گوشی سامسونگ گلکسی فولد

سامسونگ گلکسی فولد در سپتامبر عرضه خواهد شد

افراد زیادی هستند که در انتظار عرضه گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد هستند. با این حال سامسونگ تصدیق کرده است که گلکسی فولد در ماه سپتامبر به بازار عرضه خواهد شد، اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست. اگرچه گزارش‌ها حرف از عرضه این گوشی در اواخر ماه سپتامبر می‌زنند، اما به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم گرفته است که زمان‌ این تاریخ را پیش اندازد.

رسانه کره‌ای گزارش می‌دهد که سامسونگ حاضر است تا در تاریخ ششم سپتامبر گلکسی فولد را عرضه کند. با این وجود، پیش ثبت نام برای گوشی هوشمند تاشو سامسونگ اخیراً در چین آغاز شده است و کره جنوبی اولین کشوری خواهد بود که گلکسی فولد را دریافت می‌کند.

همان گزارش ادعا می‌کند که سامسونگ گلکسی فولد در ماه سپتامبر در ایالت متحده و چین عرضه خواهد شد؛ اگرچه یک تاریخ انتشار دقیق هنوز مشخص نشده است. سامسونگ انتظار دارد تا پایان سال، حدود 20 تا 30 هزار دستگاه گلکسی فولد را در کره جنوبی به فروش برساند. علاوه بر این، خرید لوازم جانبی سامسونگ نیز در کنار فروش این گوشی به تمامی کاربران پیشنهاد شده است.

تاریخ عرضه سامسونگ گلکسی فولد

از طرف دیگر برخی از کاربران بر این عقیده هستند که این زنجیر اعتماد درباره این گوشی پاره شده است و ساخت اولین نسل دستگاه تاشو سامسونگ باید متوقف شود. فرض کنیم که سامسونگ در نهایت موفق شد که دوام گلکسی فولد را افزایش دهد و تمام مشکلات کیفیتی دستگاه‌های اولیه گلکسی فولد را رفع کند. با این وجود برخی از متخصصان بر این باور هستند که گلس منعطف این گوشی هوشمند سامسونگ بازهم مشکلاتی خواهد داشت. بنابراین شاید کندن این گلس از روی نمایشگر سخت‌تر باشد، اما کاور محافظتی صفحه نمایش بزرگ 7.3 اینچی گلکسی فولد یک تیکه پلاستیک کم ارزش خواهد بود. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که سامسونگ برای رفع نواقص و مشکلات اولیه گلکسی فولد، چه راه‌حل‌هایی ارائه کرده است و چه تغییراتی بر روی آن ایجاد خواهد کرد. بنابراین باید تا زمان دقیق عرضه منتظر بمانیم.

یک مقام رسمی به این گزارش این‌گونه پاسخ داده است که «زمان دقیق عرضه هنوز مشخص نشده است»، اما اگر اطلاعات دقیق باشد، تا کمتر از یک هفته دیگر چیزهای بیشتری راجع به زمان در دسترس بودن گلکسی فولد درخواهیم یافت. با توجه به صفحه نمایش بزرگی که این گوشی تاشو سامسونگ دارد، قطعاً خرید لوازم جانبی سامسونگ گلکسی فولد راه بسیار خوبی برای افزایش ایمنی آن خواهد بود.

منبع: phonearena

0 دیدگاه برای سامسونگ گلکسی فولد در سپتامبر عرضه خواهد شد

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سامسونگ گلکسی فولد در سپتامبر عرضه خواهد شد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.