اخبار و مشخصات ساعت هوشمند بلک بری

ثبت پتنت مشترک بلک بری با Timex – ساعت هوشمند بلک بری در راه است؟

کمتر از یک سال پیش بلک بری اعلام کرد فعالیت خود از بازار سخت‌افزارها را محدود کرده و تمرکز اصلی خود را روی ایجاد تفاهم نامه‌هایی در صدور مجوز با دیگر کمپانی‌ها معطوف خواهد کرد. در همین راستا و با انتشار خبر همکاری بلک بری با Timex – غول صنعت ساعت‌سازی – در ثبت پتنت مشترک، زمزمه‌هایی مبنی بر ورود این کمپانی به حوزه تولید ساعت هوشمند شنیده می‌شود و به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد اضافه شدن گزینه‌های جدیدی برای خرید ساعت هوشمند با نام BlackBerry خواهیم بود.

ساعت هوشمند بلک بری تایمکس

کاملا منطقی است که ثبت یک پتنت در حوزه ساعت‌ها نمی‌تواند دلیل مستدلی برای تولید ساعت هوشمند بلک بری باشد. بلک بری پیش از این با ثبت 40,000 پتنت در برخی حوزه‌ها مانند ارتباطات بی سیم، زیر ساخت‌های شبکه‌ای، نرم‌افزار سازمانی، پیام رسانی، سیستم عامل‌ها، مجازی سازی و امنیت سازمانی، نشان داده ثبت پتنت همواره به معنی فعالیت در بخش صنعتی حوزه‌های مربوطه نیست. به همین دلیل ثبت یک پتنت نمی‌تواند دلیل محکمی برای تولید محصولی با نام ساعت هوشمند BlackBerry باشد.

البته با توجه به اینکه برخی از مدیران ارشد این کمپانی در جواب سوالاتی مبنی بر همکاری بلک بری با Timex برای تولید ساعت هوشمند این احتمال را رد نکردند، عرضه ساعت هوشمند بلک بری تا یک سال آینده بسیار محتمل است. به هر حال در صورت صحت این ادعا تا چند ماه آینده شاهد انتشار خبرهای بیشتری در این باره خواهیم بود.

0 دیدگاه برای ثبت پتنت مشترک بلک بری با Timex – ساعت هوشمند بلک بری در راه است؟

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ثبت پتنت مشترک بلک بری با Timex – ساعت هوشمند بلک بری در راه است؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.