سامسونگ گلکسی S10 5G

مشکل اتصال در گوشی های سامسونگ گلکسی S10 5G

گوشی گلکسی S10 5G هفته گذشته وارد بازار کره جنوبی شده است. بعد از اینکه گوشی Samsung Galaxy S10 5G روانه بازار کره جنوبی شد، مشکلاتی راجع به قابلیت اتصال اینترنت آن گزارش شده است و به نظر می‌رسد این گوشی اولین گوشی 5G موجود می‌باشد که با مشکلات شبکه‌ای رو به رو شده است.

فروشگاه: خرید لوازم جانبی گوشی های سامسونگ

آداپتورهای اولیه این گوشی سرعت کمتری نسبت به سرعت مورد انتظار دارند، پوشش محدود و مشکلاتی در تغییر بین LTE و 5G نیز برخی دیگر از گزارش‌های حاکی از خرابی این گوشی می‌باشد. بعضی از مالکان این گوشی می‌گویند که گوشی آن‌ها حتی بعد از روشن و خاموش کردن هم به شبکه 4G متصل نمی‌شود. گمان می‌رود در مناطقی که اتصال 5G در دسترس نباشد، گوشی خارج از هر نوع پوشش شبکه‌ای، حتی سیگنال 4G قرار خواهد گرفت. طبق گزارش‌ها کاربران ادعا می‌کنند آن‌ها برای اینکه بتوانند دوباره به اینترنتی دسترسی پیدا کنند مجبور هستند گوشی را چندین بار روشن و خاموش کنند.

مشکل اتصال در گوشی Galaxy S10 5G

مشکل اتصال در هر 3 متصدی کره‌ای که خدمات نسل جدید را ارائه می‌دهد گزارش شده است. سامسونگ تلاش کرد تا در ششم ماه آپریل با ارائه یک آپدیت نرم افزاری مشکل را در دستگاه‌های جدید رفع کند، اما به نظر می‌رسد این بروزرسانی نتوانسته است مشکلات اتصال شبکه را حل کند. سازنده این گوشی متصدیان را مقصر می‌داند و ادعا می‌کند که آن‌ها شبکه‌های خود را بهینه سازی نکرده‌اند، اما این متصدیان هر مسئولیتی را تکذیب می‌کنند. به طور کلی می‌توان گفت هنوز علت اصلی این مشکل در گوشی‌ سامسونگ گلکسی S10 5G مشخص نمی‌باشد.

بر طبق گفته‌های متخصصان این صنعت، مشکل ربطی به ایستگاه‌های متصدی 5G ندارد، بلکه مشکل به عدم بهینه سازی شبکه مربوط می‌باشد. این موضوع باعث شده است کاربران در زمان خرید این مدل کمی تردید داشته باشند. همچون نمونه‌های شبکه قبلی، می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که باید کمی زمان بگذرد تا استاندارد جدید یکپارچه شود و این نوع گوشی بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیت بپردازد.

منبع: gsmarena

0 دیدگاه برای مشکل اتصال در گوشی های سامسونگ گلکسی S10 5G

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مشکل اتصال در گوشی های سامسونگ گلکسی S10 5G”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.