ثبت اختراع جدید هواوی

کمپانی هواوی و ثبت اختراعی دیگر برای ساعت‌های هوشمند

پس از گذشت مدت‌ها کمپانی هواوی بار دیگر اقدام به یک ثبت اختراع غیرمعمول دیگر در دنیای ساعت‌های هوشمند کرده است. زین پس ممکن است با خرید ساعت هوشمند یک هندزفری نیز داشته باشید. پس از ثبت اختراعاتی همچون گردونه (بازل) لمسی، حسگر تشخیص حرکات دست و همچنین ساعت هوشمند مخصوص بازی، این کمپانی در آخرین ثبت اختراع خود اقدام به ثبت هدفون‌های بی‌سیم بر روی ساعت هوشمند کرده است. تصاویر به دست آمده نشان می‌دهند که این هدفون‌ها می‌توانند در قسمت تحتانی دست‌بند و یا در قسمت فوقانی و نزدیک به صفحه نمایش ساعت هوشمند جای بگیرند.

هدفون یی‌سیم هواهوی

راه حل جای گیری هدفون در داخل ساعت هوشمند امکاناتی نظیر برقراری آسان‌تر تماس صوتی، حذف نویز و همچنین خاصیت ضد آب بودن هدفون‌ها را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این کمپانی هواوی حق اختراع چندین روش شارژ مختلف را نیز برای این هدفون‌های کوچک به ثبت رسانیده است. این روش‌ها در صورت قرارگیری هدفون در وضعیت‌های مختلف (برای مثال در کنار صفحه نمایش و یا در قسمت انتهایی و محل اتصال بندها به یکدیگر) متفاوت خواهند بود.

با این حال استفاده از هدفون در کنار ساعت هوشمند اتفاق کاملا جدیدی نیست. چرا که پیش از این کمپانی اپل امکان استفاده از هدفون AirPod  خود را در کنار سری اپل واچ فراهم کرده بود. اما این ثبت اختراع هواوی اندکی متفاوت‌تر و فراتر از امکان جفت‌سازی ایرپاد با اپل واچ است. براساس این ثبت اختراع، کاربران قادر خواهند بود تا با اتصال داک هدفون‌ها به ساعت هوشمند، آن را بر روی دست خود حمل کنند و یا با جداکردن آن‌ها، شکل و شمایل عادی ساعت هوشمند خود را بازگرداند.

هدفون بی سیم ساعت هوشمند

با همه این اطلاعات، همچنان نمی‌دانیم که کمپانی هواوی از چه زمانی از این اختراع خود استفاده خواهد کرد. ممکن است ساعت هوشمند Huawei Watch 3 از این ویژگی بهره ببرد، و یا ممکن است برای دیدن این فناوری نیاز به انتظار بیشتری داشته باشیم! عده‌ای نیز معتقد هستند که کمپانی هواوی قصد دارد تا بعدها از این ثبت اختراع خود به عنوان یک اهرم تجاری استفاده کرده و صرفا آن را به شرکتی دیگر بفروشد. برای یافتن پاسخ صحیح از میان تمامی احتمالات موجود، چاره‌ای به جز انتظار نخواهیم داشت.

منبع: gsmarena

1 دیدگاه برای کمپانی هواوی و ثبت اختراعی دیگر برای ساعت‌های هوشمند

1 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

  • 0 0

    برایه خرید ساعت هوشمند جدیدش

    پاسخ دادن
    ارسال شده در تاریخ: