند شیائومی می بند 5

هوانگ بیان کرده است که به همکاری با شیائومی در عرضه محصول جدید ادامه خواهد داد و گفته است که این یک برنامه طولانی مدت با شیائومی و محصول مشهور می بند است که بدون تغییر باقی مانده است.

وی همچنین افزود که آن‌ها به دنبال توسعه و ساخت نسل‌های بعدی Mi Band هستند که هدف آن شامل بخش‌های بازار جهانی مختلف و پروفایل‌های مشتری می‌شود.

متأسفانه درباره قابلیت‌هایی که در می بند 5 وجود خواهد داشت صحبت نشده است، بنابراین هیچ اطلاعاتی راجع به ویژگی‌های می بند 5 در دسترس نیست. اما شاید ویژگی‌هایی که انتظار می‌رفت در می بند 4 از قبیل ECG دیده شود، که در محدوده وسایل پوشیدنی Amazfit هوامی ظاهر شد، بتواند راهی در می بند نسل بعد باز کند.  ظاهراً این‌گونه که به نظر می‌رسد ساخت مچ بند جانشین می بند 4 Mi Band 4 خیلی طول نمی‌کشد و به‌زودی خبرهای بیشتری راجع به آن خواهیم شنید.

منبع: wareable

0 دیدگاه برای شیائومی Mi Band 5 در حال ساخت است

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شیائومی Mi Band 5 در حال ساخت است”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.