گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

گوشواره مناسب برای چهره شما کدام است؟

خانم‌هایی که از اهمیت رعایت اصول و قواعد مد و استایل با خبر هستند می‌دانند انتخاب اکسسوری شخصی نیاز به دقت خاصی دارد. با این حال گوشواره می‌تواند بهترین دوست شما یا بدترین دشمن‌تان در هر زمان و مکانی باشد. این فاجعه وقتی رخ می‌دهد که شما گوشواره‌ای بیندازید که با چهره شما نامتناسب است. به همین دلیل است که در مغازه‌های جواهر فروشی آینه‌ای قرار دارد که بتوانید گوشواره را با چهره خود بررسی کنید و اگر با چهره شما هماهنگ بود آن را خریداری نمایید. مثلا زمانی را متصور شوید که می‌خواید به اولین قرار خود با شخص خاصی بروید، در حالی که لباس و کفش مناسب پوشیده‌اید و همینطور آرایش شما بسیار زیباست؛ اما گوشواره‌ها چطور؟! ایجاد هارمونی این اکسسوری شخصی با قالب صورت شما نقش مهمی در زیبایی استایل شما خواهد داشت.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

گوشواره‌های مناسب برای چهره شما

حالا چطور بدانیم بهترین نوع گوشواره برای صورت گرد یا بهترین انتخاب برای صورت بیضی چیست؟ آیا گوشواره‌های چلچراغی بهترین انتخاب برای صورت‌های مربعی هستند یا قندیلی؟ یا بهترین گوشواره برای صورت بیضی، میخی است؟ اجازه بدهید نگاهی به این مساله بیندازیم و یک بار برای همیشه با رسم شکل گوشواره و صورت به درک آن بپردازیم.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

بله همانطور که برای لباس و کفش فرم صحیح وجود دارد برای گوشواره نیز شکل مناسب با چهره شما وجود دارد. در این پست وبلاگ فروشگاه اینترنتی استایل آپ چند نکته مفید برای درک اینکه چه نوع حلقه گوشواره‌ای برای چهره شما مناسب است را آورده‌ایم:گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

برای چهره‌های گرد زیبا

اگر چهره گرد استخوانی دارید و هیچ مخروطی به سمت چانه وجود ندارد، شما دارای صورت گرد هستید. بر این اساس بهترین توصیه برای شما گوشواره‌های آویزی بلند یا قطره‌ای است.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

دخترهای زیبا با چهره مستطیلی

اگر شما پیشانی کشیده دارید و صورت شما کشیده با عرض کم است شما صورتی مستطیلی دارید. شما می‌توانید از گوشواره‌های میخی یا خوشه‌ای یا آویز کوتاه و یا حلقه‌هایی با سایز متوسط یا بزرگ استفاده کنید. سوپرمدل Joan Smalls را دنبال کنید و اجازه دهید تا راهنمای شما باشد.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

بانوهای جذاب با چهره‌های مربعی

اگر پیشانی و فک شما از طول مشابهی برخوردار باشد شما صورتی مربع شکل دارید. شما می‌توانید از حلقه‌های بیضی اسپورت یا حلقه‌های دایره‌ای شکل در سایز متوسط یا بزرگ با لبه گرد یا حلقه به دور گوش استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود میراندا کر را دنبال کنید تا با یک مثال منحصربه‌فرد از این چهره‌ها آشنا شوید.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

برای صورت‌های قلبی‌شکل

اگر پیشانی شما از گونه‌های شما کشیده‌تر است و نیمه پایینی چهره شما شبیه یک قلب است، خب شما یک چهره قلبی شکل دارید. گوشواره‌های چلچراغی یا قطره اشکی که در قسمت پایینی عریض‌تر هستند را تهیه فرمایید. می‌توانید افراد مشهوری همچون Michelle Pfeiffer، Jennifer Love Hewitt، Claudia Schiffer و Naomi Campbell را برای راهنمایی بیشتر دنبال فرمایید.

گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوت

برای صورت های بیضی شکل زنان

خدایان خوشحال بودند وقتی آن‌ها چهره شما رو تراشیدند و برای آن هر گوشواره‌ای از نوع و شکل و گونه‌ای قرار دادند. با این حال اگر نظر دست اندرکاران مد را در نظر بگیرید گوشواره های مثلثی یا میخی ساده برای شما بهتر خواهد بود.. مدلی که باید دنبال کنید رز بایرن است. گوشواره مناسب برای چهره‌های متفاوتانتخاب و ست کردن انواع گوشواره‌های دست‌ساز یا غیره نیز بسته به سلیقه افراد یا استایل مورد نظر آن‌ها می‌تواند گزینه‌ای کاملا غیر معمول و آوانگارد باشد. البته به یاد داشته باشید، غیر معمول بودن تنها فاکتور ایجاد یک استایل متمایز و زیبا نیست. خرید گوشواره دست ساز می‌تواند انتخاب مناسبی برای شروع ساخت یک استایل شخصی باشد.

0 دیدگاه برای گوشواره مناسب برای چهره شما کدام است؟

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشواره مناسب برای چهره شما کدام است؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.