مقایسه هندزفری سامسونگ Level U و Level U Pro و Level U Flex

سامسونگ بیشتر با گوشی‌های هوشمندش شناخته می‌شود. اما در سال‌های اخیر تولید انواع هدفون و هندزفری را هم شروع کرده است. هدفون‌هایی باکیفیت که هم از نظر امکانات وایرلس و هم کیفیت صدا و ارگونومی در سطح بالایی قرار دارند. سری Level در حال حاضر طرفداران زیادی بین طرفداران موزیک دارد. هدفون یا هندزفری بی‌سیم با قابلیت شارژ که در حال حاضر در مدل‌های Level U، Level U Pro و Level U Flex عرضه شده‌اند. هر کدام از این هدفون‌ها قابلیت‌های خاص خودشان را دارند و تفاوت‌ها و شباهت‌های زیادی با هم دارند. در ادامه قصد داریم به مقایسه Level U و Level U Pro و Level U Flex بپردازیم و قابلیت‌ها و امکانات و ویژگی‌های این سه مدل هدفون وایرلس را بررسی کنیم تا شما بتوانید به‌راحتی به خرید هدفون و هندزفری بپردازید.

Level U ، Level U Pro و Level U Flex ، کدام یک بهتر است؟

برای مقایسه هدفون سامسونگ Level U و Level U Pro و Level U Flex قصد داریم این سه هدفون را از نقطه‌نظر‌های مختلف زیر ذره‌بین ببریم. استایل و طراحی، ارگونومی و راحتی، کیفیت صدا، لیکیج یا نشت صوتی، باتری، برطرف کردن نویزها، فرکانس‌های صوتی، میکروفون، قابلیت کنترل و … مواردی هستند که در ادامه بررسی خواهند شد. سعی خواهیم کرد در هر مورد اطلاعات دقیقی به شما ارائه کنیم تا اگر قصد خرید هدفون باکیفیت دارید بتوانید به راحتی از جنبه‌های مختلف این سه هدفون بی سیم اطلاع پیدا کنید.

استایل و طراحی

 • هندزفری Level U

استایل لول یو

هدفون بی سیم بلوتوث سامسونگ Samsung Level U طراحی دور گردن دارد. اصطلاحا به این مدل هدفون‌ها Collar-Style می‌گویند. متناسب با ابعاد گردن و شانه طراحی شده است و در رنگ‌های بنفش، سرمه‌ای، طلایی، سفید و مشکی ارائه شده است. بدنه‌ای منعطف دارد. به راحتی دور گردن قرار می‌گیرد و به دلیل خمیده بودن (کم) در قسمت‌های منطبق بر شانه، کمتر تکان می‌خورد. وزنی برابز 113 گرم دارد که در میان سایر نسخه‌های سری لول کمترین مقدار است. این وزن کم هم یک مزیت است و هم یکی از معایب آن به حساب می‌آید. وزن کم ممکن است باعث لغزیده شدن آن از دور گردن شود و یا باعث شود تا بیشتر تکان بخورد. اما در حالت کلی عملا احساس نمی‌شود که هندزفری دور گردن خود دارید و نسبتا راحت‌تر است. دکمه‌های کنترلی آن مانند پخش، کنترل صدا یا پاز کردن در قسمت راست آن قرار دارند و یک دکمه‌ی روشن و خاموش کردن و LED نشانگر وضعیت اتصال به بلوتوث در قسمت پشت آن قرار دارد.

 • هندزفری Level U Pro

استایل لول یو پرو

طراحی دور گردنی دارد و این بار خمیدگی قسمت سرشانه بسیار بیشتر شده است و می‌توان گفت که Level U Pro نسبت به لول یو کمتر تکان می‌خورد و استفاده از ان راحت‌تر است. همچنان انعطاف بالایی دارد. کاملا چسبیده به بدن است و متناسب با ساختار بدن طراحی شده است. بسیار خوش‌ساخت است و نسبت به مدل‌ یو فلکس ظریف‌تر است. رنگ‌های مختلف آن مشابه لول یو است و نسبت به Level U کمی سنگین‌تر است. 180 گرم وزن دارد و ضخامت خود هدفون هم در قسمت پشت گردن بیشتر است. سنگینی آن احساس نمی‌شود و نسبتا کمتر تکان می‌خورد. کابل آن نسبت به مدل لول یو کمی نازک‌تر است و طراحی‌ قسمت گوشی و ایرباد ژله‌ای آن تغییر کرده است.

 • هندزفری Level U Flex

طراحی لول یو فلکس

هدفون سامسونگ یو فلکس ظاهر متفاوت‌تری دارد. بدنه‌ی آن و قسمت دور گردن آن با سطح مقطع دایره‌ای و بدون خمیدگی است. انعطاف بدنه‌ی آن بسیار زیاد است و تحت فشار به هیچ وجه دچار شکستگی نمی‌شود. دکمه‌های کنترلی آن در دو طرف آن واقع شده‌اند و نسبتا بزرگ هستند. در هندزفری لول یو و همچنین لول یو پرو دکمه‌های کنترلی داخل بدنه‌ی آن کار گذاشته‌اند که سادگی و جذابیت خاصی به آن‌ها اضافه کرده است. یو فلکس وزن بیشتری دارد. با اینکه طراحی آن به گونه‌ای است که کنترل کردن موزیک و صدا نسبتا راحت‌تر است اما به نظر می‌رسد به زیبایی آن لطمه زده است. قابلیت انعطاف دارد و در قسمت‌های ایرباد آن هم قابلیت مغناطیسی دارند و مواقعی که موزیک گوش نمی‌دهید می‌توانید ایربادها را به هم وصل کنید تا به طور کلی تکان نخورد و حین حرکت یا ورزش از گردن شما خارج نشود.

فرکانس صوتی و کیفیت صوت

 • هدفون Level U

این هندزفری دارای قابلیت Active Noise Cancelling است و نویزهای محیطی را در هنگام گوش دادن به موزیک یا تماس تلفنی کاهش می‌دهد. گرچه ایرباد ژله‌ای آن مستقیما در کانال و راستای گوش قرار نمی‌گیرد و ایزولیشن کمتری دارد اما قابلیت رفع نویز آن تا حد زیادی این مشکل را برطرف کرده است. در صداهای بیس و فرکانس پایین کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و جزو مزایای قابل‌توجه آن است. لول یو صدایی واضح و شفاف دارد و عمق صدای خوبی هم دارد. یک درایور صوتی 12 میلی‌متری دارد که کیفیت صوت آن را تضمین می‌کند.

 • هدفون Level U Pro

هدفون بی سیم بلوتوث سامسونگ Samsung Level U Pro صدای بیس خوب و ثابتی دارد. دامنه‌ی فرکانسی پایین این هندزفری 10 هرتز است که به معنای عملکرد فوق‌العاده در حجم صدای کم است و دامنه‌ی فرکانسی بالای آن تا 8 کیلوهرتز هم می‌رسد. روی صداهای فرکانس پایین عملکرد بسیار خوبی دارد ولی در صداهای فرکانس بالا و صداهای شارپ کارایی آن کمی افت می‌کند. قابلیت UHQA یا Ultra-High Quality Audio دارد که باعث شده است تفکیک صوت بسیار بالایی داشته باشد و کیفیت صدای آن در هر فرکانسی بالا باشد. قابلیت Noise Isolation یا رفع نویز آن در حد متوسطی است. نویز ایزولیشن آن در صداهای فرکانس متوسط و فرکانس بالا تا 10 دسیبل هم متغیر است که آمار بسیار خوبی است. (در مورد نویز کنسلینگ هندزفری بیشتر بخوانید.) اما در صداهای بیس با فرکانس کم نرخ رفع نویز آن کمتر است. نشت صوت آن در محدوده‌ی 29 دسیبل است (یعنی عملا صدایی به بیرون درز نمی‌کند) که در فاصله‌ی 30 سانتی‌متری شنیده می‌شود و آمار نسبتا خوبی است.

 • هدفون Level U Flex

کیفیت صدای لول یو فلکس در فرکانس‌های پایین و متوسط عالی است. صدای وکال را با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌کند و در فرکانس‌های دامنه‌ی بیس تا میانه عملکرد بسیار خوبی دارد و در فرکانس‌های تربل کیفیت نسبتا خوبی دارد و صداهای شارپ و فرکانس بالا را هم به خوبی پردازش می‌کند. دامنه‌ی فرکانسی آن بین 30 هرتز تا 7 کیلوهرتز است. صداهای بین 3 تا بیش از 10 دسیبل را به خوبی پردازش می‌کند. می‌توان گفت هدفون لول یو پرو برای صداهای فرکانس پایین مناسب است و لول یو فلکس هم برای صداهای فرکانس بالا کیفیت نسبتا بهتری دارد. تعادل صدایی خوبی دارد و عمق صدای آن نسبت به لول یو بیشتر است. نشت صوت آن تا محدوده‌ی صدایی 32.5 دسیبل به بالا می‌باشد و از این نظر هدفون سامسونگ لول یو پرو عملکرد بهتری دارد.

ارگونومی و راحتی

 • هدفون بی سیم Level U

بدنه‌ی انعطاف پذیر لول یو تناسب خوبی با بدن دارد و زیاد تکان نمی‌خورد. در قسمت ایربادهای ژله ای آن قابلیت مغناطیسی وجود دارد و مواقعی که از آن‌ استفاده نمی‌کنید می‌توانید آن‌ها را به هم وصل کنید. به راحتی داخل گوش قرار می‌گیرند و متناسب با فرم گوش طراحی شده‌اند و ثابت قرار می‌گیرند. می‌توانید به مدت طولانی موزیک گوش کنید. با اینکه شکل ایرباد ژله ای آن مستقیما در راستای گوش قرار نمی‌گیرد اما تاثیری در کیفیت صدای آن ندارد. طراحی ارگونومیکی دارند و سیم‌های هندزفری هم اندازه‌ی مناسبی دارند و به راحتی می‌توانید حین پیاده‌روی، دویدن و یا ورزش کردن از آن استفاده کنید.

 • هدفون بی سیم Level U Pro

بدنه‌ی آن کاملا با قسمت سرشانه و گردن سازگار است، خمیدگی بدنه باعث شده است تا کمتر تکان بخورد و می‌توان گفت از این جهت نسبت به لول یو و لول یو فلکس بهتر است. پلاستیک ژله ای گوشی هندزفری هم نرم و راحت است و می‌توانید طولانی مدت موزیک گوش بدهید. ثابت و استیبل باقی می‌ماند و داخل گوش تکان نمی‌خورد. گوش شما قابلیت نفس کشیدن دارد. یعنی هوا به داخل گوش جریان دارد و از این جهت استفاده کردن مداوم از آن مشکلی ایجاد نمی‌کند. داخل گوش عرق نمی‌کند و به طور کلی از نظر ارگونومی کاملا با گوش سازگار می‌باشد.

 • هدفون بی سیم Level U Flex

طراحی دور گردن و منعطف آن به طور کامل گردن را پوشش می‌دهد. هر چند مانند لول یو و لول یو پرو خمیدگی ندارد و صاف است و به اندازه‌ی این دو مدل راحت نیست. ایربادهای ژله‌ای آن زاویه‌دار هستند و به راحتی داخل گوش قرار می‌گیرند و ارگونومی سازگاری دارند. از نظر نفس کشیدن و جریان هوا عملکرد آن کمی ضعیف‌تر از هدفون لول یو پرو است و ممکن است پس از چند ساعت گوش‌تان کمی عرق کند. البته شاید هیچوقت عرق کردن گوش برای شما محسوس نباشد اما به طور کلی جریان هوای کمی داخل گوش ایجاد می‌شود. ایرباد‌ها ثبات بیشتری دارند و ابعاد و طول سیم به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

کنترل

 • هندزفری بی سیم Level U

کنترل Level U

 

کنترلرهای این هندزفری در سمت راست و به سمت بیرون قرار دارند. دکمه‌هایی برای کنترل صدا، تغییر دادن موزیک، پاز یا پلی کردن و برقراری و قطع تماس دارد. دکمه‌ی خاموش و روشن کردن آن در قسمت پشت بدنه قرار دارند و یک چراغ LED کوچک هم برای نمایش وضعیت آن وجود دارد. کار کردن با دکمه‌های کنترلی آن بسیار راحت است و با توجه به محل قرارگیری آن‌ها و همچنین اندازه‌ی استاندارد دکمه‌ها به سادگی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

 • هندزفری بی سیم Level U Pro

کنترل Level U Pro

دکمه‌هایی که روی این هندزفری تعبیه شده‌اند شامل دکمه‌های کنترل صدا و تغییر موزیک، کنترل پخش یا پاز کردن موزیک و دکمه‌ی تغییر حالت از موسیقی به تماس است. استفاده از این کنترل‌ها بسیار راحت است. فیدبک سریعی دارند یعنی به محض فشردن دکمه‌ها عمل می‌کنند. گرچه اندازه‌ی دکمه‌ها کوچک است اما کار کردن با آن‌ها نسبتا راحت است. دکمه‌های کنترل در قسمت راست و جلوی بدنه هندزفری قرار گرفته‌اند و احتمالا کمی طول بکشد که با محل قرارگیری آن‌ها عادت کنید.

 • هندزفری بی سیم Level U Flex

کنترل Level U Flex

کنترلرهای هندزفری U Flex کاملا با U و U Pro فرق دارند. این کنترل‌ها در هر دو طرف بدنه‌ی هندزفری قرار دارند که بدنه‌ی آن‌ها حجم نسبتا زیادی دارد و دکمه‌های کنترل روی آن قرار گرفته‌اند. دکمه‌های کنترل صدا و پخش موزیک و قطع و وصل تماس در طرف راست قرار دارند و دکمه‌ی روشن خاموش کردن دستگاه در قسمت چپ واقع شده است. از نظر استفاده نسبتا راحت‌تر است. اگر چه شکل کلی آن فرم و استایل کلی هدفون را کمی بدشکل و حجیم‌تر کرده است.

میکروفون

 • هدفون سامسونگ Level U

سامسونگ لول یو دو میکروفون پیش‌فرض دارد که از نظر خروجی صدا بسیار باکیفیت هستند. برای تماس‌های صوتی بسیار مناسب هستند و از تکنولوژی کاهش نویز و کاهش اکو در طراحی این هدفون‌ها استفاده شده است. خروجی صدی واضح و شفافی دارند و هم برای محیط‌های ساکت و هم محیط‌های شلوغ مناسب هستند.

 • هدفون سامسونگ Level U Pro

از نظر میکروفون و قابلیت‌های ضبط صدا کارایی نسبتا خوبی دارد. کیفیت صدای میکروفون آن در سطح بالایی قرار دارد. هم برای محیط‌های ساکت و هم برای محیط‌های شلوغ خوب عمل می‌کند. در برخی شرایط ممکن است صدای خروجی کمی شارپ باشد اما چندان محسوس نیست. برای محیط‌های شلوغ بسیار مناسب است. چرا که به راحتی صدای محیط را از صدای کلامی تشخیص می‌دهد. در تست SpNR برای کنترل نویز میکروفون، نسبت کلام به نویز 27 دسیبل نشان داده شده است که آمار بسیار خوبی است.

 • هدفون سامسونگ Level U Flex

هدفون بی سیم بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex در محیط‌های ساکت بهتر عمل می‌کند و جزئیات صدا را به خوبی منتقل می‌کند. در محیط‌های نیمه‌شلوغ هم عملکرد نسبتا خوبی دارد. اما در محیط‌های شلوغ قدرت تفکیک کلام از محیط آن کاهش می‌یابد و ممکن است صدا به خوبی به مقصد نرسد. در تست SpNR نسبت کلام به نویز آن 19 دسیبل نشان داده شد که نسبت به لول یو پرو کمتر است و عملکرد ضعیف‌تری دارد.

امکانات و قابلیت‌ها

 • هندزفری بلوتوث Level U

10 ساعت موزیک، 11 ساعت تماس صوتی و بیشتر از 500 ساعت در حالت استندبای قدرت بالای باتری هندزفری لول یو را نشان می‌دهد. 2 ساعت طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شود. از بلوتوث نسخه‌ی 4.1 پشتیبانی می‌کند و برد بلوتوث آن هم بین 12 متر تا 40 متر متغیر است. در صورتی که یک مانع صوتی بین گوشی و هندزفری قرار بگیرد نهایتا 12 متر برد دارد. قابلیت اتصال به اپلیکیشن سامسونگ لول اپ را دارد. در این اپلیکیشن می‌توانید پروفایل‌های صوتی مختلف روی هندزفری اعمال کنید و یا درصد باتری را مشاهده کنید. این هندزفری با کمک سامسونگ لول اپ قابلیت تغییر گفتار به متن هم دارد.

 • هندزفری بلوتوث Level U Pro

با یک بار شارژ می‌توانید 9.5 ساعت از آن استفاده کنید و در مجموع نزدیک 2 ساعت طول می‌کشد تا فول‌شارژ شود. می‌توانید حین شارژر هم موزیک گوش بدهید و توسط یک کابل USB معمولی آن را شارژ کنید. قابلیت Auto-off Timer دارد که اگر در یک مدت زمان خاص از آن استفاده نکنید خودبخود خاموش می‌شود تا باتری زیادی مصرف نکند. این مدت زمان در نرم‌افزار Samsung Level App که مختص سری لول عرضه شده است قابل تغییر است. امکان استفاده از اکولایزر هم در این اپلیکیشن وجود دارد یعنی می‌توانید میزان فرکانس خروجی و پروفایل‌های مختلف صدا را روی هندفری خود امتحان کنید. از بلوتوث نسخه‌ی 4.1 پشتیبانی می‌کند و امکان اتصال به دو دستگاه به صورت همزمان را دارد. قابلیت اتصال آن در صورت قرار گرفتن در راستای دید تا 46 متر امکان‌پذیر است و در صورت وجود مانع تا 13 متر بدون قطعی کار می‌کند.

 • هندزفری بلوتوث Level U Flex

با یک بار شارژ می‌توانید 11.5 ساعت مداوم موزیک گوش بدهید که نسبت به Level U و Level U Pro عملکرد بهتری است. کمتر از دو ساعت طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شود. قابلیت استندبای دارد که در این حالت باتری مصرف خیلی کمی دارد. بر خلاف U Pro قابلیت Auto-off Timer ندارد. از بلوتوث نسخه‌ی 4.2 پشتیبانی می‌کند و امکان اتصال دو دستگاه به صورت همزمان به این هدفون وجود دارد. برد بلوتوث آن بین 12.5 متر تا 46 متر می‌باشد که همچنان به وجود مانع‌های صوتی بستگی دارد. امکان اتصال آن و انجام تنظیمات ویژه مانند Room Effect در اپلیکیشن سامسونگ لول وجود دارد. همچنین می‌توانید انواع پروفایل‌های صوتی و مواردی از این دست را هم در این اپلیکیشن روی هدفون خود اعمال کنید.

جمع بندی

هر کدام از این هندزفری‌ها قابلیت‌های خاص خودشان را دارند. اگر قصد خرید هندزفری سامسونگ سری لول را دارید بهتر است قبل از هر چیز در مورد قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و امکانات آن به خوبی مطالعه کنید. با مقایسه‌ هدفون Level U و Level U Pro و Level U Flex می‌توانید یکی از این سه مدل هیجان‌انگیز را انتخاب کنید و کیفیتی مطابق میل خود را تجربه کنید.

اگر می‌خواهید در مورد مدل‌های مختلف هندزفری اطلاعات کسب کنید راهنمای خرید هندزفری را از دست ندهید. 

 

30 دیدگاه برای مقایسه هندزفری سامسونگ Level U و Level U Pro و Level U Flex

30 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 0 0

  سلام سپاسگذارم، با این نرم افزار هم امتحان کردم،متاسفانه وصل نمی شود ):

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  با سلام و خشته نباشید به دوستان
  ایا مدل level u pro ویبره هم داره
  ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام، ببخشید من یول اول دارم اما به گوشی شیائومی که دارم وصل نمیشه، یعنی اصلا گوشی هدفون رو جز available device ها نمی شناسه،هر راهی که بگید هم رفتم. این امکانش هست که چنین قابلیتی طراحی نشده باشه و سامسونگ به شیائونی وصل نشه؟ با تشکر

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   با یک گوشی سامسونگ امتحان کنید. ببینید که آیا وصل می‌شه یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام ممنون از پاسخ شما، بله به گوشی سامسونگ وصل میشه.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اپلیکیشن level رو روی گوشی‌تون نصب کنید و از اونجا سعی کنید وصل شید. هیچ جایی نوشته نشده که لول یو با گوشی‌های شیائومی مشکل داره. با اپ level امتحان کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام.منم u flex pro خریدم.گوشیا بهم وصل میشه آخرین تماس برقرار میشه؟؟
  مشکلش حل میشه یانه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   در قسمت تنظیمات گوشی و بخش Accessibility می‌تونید Auto Call یا Auto Answering رو خاموش کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  من تازه uProخریدم
  وقتی گوشیا از هم جدا میشه شروع میکنه به اهنگ پخش کردن
  وقتی به هم میچسبونی قطع میشه
  میشه راهنمایم کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من u flex دارم چند روزه چراغش همینجوری روشن میمونه حتی وقتی خاموشه یا تو شارژه میخام بدونم مشکلش چیه یا اینکه کجا باید نشون بدم هدفونو خیلی ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   یک بار ریستش کنید و اگه درست نشد احتمالا باید به نمایندگی خود هندزفری و یا تعمیراتی‌های معتبر بسپرید تا درست شه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام.من یه مدل u خریدم.زمانی که گوشی ها از هم جدا میشه آخرین تماس رو دوباره میگیره.چطور میشه این مشکل رو حل کرد لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام خسته نباشید
  من لولی یو از دیجی کالا خریدم دجی کالا اصل زده بود ش بعد ۳ ماه بعد این چسپش کِنده شد و چسپ بودمش صدای سمت راست ضیعیف شده ولس صدای چپش اوکیی
  مشکلش چیی؟؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  چرا با جدا شدن هدفون از هم با اخرین شماره تماس میگیرد

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام
  من level u pro خریداری کردم صدای گوش چپش کمره و حالاهم به کل قظعه کاری میشه کرد؟
  اگه جایی بدم درستش میکنن.

  باتشکر

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   بله همکارانی هستند که به تعمیرات هندزفری‌های بلوتوثی می‌پردازند.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام می خواستم level – y20 بخرم میخواستم بدونم با به هم چسباندن گوشی ها تماس برقرار می شود یا نه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من یک سال level upreo دارم همیشه رو گردنم بوده فقط مو قع خواب خیلی خوب بوده ولی الان موقع پخش آهنگ خودش قطع می کنه یا موقع صحبت کردن خودکار خودش قطع می کنه انگار دکمه پوز بزنی و با توجه به شغلم من خیلی داره اذیت می کنه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام ایا میزان باتری رو نمایش میدن اینا

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام. بله. اگه اپلیکیشن Level App رو نصب کنید میزان شارژ باتری رو هم بهتون نشون می‌ده. برای هر سه مدل هم امکان‌پذیره.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام.من میخوام ی لول u بخرم.بین uproو u flex کدومو انتخاب کنم.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام.من لول یو پرو خریدم موقع پخش موسیقی وقتی دو گوشی رو به هم میچسبانم موسیقی قطع میشود ولی وقتی ان را جدا میکنم دوباره وصل نمیشود. ایا مشکل از سنسور است؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   این راه حل‌ها رو تست کنید:
   1. ممکنه موزیک پلیری که استفاده می‌کنید خود به‌خود Autoplay When Headset Plugged in رو غیر فعال کرده باشه. یکی دو تا موزیک پلیر دیگه امتحان کنید. پلیر Poweramp در قسمت تنظیمات Resume On Wired/Bluetooth Headset داره و می‌تونید امتحان کنید ببینید سالمه یا نه.
   2. روی آیفون مسیر زیر رو طی کنید و بلوتوث رو فعال کنید.
   Settings> Headset/Bluetooth>Unselect “Resume on wired headset/ Resume on Bluetooth

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   سلام
   نه مشگلی در کار نیست منم لول یو پرو دارم منم همین کاررو کردم وقتی وصلشوم کردم قظع شد وانتظار داشتم که با جدا کردنشون دوباره وصل بشه ولی دیدم این اتقاق نمیفته و بعد از جدا کردندامه پخش نداره

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام احتمالا مدل کپی خریداری کردید
   البته خیلی از مدل های کپی هم مشکلی که شما فرمودید رو ندارند.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  من میخواستم که یک دستگاه از لول یو خریداری کنم میخواستم بدونم چه جوری از اصل بودنش مطمئن بشم
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام. من یه هندزفری لول یو پرو به تازگی خریدم اما موقع پیاده روی ک استفاده میکنم صدا قطع و وصل میشه و خیلی اذیت کنندس.میخاسم بدونم مگ برد مفیدشون چند متره؟ و من این مشکلو چطوری برطرف کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 2

   برد مفید این هندزفری ۱۰ الی ۱۵ متر می‌باشد.

   ارسال شده در تاریخ: