خرید آیفون

پیش بینی فروش بی‌سابقه آیفون با معرفی آیفون جدید

گزارش تحلیلی به دست آمده از یک موسسه تحلیلی ادعا دارد سه گانه آیفون‌های جدید (که قرار است به زودی معرفی شوند) موج عظیمی از آپدیت به نسخه‌ی جدید آیفون را به دنبال خواهند داشت. این گزارش ادعا دارد که در بازه‌ی زمانی 12 تا 18 ماهه حدود 350 میلیون آیفون فروخته خواهد شد که این فروش بی سابقه ناشی از افزایش تنوع سبد محصولات اپل است.

سال گذشته اپل فروش خوبی داشت اما این فروش خوب هم صاحبان آیفون‌های قدیمی را آن چنان به خرید مدل جدید‌تر ترغیب نکرد که این کاهش رغبت ناشی از قیمت گذاری فراتر از تصور آیفون ایکس و عرضه زود هنگام آیفون 8 بود. بنابراین مشتریان دلیلی برای خرید آیفون مدل جدید نداشتند زیرا هم قیمت آیفون ایکس بالاتر بود و هم اینکه آیفون 8 تفاوت چندانی با آیفون 7 نداشت، مثلا تاچ و ال سی دی آیفون 7 فرق چندانی با مدل جدید ندارد.

خرید لوازم جانبی آیفون

اما مدل‌های جدید آیفون علاوه بر تغییر اندازه نمایشگر، قیمت گذاری منصفانه‌ای نیز خواهند داشت تا بدین ترتیب مشتریان بیشتری به خرید مدل‌های جدید و کنار گذاشتن آیفون‌های قدیمی خود وسوسه شوند. همه این عوامل دست به دست هم خواهند داد تا اپل فروش بیشتری تجربه کند و رکورد‌های قبلی خود را بشکند.

فروشگاه: لوازم جانبی آیفون

بر اساس این گزارش تحلیلی خوشبختانه کاربران چینی بیشترین خرید را خواهند داشت زیرا حدود کشور چین حدود 100 میلیون کاربر آیفون دارد که حدود 70 الی 80 میلیون آن‌ها نیاز به خرید مدل جدید آیفون دارند یا در طی 18 ماه آینده نیاز به خرید مدل جدید آیفون را خواهند داشت.

آیا شما هم قصد دارید آیفون قدیمی خود را با مدل جدید‌تر آن جایگزین کنید؟

منبع: GSMArena

0 دیدگاه برای پیش بینی فروش بی‌سابقه آیفون با معرفی آیفون جدید

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پیش بینی فروش بی‌سابقه آیفون با معرفی آیفون جدید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.