بهترین گزینه های خرید بند اپل واچ

بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ – بهار 97

بند ساعت هوشمند یکی از مهم‌ترین قسمت‌های لوازم جانبی آن محسوب می‌شود. هرچند که بدون شک بند‌های مختلف هیچگونه تاثیری در کارکرد و طول عمر باطری ساعت هوشمند شما نخواهند داشت! اما می‌تواند تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی ظاهری و چشم‌نوازی آن داشته باشد. در واقع می‌توان گفت که با انتخاب یک بند مناسب برای ساعت هوشمند خود، لوکس بودن آن را چه در باطن و چه در ظاهر نمایان می‌سازید. از همین رو در این مطلب قصد داریم تا به سراغ ساعت هوشمند اپل واچ رفته و بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ را بررسی نماییم. اگر شما نیز قصد خرید بند اپل واچ را دارید ولی نمی‌دانید چه بندی برای چه کاربردها و فضاهایی مناسب است، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. این نوشتار بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ را در فصل جاری بررسی می‌کند، معیار انتخاب حال و هوای فصل بهار و هم چنین محصولات موجود در بازار بهار است.

خرید بند اپل واچ مناسب

صفحه فروشگاه: خرید بند اپل واچ

بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ

همه ما با ضرب‌المثل “هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد” آشنا هستیم. ابن ضرب‌المثل نه فقط در مورد سخن گفتن، بلکه در مورد هر چیز دیگری (حتی بند اپل واچ!) صدق می‌کند. همانطور که اطلاع دارید، بند‌های بسیاری با طرح و جنس‌های مختلفی برای اپل واچ روانه بازار شده است. اما اگر کمی به تیپ و ظاهر خود اهمیت می‌دهید، متوجه خواهید شد که نمی‌توان از یک نوع بند هم برای جلسه‌های رسمی و هم برای مصارف اسپرت و ورزشی اپل واچ استفاده کرد. البته باز هم تاکید می‌کنیم که بند اپل واچ تاثیری بر روی عملکرد آن ندارد. برای مثال شما می‌توانید با کت و شلوار در پارک ورزش کنید و یا با گرم کن و لباس راحتی در جلسه‌ای رسمی شرکت کنید! لباس شما تاثیری بر روی ذهنیت شما نخواهد داشت. اما بهتر است این کار را نکنید!
اما سوال اصلی اینجاست که در هنگام خرید بند اپل واچ، چه نوع بندی را انتخاب کنیم؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. اما قبل از آن باید به چند سوال دیگر پاسخ دهید: تیپ مورد علاقه ظاهری شما چیست؟ و بیشتر قصد دارید تا چه استفاده‌هایی از این ساعت هوشمند نمایید؟ پاسخ این سوالات، راهنمای مستقیمی را برای انتخاب و خرید بند اپل واچ ایجاد خواهد کرد. با این وجود در این مطلب قصد داریم تا سه نمونه از بند‌های اپل واچ را مورد بررسی قرار داده و بایدها و نبایدهای استفاده از آن‌ها را برای شما شرح دهیم. این سه نوع بند عبارت‌اند از: بند سیلیکونی، بند چرمی و بند فلزی اپل واچ. اکنون به بررسی تک به تک این بند‌ها می‌پردازیم.

خرید بند سیلیکونی اپل واچ

سیلیکون! این جنس مقاوم، سبک، انعطاف‌پذیر و البته رنگارنگ! رنگ‌های فوق‌العاده متنوع و گوناگون این نوع بند، باعث شده تا توجه طیف وسیعی از مخاطبان به سمت خرید بند سیلیکونی اپل واچ جلب شود. بند سیلیکونی حالتی اسپرت گونه دارد. به خصوص اگر از رنگ‌های روشن و شاد‌تر آن استفاده نمایید. با این وجود باید بدانید که در چه موقعیت‌هایی این نوع بند بیشتر متناسب شما خواهد بود.

خرید بند سیلیکونی ساعت هوشمند اپل واچ 42 میلی متری

خرید بند سیلیکونی اپل واچ

برای چه مواقعی خرید بند سیلیکونی اپل واچ مناسب‌تر است؟

اگر تیپ شخصیتی شما اسپرت است و یا قصد دارید تا امکانات ورزشی ساعت هوشمند خود استفاده کنید، خرید بند اپل واچ سیلیکونی را به شما توصیه می‌کنیم. علاوه بر این همانطور که اشاره کردیم، تنوع رنگ‌های بند ساعت سیلیکونی اپل واچ بسیار بسیار بالاست. در نتیجه اگر قصد دارید تا ساعت خود را با لباس و یا سایر وسایل خود ست کنید، می‌توانید از این نوع بند استفاده نمایید. در حالت کلی بند سیلیکونی برای مصارف اسپرت و روزانه مناسب بوده و بیشتر مورد توجه قشر جوان قرار می‌گیرد. بند سیلیکونی طرح نایک و بند سیلیکونی ساده، دو نمونه از بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ سیلیکونی هستند.

خرید بند طرح نایک اپل واچ 42 میلی متری

خرید بند اپل واچ سیلیکونی نایک

 

برای چه مواقعی خرید بند سیلیکونی اپل واچ مناسب نیست؟

هرچند که هیچ قانون مکتوبی برای استفاده کردن یا نکردن از بند ساعت خاص در موقعیت خاصی وجود ندارد، اما اگر در طول روز جلسات رسمی زیادی دارید و یا موقعیت‌هایی که در آن قرار می‌گیرید بسیار رسمی هستند، پیشنهاد می‌کنیم که از خرید بند اپل واچ سیلیکونی صرف نظر کنید. البته چنانچه از رنگ‌های تیره و یا خنثی مانند مشکی استفاده کنید، می‌توان از این نبایدها صرف نظر کرد.

خرید بند چرمی اپل واچ

برخلاف بند‌های سیلیکونی، بند‌های چرمی با موقعیت‌های رسمی بسیار تناسب دارند. هرچند که شاید ماهیت کلی ساعت اپل واچ به ظاهر اسپرت باشد، اما کافی است تا آن را به یک بند چرمی مجهز کنید تا رسمی‌تر از هر ساعت دیگری شود. بندهای چرمی همواره جزو پرفروش‌ترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ بوده و هستند. از این رو برند‌های بسیاری از جمله راک و کوتتچی به تولید مدل‌های مختلفی از این بند رسمی پرداخته‌اند. در صورتی که قصد خرید بند اپل واچ چرمی را دارید، مدل‌های ساده، سه تکه، دو دور و بسیاری از مدل‌های دیگر و برندهای مطرحشان انتظار شما را می‌کشند.

خرید بند چرمی ساعت اپل واچ 42 میلی متری کوتتچی W2

خرید بند اپل واچ چرمی

 

برای چه مواقعی خرید بند چرمی اپل واچ مناسب است؟

همانطور که گفتیم، بندهای چرمی متناسب موقعیت‌های رسمی هستند. همچنین برای کسانی که طرفدار سبک کلاسیک باشند، خرید بند چرمی اپل واچ می‌تواند بهترین گزینه باشد. به طور خلاصه اگر بیشتر مواقع با کت و شلوار در فضاهای عمومی تردد می‌کنید و دوست دارید تا مردم شما را شخصی رسمی و لوکس بشناسند، خرید بند اپل واچ چرمی بهترین گزینه برای شماست. البته به این نکته توجه داشته باشید که رنگ‌های بند اپل واچ تنها به سیاه و قهوه‌ای محدود نمی‌شود. بلکه رنگ‌های متنوعی از جمله آبی، فیروزه‌ای، زرشکی و حتی صورتی نیز پا به دنیای بندهای چرمی گذاشته‌اند. در نتیجه طرفداران سبک کلاسیک نیز می‌توانند تنوع را در دستور کار خود قرار دهند.

خرید بند چرمی سه تیکه اپل واچ 38 میلی متری برند راک

خرید بند اپل واچ هرمس

برای چه مواقعی خرید بند چرمی اپل واچ مناسب نیست؟

بندهای چرمی از زمان‌های دور رابطه مناسبی با دنیای اسپرت نداشته‌اند! در نتیجه کمتر کسی می‌توانید بیابید که در هنگام ورزش و دویدن در پارک با لباس ورزشی، ساعتی با بند چرمی در دست خود داشته باشد. همچنین اگر شخصیت شما به گونه‌ایست که دوست دارید با سایر مردم راحت و آزادانه ارتباط برقرار کرده و گرم و صمیمی باشید، ترجیحا برای ساعت هوشمند خود از بند چرمی استفاده ننمایید. البته سلیقه هر شخص می‌تواند با سایرین متفاوت باشد. اما در حالت کلی و کلیشه‌ای، بند چرمی بیشتر برای افرادی با تیپ و شخصیت رسمی متناسب‌تر است.

خرید بند چرم ساعت اپل واچ 38 میلی متری کوتتچی Nobleman

خرید بند اپل واچ چرمی کوتتچی

خرید بند فلزی اپل واچ

اگر به دنبال خرید بند اپل واچ فلزی هستید، خبرهای بسیار خوبی برایتان داریم. به لطف قدرت طراحان و پیشرفت‌های موجود در عرصه فناوری تولید بندهای ساعت، طرح‌های بسیار گسترده و متنوعی برای طرفداران خرید بند فلزی اپل واچ به وجود آمده است. بند توری فلزی قاب‌دار، بند حصیری برند Hoco، بند فلزی بریسلت و بند‌های فلزی مدل High End Steel تنها چند نمونه از این طیف گسترده هستند. اما این بندهای ساعت برای چه مواقعی مناسب بوده و برای چه مواقعی مناسب نیستند؟

خرید بند فلزی اپل واچ 38 میلی متری مدل High-End Steel

خرید بند اپل واچ فلزی

برای چه مواقعی خرید بند فلزی اپل واچ مناسب است؟

یکی از بزرگترین مزایای بندهای فلزی، خاصیت ضد تعریق آن‌هاست. همین موضوع باعث شده تا از بندهای فلزی بیشتر در مجالس و مهمانی‌ها استفاده شود و به اصطلاح بند فلزی، تبدیل به یک بند مجلسی شود. البته در برخی مواقع بند فلزی وارد دنیای کلاسیک و رسمی نیز می‌شود. در نهایت اگر قصدر خرید بند اپل واچ برای مجالس و مهمانی‌ها را دارید و یا در صورتی که ترجیح می‌دهید بند ساعت شما عرق نکرده و باعث ایجاد ناراحتی بر روی پوست دست شما نشود، خرید بند فلزی اپل واچ را به شما توصیه می‌کنیم.

خرید بند فلزی بریسلت ساعت هوشمند اپل واچ 42 میلی متری

خرید بند اپل واچ فلزی براسلت

برای چه مواقعی خرید بند فلزی اپل واچ مناسب نیست؟

همانند بند چرمی، بند فلزی اپل واچ نیز چندان برای تیپ‌های ورزشی و اسپرت مناسب نیست. البته بسته به نوع پوشش شما و رنگ بند فلزی اپل واچ، می‌توان تحت شرایطی از آن در تیپ‌های اسپرت نیز استفاده کرد. اما اگر دوست دارید بهترین گزینه برای استفاده از بند فلزی اپل واچ را بشناسید، پاسخ و توصیه ما به شما استفاده از این نوع بند در مجالس و مهمانی‌هاست.

خرید بند حصیری ساعت هوشمند اپل واچ 42 میلی متری

خرید بند اپل واچ فلزی حصیری میلانس

تیپ عالی، بند مناسب

در این مطلب سعی داشتیم تا بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ را به شما ارائه کنیم. معمولا بیشترین گزینه‌هایی که در هنگام خرید بند اپل واچ مورد توجه قرار می‌گیرند، بند‌های سیلیکونی، چرمی و فلزی هستند. هر یک از این بندها کاربردهای خاص خود را دارند که می‌توانید با انتخاب هریک، در هر مکانی متناسب با حال و هوای محیط و افراد آن مکان ظاهر شوید. البته همه چیز به سلیقه و علایق شما وابسته است.پس با امتحان کردن بندهای مختلف با پوشش خود، بهترین گزینه را برای نمایش هرچه بیشتر و زیباتر این ساعت لوکس خود انتخاب نمایید.

صفحه فروشگاه: لوازم جانبی اپل واچ Apple Watch 3

به نظر شما بهترین گزینه برای خرید بند اپل واچ برای موقعیت‌های مختلف چیست؟ آیا تجربه استفاده از هر نوع بند در شرایط متنوعی را داشته‌اید؟ به غیر از موارد فوق، در چه موقعیت‌های دیگری می‌توان از انواع مختلف بندهای اپل واچ استفاده نمود؟ نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

0 دیدگاه برای بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ – بهار 97

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بهترین گزینه‌های خرید بند اپل واچ – بهار 97”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.