سیستم عامل ساعت هوشمند سامسونگ

آیا سیستم‌عامل ساعت‌های هوشمند سامسونگ تغییر خواهد یافت؟

ایوان بلاس، افشاگر مشهور خبرهای دنیای تکنولوژی در تازه‌ترین افشاگری‌های خود خبر از به کارگیری سیستم‌عامل جدیدی برای سری Gear ساعت‌ هوشمند سامسونگ خبر داد. در طول سه سال اخیر، تمامی ساعت‌های هوشمند سری Gear سامسونگ از سیستم‌عامل تایزن استفاده می‌کردند. این سیستم‌عامل در برابر سیستم‌عامل Wear که مورد استفاده اغلب ساعت‌های هوشمند دیگر کمپانی‌ها است، بسیار کاربردی‌تر و دارای ویژگی‌های جذاب بیشتری است.

با این حال سیستم‌عامل تایزن در برابر Wear OS نقاط ضعفی نیز دارد. یکی از بزرگترین نقاط ضعف این سیستم‌عامل، تعداد بسیار محدود برنامه‌های دردسترس آن است. این درحالی است که سیستم‌عامل Wear از این لحاظ بسیار غنی عمل می‌کند. هرچند که ممکن است برخی معتقد باشند که با تعریف موارد کاربرد ساعت هوشمند، وجود برنامه‌های کاربردی بیشتر در آن به هیچ عنوان ضروری نبوده و نقطه قوت محسوب نمی‌شود. با این حال این مورد موضوعی است که کاربران و طراحان بخش تجربه کاربری سامسونگ باید در مورد آن تصمیم بگیرند.

در هرحال سوال اینجاست که چنانچه این خبر صحت داشته باشد، آیا سامسونگ سیستم‌عامل Wear را به طور کامل جایگزین تایزن خواهد کرد؟ و یا برخی از ساعت‌های هوشمند این کمپانی همچنان با سیستم‌عامل تایزن خود روانه بازار خواهند شد؟ نظر شما در مورد این تغییر احتمالی چیست؟

منبع

0 دیدگاه برای آیا سیستم‌عامل ساعت‌های هوشمند سامسونگ تغییر خواهد یافت؟

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آیا سیستم‌عامل ساعت‌های هوشمند سامسونگ تغییر خواهد یافت؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.