گوشی سامسونگ گلکسی S10 و +S10

بروزرسانی سنسور اثر انگشت سامسونگ گلکسی S10 و +S10 عملکرد آن را بهبود بخشیده است

اخیرا سامسونگ برای گوشی سامسونگ گلکسی S10 و گلکسی +S10 یک آپدیت منتشر کرده است که عملکرد سنسور اثر انگشت را ارتقا می‌دهد. این آپدیت در روز گذشته به عنوان یک بروزرسانی ضروری انتشار پیدا کرده است و همچون یک پاپ آپ بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود. بجای اینکه این آپدیت را در کانال‌ آپدیت نرم افزار مرسوم ببینید، آن از طریق اپلیکیشن Galaxy Store ظاهر می‌شود. اندازه فایل این بروزرسانی کوچک بوده و فقط 6.9 مگابایت می‌باشد. در نهایت بدون اینکه مجبور باشید دستگاه را دوباره راه اندازی کنید، این آپدیت سریعا نرم افزار را به هم وصل می‌کند.

آپدیت S10 و +S10

چیز خاصی در یادداشت patch (تولیدکنندگان نرم افزار پس از آگاهی از وجود نقاط ضعف در محصول خود، Patch ارائه می‌دهند) دیده نمی‌شود، اما پاپ آپ نشان می‌دهد که آن یک تعمیر امنیتی بیومتریکی مخصوص برای سنسور اثر انگشت می‌باشد. طبق گزارش‌ها اینگونه به نظر می‌رسد که این به روزرسانی فقط در Galaxy S10 و +S10دیده ‌می‌شود، چرا که گوشی Galaxy S10e این آپدیت را دریافت نکرده است. گوشی‌های S10 و +S10 یک سنسور اثرانگشتی اولتراسونیک دارند که در نمایشگر تعبیه شده است، اما S10e یک سنسور اثرانگشتی خازنی استاندارد در کنار خود دارد.

فروشگاه: خرید لوازم جانبی جدیدترین گوشی‌های سامسونگ

این آپدیت یک ارتقا بسیار خوب در عملکرد سنسور اثر انگشت داشته است. قبل منتشر شدن آپدیت، سنسور اثر انگشت این گوشی‌ها کند و غیرقابل اعتماد بود. از این رو، این آپدیت سرعت آن را بسیار سریع کرده است و در قفل‌های چندگانه بسیار قابل اعتماد عمل می‌کند. با این وجود، این سنسور هنوز سرعت سنسور اثر انگشت خازنی گلکسی S10e را ندارد، اما قطعا نسبت به سنسورهای اثرانگشت چشمی دیگر گوشی‌ها دارای سرعت بیشتری می‌باشد.

به طور دقیق نمی‌دانیم که چه تغییرات دیگری در سنسور انجام شده است. اگر در این بروزرسانی مزایای امنیتی وجود دارد، حقیقت این است که ما نمی‌توانیم آن را به درستی مورد آزمایش قرار دهیم. هفته گذشته گزارشی نشان داده است که چطور سنسور اثرانگشت گوشی گلکسی S10 را می‌توان با کمک یک اثرانگشت چاپ شده 3 بعدی فریب داد؛ بنابراین با اطمینان نمی‌توانیم بگوییم که آیا سامسونگ این مشکل را در این آپدیت حل کرده است یا خیر. به طور کلی می‌توانیم بگوییم اگر این تغییرات و آپدیت فقط مربوط به بهبود سرعت می‌باشد، باز هم خوب است و آن را می پذیریم.

منبع: gsmerena

0 دیدگاه برای بروزرسانی سنسور اثر انگشت سامسونگ گلکسی S10 و +S10 عملکرد آن را بهبود بخشیده است

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بروزرسانی سنسور اثر انگشت سامسونگ گلکسی S10 و +S10 عملکرد آن را بهبود بخشیده است”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.