موارد استفاده ساعت هوشمند Gear S3

ساعت هوشمند Gear S3 در خدمت کارمندان هتل‌ها!

کارکنان هتل‌ها اغلب با مشکلات مشابهی روبه‌رو هستند. یکی از این مشکلات، استفاده دائمی و بهینه از هردو دست در هنگام کار کردن است. چرا که این افراد همواره یک دست خود را برای ارائه خدماتی مانند تعمیرات، ارائه سرویس و … به کار گرفته و با دست دیگر خود دائما با بی‌سیم و با مدیر و دیگر کارکنان و حتی مسافران در ارتباط هستند. این دوستان می‌توانند با خرید ساعت هوشمند مشکلات خود را تا حدودی حل کنند. با این حال سامسونگ با استفاده از تکنولوژی راهکاری را برای این مشکل ارائه کرده است. به این صورت که کارکنان خدماتی هتل تنها به یک ساعت Gear S3 با قابلیت اتصال به اینترنت LTE نیاز خواهند داشت!

این ساعت قادر خواهد بود تا با ویبره، هشدارها و اعلان‌های مربوطه را به کارکنان هتل انتقال دهد. برای مثال در صورتی که یکی از اطاق‌ها نیاز به یک حوله و یا هر خدمت دیگری داشته باشد، این امر از طریق ویبره ساعت به همه کارکنان اطلاع‌رسانی خواهد شد تا یکی از آن‌ها این مسئولیت را به عهده بگیرد. این راهکار مزایای فراوانی دارد. برای مثال در این صورت نیازی به یک سیستم بی‌سیم پرسروصدا نخواهد بود، همه کارکنان می‌توانند به صورت مدیریت شده از وضعیت سایرین اطلاع یابند و مدیر هتل می‌تواند تا اتمام فرآیند درخواست و انجام سرویس هرلحظه از روند پیشرفت و میزان فعالیت کارمندان خود آگاه باشد.

کاربرد ساعت هوشمند Gear S3

با این حال نظارت لحظه به لحظه بر فعالیت کارکنان هتل می‌تواند جنبه‌های منفی نیز به همراه داشته باشد. برای مثال ممکن است کارمندان از این که دائما تحت نظارت هستند، احساس خوبی نداشته باشند. همچنین از آن‌جایی که این روش سرعت عمل هریک از کارکنان را نیز مشخص خواهد ساخت، ممکن است این افراد فشار کاری و روانی بیشتری را از جانب مجازات شدن به دلیل کند بودن بر دوش بکشند.

Gear S3 را در هر یک از بخش‌های هتل ائم از خدمات نظافتی، تعمیرات، سرویس اطاق و … می‌توان به کار گرفت. این روزها کمپانی‌های بسیاری سعی دارند تا با استفاده از پوشیدنی‌های هوشمند، تجربه مهمانان و مشتریان خود را بهبود ببخشند. برای مثال استفاده از پوشیدنی‌های هوشمند برای مواردی همچون باز کردن قفل‌های الکترونیکی اطاق‌ها، درخواست سرویس، پرداخت هزینه‌ها و… تنها بخشی از کاربردهای این فرزندان جدید فناوری در هتل‌ها هستند. هرچند که هنوز راه زیادی تا استفاده کاملا بهینه از چنین فناوری‌هایی در مکان‌های عمومی باقی مانده است، اما با این وجود ایده‌های جذابی در این مسیر وجود دارد.

استفاده از ساعت هوشمند سامسونگ در هتل‌ها از همین تابستان و در مجموعه هتل‌های Viceroy و به طور اختصاصی در هتل Viceroy L’Ermitage in Beverly Hills فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید که بازخورد مشتریان و کارمندان این هتل در مقابل چنین تغییراتی چگونه خواهد بود.

منبع: wareable

0 دیدگاه برای ساعت هوشمند Gear S3 در خدمت کارمندان هتل‌ها!

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ساعت هوشمند Gear S3 در خدمت کارمندان هتل‌ها!”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.