اسند و پایه نگهدارنده گوشی و تبلت

پنج کاربرد استفاده از استند (پایه‌ نگه‌دارنده‌) گوشی و تبلت

قبل از خواندن این مطلب پیشنهاد می‌کنیم راهنمای خرید استند و هولدر گوشی موبایل و تبلت را بخوانید. 

لوازم جانبی و اکسسوری‌های متفاوتی برای استفاده‌ راحت‌تر از گوشی‌ها و تبلت‌ها در بازار هستند که ممکن است افراد از وجود آن‌ها اطلاعی نداشته باشند. خرید قاب محافظ گوشی یا گلس صفحه نمایش تمامی انتخاب‌های کاربران در بازار اکسسوری دیجیتال نمی‌باشد. استند ابزاری است که گوشی یا تبلت فرد را در زاویه‌ مورد نیاز نگه می‌دارد بدون این که نیازی به نگه داشتن آن با دست داشته باشد. با هم پنج کاربرد متفاوت استند را در این نوشتار وبلاگ فروشگاه اینترنتی استایل آپ مرور می‌کنیم:

استند تبلت

تماشای ویدئوهای ورزشی

بسیاری از افرادی که نمی‌خواهند هزینه‌های گزاف بابت عضویت باشگاه‌های ورزشی بپردازند به ورزش کردن در خانه روی می‌آورند. اما اگر این افراد اطلاعی نداشته باشند که چه حرکاتی را باید بابت لاغر شدن یا کاهش وزن انجام دهند بهترین راهکار برای آن‌ها چیست؟ اپلیکیشن‌ها و کانال‌های یوتیوب متفاوتی وجود دارند که مربی‌های ورزشی از طریق آن‌ها قدم به قدم تمرینات ورزشی را آموزش می‌دهند. تماشای این ویدئوها و استفاده از این اپلیکیشن‌ها راه خیلی خوبی برای خوش اندام شدن در خانه است. اما این کار بدون داشتن یک استند برای تکیه دادن تبلت یا گوشی به آن ممکن نیست. اگر فردی بخواهد همزمان به نگه داشتن گوشی در دست حرکات ورزشی را انجام دهد، قادر به انجام اغلب حرکات نخواهد بود. البته همیشه می‌توان برای چنین مواردی گوشی را روی زمین قرار داد، اما در این صورت فرد به طور مکرر مجبور می‌شود ورزش را قطع کند و گوشی را بردارد تا بتواند به بقیه‌ حرکات دسترسی پیدا کند.

روش بهتر و راحت‌تر این است که گوشی یا تبلت را بر روی یک استند قرار داد و ویدئوی ورزشی مورد نظر را پخش کرد. در چنین حالتی افراد مجبور نیستند گوشی را نگه دارند در نتیجه با آزادی کامل به انجام انواع حرکت‌های ورزشی می‌پردازند. استندها گوشی و تبلت را محکم و ایمن درون خود نگه می‌دارند بنابرین تنها با نگاه کردن به آن‌ها می‌توان از ادامه‌ حرکات یا برنامه استفاده کرد.

تماشای ویدوئوهای آشپزی

اگر فردی در حال امتحان کردن دستور جدید غذایی برای شام باشد، احتمالا مجبور است چندین بار دستور و اندازه‌های دقیق مواد را چک کند تا مطمئن شود همه چیز را طبق اصول و در زمان‌بندی درست انجام می‌دهد. اگر فرد دستور غذا را بر روی کاغذ پرینت گرفته باشد، پس از یکی دو بار مراجعه کردن به آن، احتمالا دیگر خوانا نخواهد بود زیرا لکه‌های روغن، آرد و ذرات دیگر مواد غذایی روی دست‌ها سطح کاغذ را پر می‌کند. به جای تکیه کردن به یک تکه کاغذ، بهتر است دستور غذا را در گوشی یا تبلت خود سرچ یا حتی تایپ کرد و سپس آن را درون یک استند قرار داد. استند دستور غذا را بر روی صفحه، مقابل فرد نگه خواهد داشت و دیگر نیازی نیست که به آن دست زده شود و تنها با نگاه کردن به آن تمام مراحل را مشاهده می‌کند.

تماشای فیلم سینمایی یا سریال

بسیاری از افراد فیلم، سریال یا برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌ خود را این روزها آنلاین بر روی سایت‌های مختلف مثل آپارات تماشا می‌کنند. اغلب افراد این برنامه‌ها را از طریق گوشی یا تبلت‌های خود تماشا می‌کنند. اما اگر افراد بخواهند در تخت خواب خود و به راحتی این برنامه‌ها را تماشا کنند، نمی‌توانند مدام گوشی یا تبلت را با دست مقابل صورت خود نگه دارند. فکر بدی نیست که گوشی یا تبلت را به یک یا دو بالش تکیه دهند اما طولی نخواهد کشید که وسط تماشای فیلم سر بخورند و جا به جا بشوند. اگر به جای بالش از یک استند استفاده شود، گوشی یا تبلت به صورت فیکس و ثابت در آن می‌ماند و جا به جا نمی‌شود. در این صورت می‌توان با خیال راحت عقب رفت، تکیه داد و به تماشای کل برنامه بدون ایجاد هرگونه مزاحمت یا جا به جایی پرداخت.

یادداشت برداشتن

برخی مواقع وجود یک استند برای یادداشت برداشتن یا نوشتن مطالب نیاز می‌شود. برای مثال برای دانش آموزان یا دانشجوهایی که در یک کلاس غیبت داشته‌اند و اکنون می‌خواهند ویدئوی آن کلاس یا پاورپوینت یک ارائه را تماشا کنند و یادداشت بردارند. اغلب دانشجوها برای اینکه از یادگیری مطالب اطمینان حاصل کنند یادداشت برمی‌دارند. نگه داشتن گوشی یا تبلت در یک دست و یادداشت برداری با دست دیگر تقریبا محال است. به جای تمرین نوشتن در چنین حالتی، بهتر است افراد در چنین موقعیت‌هایی گوشی یا تبلت خود را درون یک استند قرار بدهند و سپس استند را بر روی میز یا یک سطح سخت بگذارند به تماشا و یادداشت برداری مشغول شوند.

شرایط دیگری که خیلی‌ها در آن یادداشت بر می‌دارند در محل می‌باشد. اگر فردی بخواهد کنفرانس ویدئویی با مشتریان یا همکارانش تماشا کند، بد نیست یک استند روی میز کارش داشته باشد. در این صورت می‌تواند همزمان با برگزاری جلسه، یادداشت نیز بردارد. همچنین استند برای فیلمبرداری با موبایل هم مناسب است. یکی از کاربردهای استند گوشی استفاده بر فیلم‌برداری ثابت است. 

مطالعه کردن

بسیاری از افرادی که زیاد مطالعه می‌کنند از نگه داشتن طولانی مدت کتاب در دست‌های خود خسته می‌شوند. در برخی حالت‌ها مثل وقتی که دراز کشیده باشند نیز نگه داشتن کتاب تقریبا غیرممکن می‌شود. چنین افرادی به جای این که به مطالعه در حالت‌های آزار دهنده ادامه دهند، بهتر است گوشی یا تبلت خود را در یک استند قرار داده و فایل کتاب مورد نظر را دانلود کنند و از این طریق به راحتی آن را مطالعه کنند.

بازی کردن

اگر می‌خواهید دسته بازی را به گوشی‌تان وصل کنید خیلی راحت و ساده می‌توانید از طریق استند گوشی را ثابت نگه دارید تا راحت‌تر بازی کنید. مخصوصا اگر دسته بلوتوثی دارید بازی کردن روی گوشی می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. مخصوصا وقت‌هایی که به پلی‌استیشن و یا سیستم کامپیوتری‌تان دسترسی ندارید گزینه خوبی برای سرگرم شدن است. نحوه اتصال دسته بازی به گوشی را بخوانید. دسته را وصل کنید و بدون نگرانی از تکان خوردن گوشی و یا زاویه بد حین بازی کردن گیم دلخواه‌تان را اجرا کنید. 

میکرو استند گوشی

چگونه استند مناسبی برای گوشی خود انتخاب کنیم؟

خرید لوازم جانبی از جمله اقداماتی است که همواره نیاز به دقت بالایی دارد. وقتی افراد با کاربردهای مختلف استندها آشنا می‌شوند معمولا یکی از این کاربردها را برای خود مفید می‌یابند و در صدد تهیه‌ یک استند مناسب برای گوشی خود می‌شوند. این افراد باید به این توجه کنند که دو دسته‌ی متفاوت از استندها وجود دارد. استندهایی که به قاب گوشی وصل هستند و استندهای مستقل از قاب. اگر فردی در اکثر مواقع نیاز به استفاده از استند دارد بهتر است نوع متصل به قاب را انتخاب کند تا همیشه بتواند آن را به همراه داشته باشد. در واقع با چنین انتخابی با یک تیر دو نشان زده‌ است و با خرید یک محصول، هم قاب و هم استند برای خود تهیه کرده‌ است. البته نوغ هولدر گوشی بسته به کاربرد استند می‌تواند متغیر باشد. اگر برای فیلم‌برداری به استند نیاز دارید بهتر است استند موردنظر شما جلو دوربین جلو و عقب گوشی را نگیرد. 

اگر فردی بخواهد تنها برای اوقات فراغت و برای مثال جهت تماشای فیلم از استند استفاده کند، بهتر است یک استند جدا تهیه کند و به سراغ مدل‌هایی برود که بر روی همه‌ی سطوح از جمله سطوح نرم ایستادگی خوبی دارند. جدا از نوع استندی که افراد انتخاب می‌کنند باید حتما روی بسته‌ استند را کامل بخوانند و به این نکته توجه داشته باشند که استند مورد نظر با گوشی یا تبلت آن‌ها هم‌خوانی داشته باشد. زیرا اگر بدون اطلاعات استندی تهیه شود که با ابزار الکترونیکی فرد سازگار نباشد، تقریبا بلا استفاده می‌ماند. خرید استند گوشی باید متناسب با نیاز شما انجام شود و بهتر است تمام جوانب را در نظر بگیرید. 

می‌توانید لیست لوازم جانبی گوشی موبایل و اطلاعات کامل آن را ببینید و بعد برای خرید لوازم جانبی گوشی موبایل اقدام کنید. اگر اطلاعات کاملی در مورد هر کدام از لوازم جانبی داشته باشید می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. 

1 دیدگاه برای پنج کاربرد استفاده از استند (پایه‌ نگه‌دارنده‌) گوشی و تبلت

1 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

  • 1 0

    سلام وقت بخیر. من یه پایه ی نگهدارنده برای گوشیم میخوام که اونو ثابت نگهداره تا فیلم آموزشی درست کنم.میشه بهم یه مدل رو پیشنهاد بدید؟

    پاسخ دادن
    ارسال شده در تاریخ: