ساعت هوشمند با اندروید ویر 2

راه‌حل مشکل لگ زدن ساعت‌های هوشمندی اندرویدی پس از آپدیت 2.0

یکی از نکات نامید کننده پس از خرید ساعت هوشمند بالارده، عدم عملکرد روان و بدون تاخیر است. با وجود اینکه ماه‌ها از عرضه بروز رسانی سیستم عامل اندروید ویر نسخه 2.0 می‌گذرد، اما همچنان برخی مشکلات این بروز رسانی حل نشده باقی مانده است. یکی از این مشکلات لگ زدن صفحه اعلان‌ها به هنگام پایین کشیدن صفحه است. البته این مشکل از طرف کاربرانی که نسخه سیستم عامل ساعت‌شان به شکل پیش‌فرض 2.0 بوده، گزارش نشده است. خبر خوشحال کننده اینکه راه‌حل مشکل لگ زدن در ساعت‌های هوشمندی اندرویدی پس از آپدیت 2.0 بسیار ساده است: “Ok Google” را خاموش کنید.

کاربران وبسایت Reddit متوجه این نکته شده‌اند که نرم‌افزار Ok Google بخش قابل توجهی از منابع پردازشی را به خود اختصاص داده و باعث بروز برخی لگ‌ها و تاخیرات در عملکرد روان سیستم عامل می‌شود. برای درست کردن کشیده شدن دو مرحله‌ای صفحه نوتیفیکیشن‌ها کافی است از بخش تنظیمات این گزینه را غیر فعال کنید. با توجه به اینکه کاربران ایرانی از این ابزار به ندرت استفاده می‌کنند، غیر فعال کردن اوکی گوگل تاثیر چندانی در تجربه کاربری آنها نخواهد داشت.

راه‌حل مشکل لگ زدن ساعت‌های هوشمندی اندرویدی پس از آپدیت 2.0

همانطور که در تصویر بالا نیز مشخص شده است، برای غیر فعال کردن اوکی گوگل کافیست مراحل زیر طی شود:

Settings > Personalization > ‘Ok Google’ detection

مشاهده خواهید کرد با کلیک روی این گزینه نه تنها مشکل لگی بخش نوتیفیکیشن‌ها برطرف می‌شود، بلکه اجرای اپلیکیشن‌ها کمی سریع‌تر و روان‌تر انجام می‌گیرد. به نظر می‌رسد تا زمان عرضه بروز رسانی بعدی توسط گوگل برای حل مشکلات اینچنینی، تنها راه‌حل موجود عدم استفاده از اوکی گوگل است.

0 دیدگاه برای راه‌حل مشکل لگ زدن ساعت‌های هوشمندی اندرویدی پس از آپدیت 2.0

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “راه‌حل مشکل لگ زدن ساعت‌های هوشمندی اندرویدی پس از آپدیت 2.0”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.