مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری و هدفون

دلایل کم یا قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری و هدفون

هیچ چیز آزاردهنده‌تر از کم شدن صدای یک طرف هندزفری نیست. وقتی هر دو طرف هندزفری سطح صدای مشابه ندارند به جای اینکه از موزیک لذت ببرید اذیت می‌شوید و ترجیح می‌دهید بدون هندزفری سر کنید.

اگر یک هندزفری گران‌قیمت دارید مشکل بدتر است. احتمالا به چندین جا هم سر می‌زنید تا این هندزفری را برای شما تعمیر کنند. اما واقعیت این است که کیفیت هندزفری بعد از تعمیر مثل سابق نخواهد بود. البته راه‌هایی هم برای تعمیر وجود دارد. اما ساده‌ترین راه خرید هندزفری جدید است. کمی ناامیدکننده است. اما قبل از ناامید شدن از تعمیراتی‌های هندزفری و خرید یک مدل جدیدتر خودتان هم سعی کنید تا این راه‌حل‌های مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری را  دنبال کنید و نتیجه را ببینید.

ما در اینجا در مورد کم قطع شدن صدای یک گوشی هدفون و هندزفری صحبت خواهیم کرد. دلایل آن را خواهیم گفت و روش‌هایی هم برای درست کردن هندزفری وایرلس به شما خواهیم گفت. چون هدفون وایرلس معمولا قیمت بیشتری دارد و هیچ‌کس دوست ندارد به همین راحتی آن را رها کند و دنبال یک هدفون دیگر بگردد در مورد این مشکل آزاردهنده در هندزفری بیسیم هم اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد.

دلایل کم یا قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری و هدفون

معمولا سه دلیل اصلی برای کم شدن صدای یک طرف هدفون وجود دارد.

 • شکستن یا آسیب دیدن جک هندزفری

سری هندزفری

اگر مراقب هندزفری‌تان نباشید آسیب دیدن جک (محل اتصال به گوشی) حتمی است. مثلا اگر عادت دارید گوشی را داخل جیب‌تان بگذارید و جک تحت فشار باشد معمولا اولین جایی که آسیب می‌بیند جک است. چون جک هدفون نقطه‌ی اتصال به گوشی و سیستم صوتی است ممکن است سیم‌های مربوط به یک طرف هندزفری آسیب ببینند و تنها یک طرف هندزفری کار کند.

 • سیم یا کابل آسیب دیده

سیم هندزفری

به نظر می‌رسد یکی از دلایل اصلی کم شدن صدای یک طرف هندزفری آسیب دیدن سیم باشد. با اینکه سیم هندزفری منعطف است و معمولا مشکلی از این بابت وجود ندارد اما در اثر فشار یا در تماس با اجسام تیز امکان پارگی سیم وجود دارد. این عوامل باعث می‌شوند تا صدای یک گوشی هندزفری کم شود و یا کلا قطع شود. گاهی اوقات هم صدا کم یا قطع نمی‌شود و یک طرف هندزفری نویز زیادی ایجاد می‌کند که بسیار بدتر از قطع شدن صدای هندزفری است.

 • آسیب دیدن ایرباد یا سری هندزفری

اگر یک سری هدفون و یا هندزفری ضربه ببیند احتمال آسیب دیدن آن وجود دارد. سری هندزفری بسیار حساس است و یک برد الکترونیکی مخصوص هم دارد که کیفیت صدا را تنظیم می‌کند و اگر به این برد کوچک و ظریف آسیب برسد احتمالا تعمیر شدن آن تقریبا صفر است مگر اینکه نمایندگی هندزفری بتواند هندزفری را به کارخانه‌ی تولیدی برگرداند تا مجددا تعمیر شود.

دلیل قطع شدن صدای یک طرف هندزفری وایرلس

هدفون و هندزفری وایرلس و مخصوصا ایربادهای بی‌سیم مانند گلکسی بادز و ایرپاد اپل اخیرا بسیار محبوب شده‌اند. این ایربادها از طریق بلوتوث به گوشی وصل می‌شوند و ممکن است به دلیل نرم‌افزاری دچار مشکل شوند.

نکته 1: تعمیر هندزفری وایرلس در خانه تقریبا غیرممکن است.

نکته 2: اپل ایرپادهای شکسته شده را در ازاری 60 دلار پس می‌گیرد. اگر ایرپاد اپل شما آسیب دیده است می‌توانید روی این گزینه هم حساب کنید.

ایرپاد اپل

اگر از هندزفری وایرلس استفاده می‌کنید بهتر است مراقب باشید چون احتمال افتادن آن‌ها بسیار زیاد است. می‌توانید از لوازم جانبی هدفون و هندزفزی مانند بند نگهدارنده استفاده کنید که دور گوش یا داخل قرار می‌گیرند و اجازه نمی‌دهند ایربادها داخل گوش تکان بخورند.

هندزفری‌های فیک بیشتر دچار این مدل آسیب می‌شوند. چون بعد از ضربه حتما آسیب می‌بینند. اما ایرپاد اپل و هندزفری‌های بیسیم سایر برندهای معروف مانند جبرا، سنهایزر، سامسونگ و … مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند. هر چند باید همچنان مراقب باشید.

حل مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هدفون و هندزفری به صورت نرم‌افزاری

حل نرم افزاری قطع یا کم شدن صدای یک طرف هدفون

شما می‌توانید این دستورالعمل‌ها را اجرا کنید اگر مشکلی از نظر نرم‌افزاری در دستگاه‌ها وجود داشته باشد به راحتی برطرف می‌شوند و نیازی به خرید یا تعمیر هندزفری نیست.

 1. اگر هندزفری وایرلس دارید و امکان ریست کردن آن وجود دارد این کار را انجام دهید. در اینجا نحوه ریست کردن ایرپاد به سادگی توضیح داده شده است. در راهنمای استفاده از گلکسی بادز هم می‌توانید راه‌های برگرداندن ایرباد به تنظیمات کارخانه را بخوانید.
 2. بلوتوث را مجددا وصل کنید یا جک هندزفری را خارج کنید و دوباره وصل کنید. بعضی اوقات کم شدن صدای یک طرف هندزفری به خاطر اختلالات امواج وای‌فای یا بلوتوث است. و حتی ممکن است باگ‌هایی هم در سیستم گوشی وجود داشته باشد که اجازه نمی‌دهد هر دو طرف هندزفری یک سطح صدای مشابه داشته باشند.
 3. دقت داشته باشید که موزیکی که پخش می‌کنید حتما در حالت مونو باشد. در حالت استریو هر طرف فرکانس‌های صوتی مختلف دریافت می‌کنند و حتی صدایی که از هر طرف می‌شنوید هم متفاوت است.
 4. بالانس صوتی هدفون را چک کنید. اگر از هدفون و هندزفری روی کامپیوتر استفاده می‌کنید حتما تنظیمات صوتی و هدفون کامپیوتر را چک کنید چون ممکن است سطح صدای تنظیم شده برای هر دو طرف گوشی هندزفری یکسان نباشد.
 5. موزیک را پخش کنید و مجددا تست کنید. اگر صدای یک گوشی هندزفری کم است و یا کاملا قطع شده است به راحتی متوجه می‌شوید.

ویدیو آموزش راه‌حل سخت‌افزاری

اگر سررشته‌ای از تعمیر هندزفری ندارید بهتر است روش‌های سخت‌افراری را فراموش کنید. چون هم به ابزار خاصی نیاز دارد و هم اگر مراقب نباشید به هندزفری‌تان آسیب می‌زنید. تعمیرکاران هندزفری معمولا ابزارهای لازم را دارند و می‌توانند این عملیات را انجام دهند.

چون آموزش این مراحل از طریق متن امکان‌پذیر نیست. 3 ویدیو برا تعمیر سیم، ایرباد و همچنین برطرف کردن مشکلات احتمالی برای شما قرار داده می‌شود که می‌توانید به راحتی مشاهده کنید و این مراحل را در خانه انجام دهید. اگر کسی را دارید که می‌تواند کمک‌تان کند و مهارت‌های فنی لازم را دارد حتما از او کمک بگیرید.

ویدیو اول:

اگر مشکل از جک هدفون است در این ویدیو راه‌حل‌هایی را مشاهده می‌کنید که نحوه تمیز کردن جک و جاگذاری صحیح هندزفری را به شما نشان می‌دهد. همچنین اگر علامت هندزفری بالای گوشی شما ظاهر شده است این ویدیو می‌تواند یک راه‌حل خوب باشد. نحوه تمیز کردن ایرپاد اپل را هم بخوانید.

مشاهده این ویدیو در یوتیوب

ویدیو دوم:

اگر سری هندزفری به مشکل خورده است. با این ویدیو می‌توانید این مشکل را حل کنید البته به ابزارهای برش و کیت لحیم‌کاری هم نیاز دارید که باید قبل از انجام تعمیرات تهیه کنید. این آموزش هم طبق معمول توسط هندی‌های یوتیوب تهیه شده است.

مشاهده در یوتیوب

ویدیو سوم:

در این ویدیو آموزش مرحله به مرحله با توضیحات کامل برای حل مشکل قطع شدن صدای یک گوشی هدفون داده شده است و می‌توانید تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کنید. همچنان به ابزار تعمیر نیاز دارید.

مشاهده در یوتیوب

جمع بندی

اگر کم شدن صدای یک طرف هندزفری و یا قطع شدن کامل آن شما را اذیت می‌کند. با این راه‌حل‌ها تا حد زیادی می‌توانید این مشکلات را برطرف کنید. سایر مشکلات انواع هندزفری و هدفون هم در اینجا بررسی شده‌اند و یک مرجع خوب محسوب می‌شود.

اگر از تعمیر هندزفری خسته شدید و دنبال یک هندزفری مناسب برای موسیقی دلخواه‌تان هستید این آموزش می‌تواند به شما کمک کند یک هندزفری متناسب با سبک موسیقی دلخواه‌تان پیدا کنید. از دست ندهید.

105 دیدگاه برای دلایل کم یا قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری و هدفون

105 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 0 2

  سلام
  وقتتون بخیر,
  من 2 تا هندزفری بیسیم دارم,
  یکی gear سامسونگ,
  یکی iwalk,
  هر دو هندزفری صدای سمت راستش کمتره,
  با گوشی دیگم امتحان کردم,
  همین مشکلو داشت…
  ولی یه هندزفری دیگه رو امتحان کردم,
  مشکلی نداشت…
  ممکنه راهنماییم کنین؟!
  ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   احتمالا هر دو هندزفری‌تون سمت راستش آسیب دیده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من ی هنزفری اپل دارم ولی یکیش خراب شده و اونیکی کار میکنه میخواستم بدونم هنفری تو صدای زیاد خراب میشه یا نه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   ممکنه درایورش آسیب ببینه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام
  من یه هنزفری سیمی اپل دارم
  متاسفانه پام روی سیم بود و میخواستم بلند شم
  بعد گوشی سمت چپ محکم از گوشم خارج شد و دیگه صدایی ازش در نیومد
  میشه تعمیرش کرد؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله. امکان تعمیر هندزفری سیمی وجود داره.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید من هندزفری ام یکی به یه گوشی وصل میشه و یکی دیگه به یه گوشی دیگه چیکار کنم ،تا یه ساعت پیش درست بود،بیرون درست میکنن؟؟یا اینکه کلا خراب شده!ولی دوتاش کار میکنه ولی جدادجدا

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید من هندزفری ام یکی به یه گوشی وصل میشه و یکی دیگه به یه گوشی دیگه چیکار کنم ،تا یه ساعت پیش درست بود

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام من هندزفریم خواهرم پاهاش رو گذاشته روش و یکیش شکست .اون که شکسته ازش صدا نمیاد .میشه بگید چیکار کنم لطفا.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اگه احتمال تعمیرش وجود داره بهتره که تعمیر کنید. در غیر این صورت چون شکسته تنها راهش اینه که یک هندزفری جدید خریداری کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقتتون بخیر
  من qcy t8 گرفتم
  دوماه خریدمشه
  فقط اون پرده مشکی هندزفری ها افتاده و گم شده
  که باعث شده صدا ب طور مستقیم به گوش برسه که خیلی اذیت کنندس وقتی ۱۰ دقیقه اهنگ گوش میدم
  خواستم ببینم اون پرده ها رو میشه تهیه کرد؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بله. این پرده‌ها رو می‌شه جداگونه تهیه کرد.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام خسته نباشید من هندزفری بلوتوثی مدل Level U دارم. تقریبا یک سال هست که دارمش دیروز صدای سمت راستش قطع شد. سیم رو به بعضی طرف ها که تکون میدادم صداش میومد ولی دیگ کلا قطع شد. من معمولا وقتی گوش میدم دراز کشیده هستم و به سمت راست معمولا میخوایم. علتش چیه؟ آیا درست میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   احتمالا باید تعمیرش کنید. چون سیمش از داخل کشیده شده و احتمالا اتصالاتش خراب شدن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقتتون بخیر
  من ایرپاد مدل i12 رو مدت ۲ ماهه خریدم هیچ مشکلی نداشت چند روز پیش صدای ایرپاد سمت راست قطع شد و دیگه نیومد دیروز دوباره درست شد و صدای جفتشونم یکسان میومد ولی امروز بهد از اینکه دوباره زدم به شارژ و خواستم گوش بدم دیدم دوباره صدا نمیاد
  میشه بگید چجوری میتونم درستش کنم
  در ضمن چراغشم وقتی از باکسش درمیارم روشن نمیشه فقط داخل باکس روشن میشه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   با پشتیبانی جایی که ازش خرید کردید تماس بگیرید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   هیچ راهکاری وجود نداره؟؟

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   این مشکل می‌تونه ایراد خود سازنده‌ها باشه. متاسفانه راه‌حل دیگه‌ای به ذهنم نمی‌رسه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام من وقتی جک هندزفری مو کامل وارد سوکتش میکنم کار نمیکنه اما وقتی که یه درجه میارمش بیرون کار میکنه علت این چی میتونه باشه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   گیره‌های هندزفری‌تون دقیقا با گیره‌های گوشی هماهنگ نیستن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 3

  سلام من یه هندزفری سامسونگ دارم
  وقتی آهنگ رو میزارم ریتم آهنگ صداش بالا میاد ولی صدای خواننده خیلی کم میاد انگار از ته چاه بلند میشه چیکار کنم که درست بشه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   خب اول اینکه با یه هندزفری دیگه امتحان کنید اگه درست کار کرد یعنی مشکل از تنظیمات هندزفری خودتونه. اگر با بقیه هندزفری‌ها هم اینجوری بود یا گوشی رو در حال استریو قرار داره یا اینکه پلیر موزیک‌تون مشکل داره. این گزینه‌ها رو هم بررسی کنید و ببینید که آیا جواب می‌ده یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  من یه هدفونzealotدارم …
  دیروز از دستم افتاد روی زمین،الان روشن نمیشه..
  به نظرتون مشکلش جدیه؟؟؟؟
  راه حلی دارین برای درست کردنش با دیگه کلا خراب شد؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید..

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   میشه حداقل به این سوالم جواب بدین

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   هدفونم افتاده زمین الان روشن نمیشه به نظرتون مشکلش جدیه؟؟
   یعنی بدم بیرون یا تو خونه خودم میتونم حلش کنم ؟
   اگه راه حلی دارین برای درست شدنش میشه راهنماییم کنید ممنون

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بهتره که به تعمیرکار هدفون مراجعه کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   میشه در مورد این هم راهنماییم کنید ممنون

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام ببخشید من تا حالا چندتا هندزفری خریدم بعد دوسه روز کار کردن اول یدونش صداش قطع میشه بعد دومیش مشکلش همش ازسیمش هستش نمی‌دونم چیکارکنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   علاوه بر سیم ممکنه که از پورت هدفون هم باشه. دقت کنید که کاملا مطابق باشن با هم.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من هنزفری اپل سیمی خریدم ولی نمیدونم چرا وقتی با استفاده از اضافه کن 3.5 میلی متری تا از پشت کیس به جلو بیاد مصل میکنم گوشی سمت راست کار نمیکنه و فقط سمت چپ کار میکنه.
  شما راه حلی دارید تا با استفاده از کابل اضافه کن 3.5 میلی متری یا غیره بتونم صدای دو گوش را داشته باشم.

  ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  وای من تاحالا چنتا هنذفری خریدم و از بهترین مدل ها و یه جورایی خیلی گرونن اما یهو از یه طرفش صدا قطع می شه حالا فهمیدم بخاطر جکشه میشه یه کاریش کرد؟!

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اگه مشکل سخت‌افزاری باشه باید حتما ببریدش پیش تعمیرکار. اما بعضی هندزفری‌ها هستند که تعداد گیره‌هاشون متفاوتن. احتمالا با گوشی شما نمی‌خونن. اون مدل‌ها رو هم امتحان کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  وای یعنی تا الان 3تا هندذفری خریدم فقط از یه طرفشون صدا میاد.حالا فهمیدم جک خرد شده

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام . احتمال خرابی ورودی پورت جک گوشی وجود داره؟
  تا الان 4 هندفری خریدم ولی همشون تا یک هفته جواب دادن و همشونم گوشی سمت راست و میکروفونشون قطع میشه .لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 0

   بله. احتمالش وجود داره. ولی اینکه باعث خراب شدن خود هندزفری بشه خیلی دور از ذهنه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ممنون آموزش دوم برای کارمن خوبه ولی نمی دونم برای من جواب بده یانه حالاامتحانش می کنم توکل به خدا

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام شماتوی نجف آباداصفهان تعمیرکارهندزفری میشناسیدازیکیش صدانمیاد

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  سلام ویدئوخاتونونیگاکردم عالی بود ولی دلم نمیادهندزفریموبزنم نابودکنم می ترسم درست نشه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام من از هندزفری موبایل خودم استفاده میکنم و وقتی اهنگ میزارم صدای اهنگ کم میاد و انگار تو هندزفری اب رفته مشکلش چیه لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   یا داخل هندزفری کثیف شده و یا پورت هندزفری یه مشکلی داره که اجازه نمی‌ده اتصال درست انجام شه. بهتره جفتشون رو تمیز کنید. با یه هندزفری دیگه هم امتحان کنید حتما.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  سلام من هندزفری بلوتوسی لنوو خریدم بعدازیک ماه هندزفری راستش وقتی میزنم تا سرم رومیچرخونم یا تکون میخورم قطع و وصل میشه بردم براتعمیر گفتن ماتعمیرنمیکنیم ممنون میشم راهنمایی کنید ببینم مشکل چیه ممنون ازسایت خوبتون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   وقتی از هندزفری استفاده می‌کنید جی پی اس و وای فای رو قطع کنید دوباره امتحان کنید. اگه نشد احتمالا باید تعمیر شه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام، من چند ماهی هس که ی هندزفری شیائومی خریدم استفاده میکنم، چون هندزفری گوشیم که سامسونگه که نفهمیدم چیشد یهو از ۱سرش کلا صدا قطع شد. الان اینم از یکی صدا نسبت به اونیکی کم میاد. تکی انداختنی فقط صداش کمه وگرنه صدا هست اما دوتایی استفاده کردنی فقط صدارو از سمت چپ میشنوم. دوستم گفت جاروبرقی بگیر شاید داخلش پر شده، با اونم چیزی تغییر نکرد.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام وقتی هنذفری بزارم دوتا اهنگ گوش میدم بعدش قطع میشه دلیلش جیه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   دلایل زیادی می‌تونه داشته باشه:
   1. اینکه تو تنظیمات پلیر موزیک‌تون این مورد رو انتخاب کرده باشید.
   2. در قسمت تنظیمات باتری انتخاب کردید که بعد از یک مدت برنامه‌ها بسته شن. این هم می‌تونه یکی از دلایل باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید من 8.9 ماهی میشه که هندزفری بلوتوثی شیائومی رو خریدم دقیقا مدل گوشی خودمه تا دیشب خوب کار میکرد اما الان که به گوشی وصل میکنم صدا نمیاد لطفاً بگید چیکار کنم ، لطف کنید جوابم رو بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 3

   فقط هم از طرف راستش هست

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   مطمئنید آسیب ندیده؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 7

  سلام صدا از یک طرف هندزفری من نمیاد
  اما از طرف دیگر میاد میشه راهنمایی ام کنید
  که دلیلش چیه ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 2

   تمام راه‌حل‌های ممکن رو داخل متن نوشتیم. لطفا دقیق مطالعه کنید و اجرا کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام، من هندزفری آیفون دارم و حدود یه ساله که برام کار میکنه، ولی الان متوجه شدم گوش چپش صداش خیلی کمتر گوش راسته، گفتم شاید چون کثیفه ، رفتم تمیزشم کردم هنوز اینطوری بود. خواستم بپرسم امکانش هست که عمر هندزفریم تموم شده باشه؟ اینم بگم اصله روی جعبه گوشی بوده

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  من گالکسی بادز پلاس گرفتم ۵ ماهه پیش.واسه خودم و دوستم.ولی متاسفانه یکی از بادزها دیگه کانکت نمیشه و گوشی شناساییش نمیکنه.ولی توی کیس شارژ که میزارم چراغ قرمز میشه و بعد سبز میشه.ولی هیچ گونه شناسایی از طریق گوشی نمیشه.مال دوستمم همین مشکل رو داره.راه حلی وجود داره?روی دستگاهای دیگه هم امتحانش کردم همین وضعیت بود

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   ریست کنید و اگه درست نشد به یک تعمیرکار هندزفری نشون بدید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 5

  سلام من گوشیم ایفون هست یه صدای گوش هندزفریم قط شده میشه بگید چیکار کنم؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 5

  سلام من گوشیم ایفون هست امروز از یه گوشش صدا نمیاد خیلی بد شده میشه بگید چیکار کنم درست شه؟!

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 2 1

  سلام من تبلتم هواویه بعد حندزفری سامسونگ براش خریدم هیچ مشکلی نداره فقد بابا پا گذاشت روی گوش راستش بعد از اون گوش راستش تا 40 ساعت فوت نمیمردم توش خوب نبود بعد الان هرچی میکنم حتی فوت هم میکنمباز درس نمی‌شه چیکار کنم؟! لطفا جواب بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   به احتمال زیاد آسیب دیده. یا باید تعمیر شه و یا تعویضش کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام خسته نباشید
  من یه طرف هندزفریم صداش قط شده بود از روی ویدویی که گذاشته بودن درستش کردم،ممنون از شما

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام ببخشید، گوشی من a11 هست تازه خریدم هندزفریشم تا دیشب خوب کار میکرد امروز ک نگاه کردم دیدم یکی صدا میده اون یکی صدا نداره مشکلش چیه؟:/

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقت بخیر من گوشیم j5 2015 هست من برد گوشی روکلا عوض کردم الآن آیوکس میزنم به گوشیم یک باند کار میکنه ولی میزنم به گوشیای دیگه هر دو باند کار میکنه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   همونطور که گفتید احتمالا مشکل از برد گوشی باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یک هدفون ال جی داشتم که گوشیم شیامویی هستش و زدم یک گوشش کار نمی کنه و یک هدفون جدید خریدم AKU گرون و اینم زدم یک صداش رفت به هر گوشی متصل کردم یک صدای میکروفن نبود چی کارش کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 3

  سه ماهه یه هنزفری شیائومی مدل وان مور دارم الان صدا یه گوشش بکل کم شده و میکروفونش هم خرابه صدا نمیره
  بگین چجوری درستش کنم یا اصن درست میشه یا خیر

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   نمی‌شه دقیقا گفت که درست می‌شه یا نه. بهتره حضوری به یک متخصص تعمیر هندزفری نشون بدید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 3

   حاجی منم همین مشکل رو دارم سه تا هندزفری گرفتم تو این دوماه دهنم سرویس شد همش خراب میشه☹️☹️☹️☹️

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام دوستان من الان چند ماهه که هندزفری JBL رو خریداری کردم . اما الان صداش فقط رو بسیار زیاد میاد و رو کم اصلا نمیاد رو متوسط هم قطع و وصل میشه . اگه میشه بگید چه کنم.قبلا واقعا عالی کار میکرد . هندزفریش هم ضد آبه . اولطفا گوشی چپش صداش ضعیف شد و بعد راست . یک سوراخی هم اون کنار داشت من نمیزاره کردم ولی بی تاثیر بود.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 2

   در ضمن قیمتش هم گرون بود که خریدم . ضربه زیادی هم ندید اگه میخواست ضربه ببینه تو همون بار اول خراب میشدم لطفا راهنمایی کنید

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  تازه 150تومن پول دادم صداشم خیلی خوبه از جکش خراب شد هنوز نه یک ماه میشه خریدم دلم نمیاد بندازم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام هندزفری من خیلی گرون قیمت هست و دو سه هفته است که خریدمش ولی الان کار نمیکنه ودوتا گوش اون صدا نمیده اگه ممکنه یه کمک کنید تا من بتونم هندزفریمو تعمیر کنم . مر30

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   لطفا مدل هندزفری‌تون رو بگید. چون هندزفری خوب و گرون‌قیمت تو دو سه هفته خراب نمی‌شه احتمال مشکلی پیش اومده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقتتون بخیر صدای هنزفری گوشی هواوی ضعیف می آید و ضعف و وصلی دارد لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید من هدفونم مدل 450BT سونی هستش میخواستم بپرسم یک طرف گوشی هدفون از ارتفاع کمی به زمین برخورد کرد و سیم های یک طرف گوشی کنده شد حالا میتونم بپرسم چطوری تعمیرش کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 6

  هر کاری میکنم نمیشه مشکل از گوشی سمت راست هندزفریمه وقتی سیم و تکون میدم صدا میاد ولی بعد که به گوش سمت راست دست میزنم صدا قطع میشه هندزفریم ماله سامسونگه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   تو نقطه اتصال سیم به سری هندزفری یه مشکلی به وجود اومده. احتمالا سیمش قطع شده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  یک سمت سیم هندزفری من کار نمیکنه و قبلاً هم این مشکل و داشت ولی چون دیگ به خاطر اون مشکل ازش استفاده نکردم درست شد…ولی الان یک هفته هست که این مشکل و داره و نیاز دارم که درست بشه. سامسونگم هست.لطفا بگید چی کار کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام.ببخشید من یک هدفون دارم که وقتی با AUX به گوشی وصلش میکنم و آهنگی میزارم فقط صدای پس زمینه آهنگ میاد و صدای خواننده نمیاد ولی با بلوتوث درست کار میکنه.مدلش هم نیا X3 هست.ممنون میشم سریع پاسخ بدین

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 2

   احتمالا در تنظیمات پلیر شما حالت موزیک رو در حالت استریو گذاشتید. بهتره مونو بذارید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  من هدفون he05 لنوو رو خریدم
  و فقط از گوشی سمت راستش استفاده میکردم و هیچ گونه ضربه یا برخورد با تیزی نداشته بود
  ولی نمیدونم چرا اقد ضعیف شده

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   لطفا جواب بدید

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   تمام دلایل و احتمالات ممکن داخل مطلب اومده. دقیق مطالعه کنید و اگه تغییراتی نیازه انجام بدید شاید درست بشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام خسته نباشید.ببخشید من دوروز یه هندزفوری s7گرفتم برای گوشی a30sالان طرف سمت چپ کار نمیکنه می تونن کمکم کنن

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 1

   احتمالا مشکل از خود سیم‌ها و یا سری‌های هندزفری باشه. با فروشگاهی که ازش خرید کردید تماس بگیرید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 3

  مشکل هندسفری شیایومی بسیار مسخره حل شد میگم شاید به درد کسی خورد اصلا فکر نمی‌کردم پارچه جورابی داخل هندسفری را در آوردم و شستم گذاشتم سر جاش مشکلم حل شد به طور اتفاقی با چراغ قوه موبایل دیدم نور از پارچه سمت سالم رد میشه و داخل هندسفری مشخصه اما سمتی که صداش کم شده بود با اینکه تمیز به نظر میرسید ولی نور رد نمیشد مثل اینکه کمی چرب شده باشه با حتی با الکل تمیز نشد و با صابون اون تیکه پارچه را شستم ردیف شد

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام دوستان
  خیلی برای جالبه که این هندزفری که جزو هندزفری های خوب هست این قدر مشکل داره
  من خودم یک هفته خریدمش
  اولش هیج کدوم از گوشی ها کار نمیکرد
  کل اینترنتو گشتم داشتم دیوونه میشدم و خواستم پسش بدم که تو یکی از نظرات خوندم یک گیری داره برای بار اول که باید هی از جعبه دربیاری بزاری سر جاش تا چراغه قرمز شه و شروع به شارژ کنه
  در کل بعدش که استفاده کردم واقعا عالیه
  میگن کیفیتش بده
  من واقعا چیزی ندیدم
  اتفاقا گرونی این هندزفری به خاطر قطعاتش هست که برای کمپانی AKG هست
  مدت شارژش عالیه
  نحوه اتصالش به گوشی گلکسی S20 عالیه
  بزای بقیرو نمیدونم
  یعنی تلفن زنگ میخوره
  همین که هندزفری رو از تو باکس در میاری تو گدشت میزاری وصل میشه
  که این خیلی حال میده
  یعنی باگ نداره و نیاز نیست از قبلدمتصل باشه
  نحوه قرارگیری و فیکس شدنش تو گوش عالیه و به هیچ عنوان نمیافته
  برای من وقتی زیاد میمونه گوشم کمی اذیت میشه که باید سری های مختلفشو چک کنم
  در کل خیلی ها بلد نیستن باهاش درست کار کنن و کمی گیر داره اولش
  ولی اگه ارتباط باهاش برقرار کنی عالی میشه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام خواهش میکنم پاسخ سوال منو بدید .گوشی من xiaomi redmi note 8 pro هستش .درون جعبه ی گوشی هندزفری وجود نداشت برای همین من از هندزفری گوشی قبلیم که هواوی بود استفاده کردم روی این گوشی و بعد حدود دو هفته هندزفریم خراب شد و صداش به خشش خش افتاد و بعدشم با یه صدای بلند از اسپیکراش سوخت.بعد از اونم یه هندزفری دیگه برداشتم که اونم برای هواوی بود و اونم بعد یه ماه استفادهاول صدای سمت راستش به کل وسط بازیم قطع شد بعد چند پقیقه اون طرفشم قطع شد و سوخت.الان میتونه دلیل این خرابی ها ی هندزفری از خود گوشیم باشه؟من معمولا صدا را برای اینکه راحت تر بازی کنم از حالت mono خارج میکنم اینم میتونه دلیلش باشه؟ فقط بازم بگم اون هدزفری هایی که خراب شدن برای گوشیهای قبلیم بود و داخل جعبشون بود. الانم میترسم برم یدونه نو بگیرم دوباره خراب شه بعد مدت کوتاهی.ببخشید طولانی شدش.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   احتمالا اگه هندزفری شیائومی تهیه کنید چنین مشکلی پیش نمیاد. آمپدانس خروجی بعضی گوشی‌ها با هندزفری همخونی نداره و ممکنه که خوب کار نکنه. اما اینکه کاملا خراب می‌شه دلیلش رو نمی‌‌شه تشخیص داد. به حالت مونو یا استریو هم نمی‌تونه ارتباطی داشته باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام ببخشید من هندزفری جی بی ال بدون سیم دارم هی قطع وصل میشه بعد بازش کردم یه اهن ربای کوچیک داشت که باند در اوردمش بعد الان درست کار میکنه بعد سوال من اینکه اهن ربا رو در اوردم منفجر نشه یا مشکلی دیگه پیش نیاد براش

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   لطفا اگه مشیه به من جواب بدید

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   مگنتی که داخل هندزفری وجود داره و خیلی کوچیکه برای بالا بردن کیفیت صدا در درایور هندزفریه. عجیبه که برداشتین و هنوز کار می‌کنه. فکر نمی‌کنم امکان منفجر شدنش وجود داشته باشد ولی از یه تعمیرکار هندزفری هم بپرسید تا مطمئن شید.

   ارسال شده در تاریخ: