خرید گوشواره مناسب محل کار

هفت نکته‌ مهم در خرید یک جفت گوشواره‌ مناسب برای محل کار

پوشش حرفه‌ای بخش بسیار مهمی از موفقیت شغلی است که می‌تواند به شخص برای پیدا کردن شغل مورد علاقه و دلخواه خود کمک کند. در این بین باید فرهنگ پوششی جاری در محل کار فرد برای انتخاب یک لباس مناسب در نظر گرفته شود. گوشواره یکی از راه‌هایی است که زنان در محل کار می‌توانند علاوه بر حفظ استایل خود، به حفظ ظاهر حرفه‌ای خود نیز کمک کنند. با وجود گزینه‌های بسیار زیاد موجود برای خرید جواهرات، خرید یک تکه جواهر دست ساز مناسب برای محل کار می‌تواند یک امر گیج کننده باشد. همچنین گوشواره‌های گوناگون مناسب لباس‌های اداری مختلفی مثل لباس‌های تجاری کژوال یا لباس‌های تجاری رسمی هستند. در بخش زیر، مواردی که زنان شاغل برای آن که در محیط کار ظاهر حرفه‌ای و جذابی داشته باشند باید رعایت کنند، بیان شده است.

1-انتخاب گوشواره‌ای متناسب با فرم صورت هر شخص:

فرم صورت یک فاکتور مهم برای انتخاب تمام اکسسوری‌هایی است که بالاتر از خط گردن قرار می‌گیرند. گوشواره‌ها می‌تواند ویژگی‌هایی که زنان دوست دارند نمایان شود را تشدید می‌کند.

در ادامه در جدول زیر شرحی از انواع شکل‌های صورت و گوشواره‌های کاری متناسب با این اشکال را با هم می‌بینیم.

نوع گوشواره شکل صورت

گوشواره‌های با اشکال نازک، بلند و میخی باعث می‌شوند نقاط مشکل‌دار این نوع صورت بیشتر نمایان شود. در صورت‌های گرد باید از گوشواره‌هایی با انحنا و قوس‌های ملایم استفاده شود.
همچنین‌ گوشواره‌های بزرگ نیز برای صورت های گرد مناسب‌اند.

دایره

بیضی بهترین شکل صورت بوده و تقریبا هر گوشواره‌ای برای صورت‌های بیضی مناسب است

بیضی
گوشواره‌های حلقه‌‌ای گرد در صورت‌های قلبی موثر و مناسب به نظر می‌رسند. همینطور گوشواره‌های اشک مانند نیز موجب برقراری توازن در صورت‌های قلبی شکل می‌شود. قلب

از گوشواره‌های مربعی اجتناب شود.
گوشواره‌های حلقه‌ای کوچک و گوشواره‌های اشک مانند کوتاه، انتخاب مناسبی برای این شکل صورت است.

مربع

گوشواره‌های زاویه‌دار باعث می‌شود تاکید روی زاویه‌های این نوع صورت بیشتر گردد. در نتیجه صورت فرد خشن‌تر به نظر برسد.
گوشواره‌های گرد، ظاهر ملایم و زنانه تری در این نوع چهره ایجاد می‌کنند.

 

مثلث

با توجه به نکات بالا اطلاع از شکل صورت برای زنان بسیار مهم است و خانم‌ها باید با اطلاع از فرم صورت خود گوشواره‌ای بخرند که مناسب صورت آن‌ها بوده و موجب شود جذاب به نظر برسند. بعضی گوشواره‌ها که برای یک شکل صورت خاص خیلی اغراق شده به نظر می‌آیند ممکن است برای چهره دیگری بسیار بهتر جلوه کنند.

2-اجتناب از گوشواره‌های بلند:

یک استدلال اصلی مهمی که باید  قبل از خرید گوشواره‌های آویز به آن توجه کرد این است که این نوع گوشواره‌ها باعث حواس پرتی شخصی که آن‌ها را پوشیده و همکاران او می‌گردد. همچنین گوشواره‌های بلند در حرفه‌هایی که در آنان زنان با ماشین آلات یا اجسامی سر و کار دارند که می‌تواند موجب گیر کردن گوشواره به آن‌ها و آسیب دیدن لاله گوش شخص شوند، بسیار خطرناک است. گوشواره‌های آویزان در هنگام حرکت شخص موجب ایجاد سر و صدا و نویز در محیط کار می‌شوند، پس چندان مناسب نیستند. یک جفت گوشواره‌ی کوتاه اصولا بهترین انتخاب ممکن است. اگرچه برخی از گوشواره های اشک مانند نیز برای محیط کار قابل قبولند. با این حال یک جفت گوشواره میخی الماس نشان انتخاب مناسب و محافظه کارانه‌تری برای ایجاد یک ظاهر رسمی و ابتدایی در محیط کار است. به نظر می‌رسد گوشواره‌های مرواریدی ساده نیز انتخاب خوبی برای زنان شاغل باشند.

3-استفاده از طرح‌های کلاسیک:

جواهرات ساده و کلاسیک هم برای محیط کار و هم برای موارد خاص استفاده می‌شوند. این جواهرات اغلب قیمت‌های مناسبی دارند و و مورد علاقه زنانی‌ می‌باشند که نیاز به گوشواره‌های متنوعی در استایل شخصی خود دارند. گوشواره‌های حلقه‌ای گرد و کوچک طلا یا نقره جز قطعات کلاسیک محبوبی هستند که هم برای استفاده در محل کار و هم خارج از محل کار استفاده می‌شوند. گوشواره‌های اشک مانند نیز دارای شکل ساده‌ای هستند که می‌توانند هم به شکل آویز کوتاه و هم به صورت میخی استفاده گردند. خرید گوشواره‌‌ مناسب با در نظر گرفتن این موضوع تسهیل می‌یابد.

4-استفاده از رنگ‌ها:

طلا و جواهرات مناسب محل کار اغلب از الگوی مشخصی پیروی می‌کنند و اکثر آن‌ها طلا یا نقره ساده‌ای هستند که با یک سنگ خاص یا کریستال روشنی مانند الماس ترکیب شده‌اند. گوشواره‌های با رنگ‌های گوناگون می‌توانند بدون اینکه خیلی پر زرق و برق به نظر برسند تنوع بسیاری را به کمد لباس هر شخص اضافه کنند. برای مثال گوشواره آبی در تصویر زیر که مثل گوشواره های زمرد رنگی است یک انتخاب بی نظیر خواهد بود.

گوشواره توپاز آبی5- پوشیدن گوشواره‌های طلایی:

طلا، فلز جذابی است که به خوبی با رنگ پوست‌های گوناگون سازگار شده و ترکیب رنگ گرم آن با چهره‌های رنگ پریده موجب زدودن نگاه خسته و کدر شخص می‌شود. گوشواره‌های طلایی رنگ کوتاه، خصوصا وقتی با یک سنگ کوچک مثل آمیتیست ترکیب می‌شوند بسیار گرم و زیبا و حرفه‌ای به نظر می‌رسند.

6- استفاده از گوشواره‌های تخت:

یکی از گلایه‌های رایج در میان زنان شاغل برای استفاده از گوشواره این است که گوشواره‌ها هنگام صحبت با تلفن موجب آزار فرد می‌گردند. گوشواره‌های بزرگ و آویزان در حین صحبت با تلفن به گیرنده دستگاه گیر کرده و باعث آزار و ناراحتی شخص می‌گردد. هم اکنون گوشواره‌های دکمه‌ای تخت و گوشواره‌های حلقه‌ای کوچکی که تنها لاله گوش را در بر می‌گیرند، این مشکل را رفع کرده‌اند.

گوشواره ی تخت

7- ست کردن با دیگر اکسسوری‌ها:

گوشواره‌ها تنها یکی از قطعات جواهر مورد استفاده زنان برای داشتن و ساختن یک کمد لباس حرفه‌ای هستند. برای ایجاد یک ظاهر ملموس در محیط کار دیگر باید جواهرات هماهنگ با گوشواره‌ها نیز انتخاب گردند. خوشبختانه در اغلب موارد گوشواره‌ها همراه با مجموعه جواهرات مشابه هستند و این مجموعه‌های جواهر باعث می‌شود که ترکیبات هماهنگ با هم، به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته و ست‌های مناسبی تولید شود. همراه کردن و ترکیب این قطعات و ساختن ست‌های گوناگون از کارهای مورد علایق بسیاری از خانم‌هاست که البته در این حین نباید از نکات و دستورالعمل‌های خاصی که برای چینش این قطعات باید استفاده کنند، غافل شد.

گردنبند

گردنبند، دسته‌ای متنوعی از جواهرات است که دست افراد را باز گذاشته و استفاده‌کنندگان گردنبند‌ها می‌توانند بر حسب شرایط خود از انواع مختلف آن‌ها استفاده کنند. اصولا گردنبندهای بلندی که در زیر خط گردن قرار می‌گیرند برای استفاده در محل کار نامناسب‌ می‌باشند. این گردنبندها ممکن است به لایه‌های لباس گیر کنند بنابراین بهتر است از گردنبندهای با طول کوتاه‌تری استفاده شود. به طور کلی بهترین انتخاب برای یک گردنبند مناسب محل کار، گردنبندهای کوتاه با یک مهره یا آویز کوچک هستند.

ساعت‌ها

یک ساعت حرفه‌ای، قسمت جذاب و کاربردی از استایل است و ضمن این که به حق انتخاب استایل فرد را افزایش می‌دهد. ساعت‌ اکسسوری شخصی اغلب همه کاره است و به فرد اجازه می‌دهد بر حسب علاقه، استایل خود را از رسمی و کاری به روزمره و کژوال تغییر دهد. هم بندهای فلزی و هم بندهای چرمی هر دو برای محل کار مناسب می‌باشند و انتخاب یکی از آن‌ها به سلیقه‌ شخصی فرد برمی‌گردد. داشتن یک ساعت با ترکیبی از فلز طلا و نقره که به انواع جواهرات می‌آید و به راحتی با جواهرات دیگر ست می‌شود ایده‌ بسیار خوبی است.

حلقه‌ها

حلقه‌های عروسی و نامزدی اکثرا به خودی خود مناسب می‌باشند. با این وجود زنان باید به خاطر داشته باشند که چه حلقه‌ای برای محیط کاری آنان مناسب است. به عنوان مثال زنانی که مداوم با دست‌های خود کار می‌کنند مانند متخصصان یا کارکنان پزشکی باید از حلقه‌ای استفاده کنند که به سادگی از دست آن‌ها خارج نشود و احتمال گیر کردن به اشیا و آسیب دیدن هم نداشته باشد. برای انگشتان دیگر دست می‌توان از حلقه‌های مجلل‌تری نیز استفاده نمود. به شرط این که کیفیت مرغوبی داشته باشد و همچنین خیلی پر زرق و برق نباشد. حلقه‌های چند لایه نیز هم جالب و مطابق مد هستند و هم برای محیط کاری مناسب به نظر می‌رسند.

حلقه های چندلایه

نتیجه

پوشیدن لباس مناسب در محل کار می‌تواند به افراد شاغل برای دستیابی به پیشرفت‌های شغلی دل‌خواه آنان کمک کند. به ویژه زنان که می‌توانند از طلا و جواهرات برای تنوع بخشیدن به حق انتخاب لباس خود برای ایجاد یک استایل جذاب در محل کار استفاده کنند. گوشواره یک قطعه جواهر با تنوع بالاست که می‌تواند کیفیت پوشش هر فرد را افزایش دهد. زنانی که مایل به پوشیدن گوشواره در محل کار هستند باید برخی از قوانین اساسی پوشش را در نظر داشته باشند تا مطمئن شوند این جواهرات برای آنان مناسب است. گوشواره‌ها باید متناسب با شکل صورت هر فرد بوده و بیش از حد بلند نباشد تا موجب حواس پرتی افراد در محل کار نگردند. گوشواره‌ها می‌توانند به لباسهای ساده ظاهری کلاسیک و یا رنگی ببخشند. خرید گوشواره دست‌ ساز نیز از جمله موارد با پتانسیل بالا برای حفظ یا ساخت استایل مورد نظر افراد خواهد بود. فروشگاه اینترنتی استایل آپ مرجع مناسبی برای مقایسه، کسب اطلاعات و خرید انواع اکسسوری شخصی می‌باشد.

0 دیدگاه برای هفت نکته‌ مهم در خرید یک جفت گوشواره‌ مناسب برای محل کار

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “هفت نکته‌ مهم در خرید یک جفت گوشواره‌ مناسب برای محل کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.