تنظیمات هندزفری در گوشی سامسونگ

تنظیمات هندزفری در گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌های اندرویدی

با اتصال هندزفری به گوشی امکانات و تنظیمات جدیدی هم فعال می‌شوند که قبلا غیرفعال بودند. تنظیمات هندزفری بلوتوث روی گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌ها بسیار بیشتر از تنظیمات موردنیاز برای هندزفری سیمی است. مخصوصا اگر هندزفری‌های نسبتا هوشمند مانند گلکسی بادز و یا ایرپادهای اپل استفاده می‌کنید تنظیمات هوشمند مختلفی در اختیار شما قرار دارند. (چطور ایرپاد را به سامسونگ متصل کنیم؟)

نکته دیگر در مورد تنظیمات هدفون روی گوشی سامسونگ و هواوی و شیائومی و سایر گوشی‌های اندروید این است که برخی ترفندها و امکانات وجود دارند که ما عمدتا از آن‌ها خبر نداریم. یا مشکلاتی پیش می‌آیند که نمی‌توانیم آن‌ها را حل کنیم. مثل مشکل اتصال همزمان ساعت هوشمند و هندزفری که روی تماس و پخش آهنگ‌ها تاثیر می‌گذارد. اگر تنظیمات هندزفری در سامسونگ و گوشی‌های اندرویدی را به صورت کامل بلد باشید می‌توانید به سادگی این مشکلات را حل کنید.

تنظیمات هندزفری روی اندروید

قصد داریم راهنمای کار با هندزفری روی گوشی اندروید را به طور کامل در این مطلب بررسی کنیم.

اتصال هندزفری سیمی به سامسونگ

اتصال هندزفری سیمی به گوشی بسیار راحت است. قسمت جک هدفون یا هندزفری را به پورت جک گوشی وصل می‌کنید و هندزفری در کسری از ثانیه به گوشی وصل می‌شود. برخی گوشی‌های جدید مانند ورژن‌های جدید Note سامسونگ جک هدفون ندارند و باید از یک تبدیل استفاده کنید. با این تبدیل یا آداپتور می‌توانید هندزفری را به قسمت USB-C دستگاه وصل کنید.

اتصال هندزفری سیمی به گوشی سامسونگ

نکته مهم اینکه دلیل حذف پورت جک هدفون از روی گوشی‌های جدید این است که کمپانی‌ها قصد دارند کاربران به خرید هندزفری‌های بلوتوث تشویق شوند و اپل به عنوان پیشرو تکنولوژی قصد دارد بازار هندزفری‌های بلوثوت را هم قبضه کند در نتیجه از آیفون 7 به بعد جک 3.5 میلی‌متری هدفون حذف شده است.

اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی

برای اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی و فعال شدن تنظیمات هدفون بلوتوث روی گوشی سامسونگ مراحل زیر را انجام دهید.

 1. هندزفری بلوتوث‌تان را روشن کنید و مطمئن باشید که آماده‌ی اتصال است. معمولا روی کاتالوگ یا توضیحات محصول و دفترچه راهنما نحوه روشن و آماده به کار شدن هندزفری آورده شده است.
 2. در قسمت Setting روی Connected Device کلیک کنید. (این برای ورژن‌های جدید اندروید جواب می‌دهد.) در اندرویدهای قدیمی داخل Setting روی Bluetooth کلیک کنید و بعد دستگاه‌های وصل شده را خواهید دید.
 3. روی Pair New Device کلیک کنید.
 4. حالا گوشی دستگاه‌های در دسترس را اسکن می‌کند و اگر هندزفری شما و آماده به کار باشد در قسمت دستگاه‌های در دسترس نمایش داده می‌شود.
 5. روی دستگاه موردنظرتان کلیک کنید تا عملیات جفت‌سازی انجام شود.

جفت کردن دستگاه جدید

نکته: بعد از یک‌بار اتصال هندزفری کاملا با گوشی جفت می‌شود و برای استفاده‌های بعدی نیازی نیست مجددا آن‌ها را جفت کنید. کافیست بلوتوث گوشی‌تان را روشن کنید تا هندزفری به صورت اتوماتیک شناسایی شود.

نحوه UnPair کردن یا عدم اتصال هندزفری به گوشی

گاهی اوقات دوست دارید از یک هندزفری دیگر استفاده کنید و یا بلوتوث گوشی‌تان را برای کار دیگری روشن می‌کنید و دوست ندارید که به هندزفری وصل شود. در این حالت می‌توانید در همان منوی Connected Devices روی دستگاه موردنظرتان کلیک کنید و بعد گزینه Forget را بزنید تا دستگاه کاملا از حالت جفت‌شده خارج شود. یا اینکه اگر می‌خواهید به صورت موقت دستگاه را جدا کنید می‌توانید روی Disconnect کلیک کنید. 

قطع کردن اتصال هندزفری و گوشی سامسونگ

تنظیم صدای گوشی چپ و راست هندزفری

معمولا دوست داریم صدای گوشی چپ و راست به یک اندازه باشد. یعنی کاملا بالانس داشته باشد. اما گاهی اوقات دوست داریم تمام صدا را از گوشی راست یا چپ بشنویم. یا دوست داریم یک گوشی صدای بیشتری داشته باشد. در این حالت می‌توانید مراحل زیر را انجام بدهید.

 1. مسیر Setting > Accessibility > Hearing را طی کنید.
 2. در اینجا گزینه‌ی Left/Right Sound Balance خواهید دید و می‌توانید با تغییر آن صدای گوشی‌ها کم و زیاد کنید.

بالانس

این جزو تنظیمات هندزفری روی گوشی اندروید است که شاید برای برخی افراد کاربردی باشد. مثلا اگر دچار مشکلات گوش هستید و صدای زیاد داخل یک گوش اذیت‌تان می‌کند یا اینکه شنوایی گوش‌های شما متغیر است می‌توانید با این گزینه‌ها آن را تنظیم کنید.

اکولایزر صدا

می‌دانید که امکان تنظیم صدای موزیک در گوشی روی پروفایل‌های مختلف وجود دارد. یعنی می‌توانید بیس آن را کم و زیاد کنید و یا برای فرکانس‌های بالا و پایین آن را تنظیم کنید. اصطلاحا به این تنظیمات اکولایزر صدا می‌گویند. برای اکولایز کردن صدا این مسیر را طی کنید.:

Setting > Sounds and Notifications > Volume > …

این برای برخی گوشی‌های اندرویدی است. اگر در این مسیر چیزی پیدا نکردید این مسیر را دنبال کنید:

Setting > Sounds and Notifications > Advanced Sound Setting > Sound Effects

تنظیمات صدای اکولایزر

در اینجا وارد منوی اکولایز می‌شوید. در این منو فرکانس‌های مختلف را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. نکته مهم اینکه این تنظیمات هندزفری روی گوشی سامسونگ یا سایر اندرویدها تنها با اتصال هندزفری فعال می‌شوند و در غیر این صورت بسیاری از این بخش‌ها غیرفعال می‌مانند.

برخی پروفایل‌های آماده هم وجود دارند که می‌توانید انتخاب کنید. به طور مثال Concert Hall یا Amp Pro و یا UHQ Enhancer و … ویژگی‌های صدا را تغییر می‌دهند و یا تقویت می‌کنند. حتی می‌توانید پروفایل‌های صوتی شخصی بسازید و موزیک‌تان را شخصی‌سازی‌‌شده گوش کنید.

علامت هندزفری بالای گوشی

برخی اوقات با اینکه هندزفری را به طور کامل از گوشی خارج می‌کنیم یا حتی بلوتوث را هم قطع می‌کنیم اما همچنان علامت هندزفری بالای قسمت نوتیفیکیشن گوشی می‌ماند. حتی با خاموش روشن کردن هم نمی‌توان راه‌حلی برای آن پیدا کرد. در اینجا برای مشکل علامت هندزفری بالای گوشی راه‌حل‌هایی را گفته‌ایم که با اجرای این تنظیمات می‌توانید این مشکل را به سادگی حل کنید.

مشکل کار کردن یک گوشی هندزفری

گاهی اوقات هم فقط یک گوشی هندزفزی کار می‌کند. در هندزفری‌های سیمی معمولا مشکل از سیم است و یا ممکن است یکی از گوشی‌ها آسیب دیده باشد. برای قطع شدن صدای یک گوشی هندزفری هم راه‌حل‌هایی در اینجا آورده شده است.

فعال کردن جواب تماس با هندزفری بلوتوث روی اندروید

برخی مواقع هندزفری بلوتوث تماس‌های ورودی را قبول نمی‌کند و صدای تماس به جای اینکه از هندزفری پخش شود از طریق اسپیکر گوشی منتقل می‌شود. یعنی هندزفری به طور کلی برای جواب دادن تماس یا زنگ زدن به کسی استفاده نمی‌شود. این مشکل فقط روی هدفون‌های بلوتوث به وجود می‌آید. برای حل مشکل، این تنظیمات هندزفری بلوتوث روی گوشی سامسونگ و یا سایر گوشی‌های اندرویدی را انجام دهید.

 1. به بخش Connected Devices بروید و دستگاه هندزفری موردنظرتان را پیدا کنید.
 2. در قسمت کناری یک آیکن تنظیمات برای هر کدام از دستگاه‌ها وجود دارد.
 3. روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوط به هر دستگاه شوید.
 4. حالا گزینه Phone Calls یا Call Audio را فعال کنید تا تمام تماس‌های شما از طریق هندزفری منتقل شوند. البته زمانی که هندزفری وصل باشد.

جفت کردن هندزفری بلوتوث با گوشی

در حالتی که می‌خواهید موزیک را از روی اسپیکر پخش کنید و یا فقط برای تماس‌ها از هندزفری استفاده کنید می‌توانید گزینه Media را خاموش کنید. این قابلیت برای وقتی که گوشی را به اسپیکر ماشین وصل می‌کنید بسیار ضروری است. اگر همزمان هندزفری و ضبط ماشین به گوشی وصل باشند باید گزینه Media را برای هندزفری خاموش کنید و برای ضبط ماشین فعال کنید تا موزیک از روی اسپیکر ماشین پخش شود. می‌توانید تماس‌ها را هم برای هندزفری فعال کنید و بدون هیچ مشکلی هم موزیک گوش بدهید و هم جواب تماس‌هایتان را بدهید.

مشکل کم و زیاد شدن صدای هندزفری روی گوشی سامسونگ

گاهی اوقات صدای هندزفری روی گوشی سامسونگ یا سایر گوشی‌های اندرویدی بسیار کمتر است و یا دائم در حال کم و زیاد شدن است و ثابت نمی‌ماند. در این حالت باید از تنظیمات هندزفری در گوشی سامسونگ و در قسمت Developers Options استفاده کنید.

اگر حالت Developer گوشی شما فعال نیست. این مراحل را دنبال کنید.

 • از Setting وارد قسمت اطلاعات گوشی یا About Phone شوید.
 • Build Number را پیدا کنید و 7 بار پشت سر هم روی آن کلیک کنید تا حالت توسعه‌دهنده فعال شود.

حالا برای حل این مشکل باید از قسمت Setting روی Developer Options که حالا به منوها اضافه شده کلیک کنید. در اینجا Disable Absolute Volume را پیدا و فعال کنید. یا اگر فعال است غیرفعال کنید و هندزفری‌تان را تست کنید.

غیرفعال کردن صدای مطلق

جمع‌بندی

اگر سوالی در مورد تنظیمات هندزفری روی گوشی سامسونگ و یا سایر گوشی‌ها دارید حتما در قسمت کامنت‌ها بپرسید. سعی می‌کنم در اسرع وقت به آن پاسخ بدهیم. سایر مشکلات هدفون و هندزفری هم به طور کامل اینجا آورده شده‌اند و حتما به این صفحه سر بزنید. احتمالا جواب سوال‌هایتان را پیدا خواهید کرد.

یک پیشنهاد: اگر می‌خواهید از هندزفری بلوتوث‌تان به خوبی محافظت کنید و یا استایل جدیدی را با آن امتحان کنید لوازم جانبی هندزفری را از دست ندهید. این لوازم جانبی باکیفیت برای مدل‌های مختلف و در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف عرضه شده‌اند و شما در استایل آپ این لوازم جانبی اورجینال را در اختیار دارید تا هندزفری‌تان را جذاب‌تر کنید و از آن مراقبت کنید.

525 دیدگاه برای تنظیمات هندزفری در گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌های اندرویدی

525 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 3 31

  چرا وقتی هندزفری میزنم علامتش بالای گوشی نمیاد؟؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 6 8

   تو بعضی گوشی‌ها علامت هندزفری حین وصل کردن هندزفری نشون داده نمی‌شه. اگه هندزفری درست کار کنه مشکلی وجود نداره.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 1 6

   سلام این مشکل نیست در برخی از گوشی ها نمیاد نگران نباشید

   ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   با سلام من تازه یه گوشی motorola c. Pleas خریدم وقتی هندزفری را به گوشیم وصل میکنم لمسش خوب کار نمیکنه سرعت گوشی کلا پایین میاد خواهشن اگر راه حلی برای این مشکل دارین برای منم بگید.باتشکر

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 8

  سلام من هندزفری بلوتوث joyroom t03pro خریدم ،به گوشی a30sوصل کردم موقع تماس و شنیدن موسیقی خوبه اما مثلا تو واتساپ میخوام صدا بفرستم صدا از میکروفون گوشی میره ،تنظیمات هم هردوگزینه روشنه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 3 3

   سلام. این مشکل تقریبا برای تمام هندزفری‌های بلوتوث روی واتس اپ اندروید وجود داره. هنوز هم راه‌حلی براش پیدا نشده.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام اگر ۳ثانیه دکمه وصل هندسفری را فشار دهید مشگل حل میشه

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 1

  سلام خسته نباشید من هندزفری سیمی سامسونگ دارم و گوشیم الجیه قبلا وقتی از اون هشدار هندزفری برای صدا میگذشتم مشکلی نداشت اما الان هر وقت میخوام از اون هشدار بگذرم یه کادر میاد که رابط کاربر سیستم متوقف شده میشه خواهش کنم بگید چیکار باید بکنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اگر برنامه‌ی جانبی دیگه‌ای برای هندزفری یا تنظیمات صدا نصب کردید حذفش کنید. یک‌بار هم تنظیمات گوشی رو به حالت کارخانه برگردونید. (فقط تنظیمات رو برگردونید و کل گوشی رو تنظیمات کارخانه نکنید.) با یک مدل هندزفری دیگه هم امتحان کنید و ببینید که آیا با همه هندزفری‌ها چنین مشکلی داره یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 3

  سلام من گوشیم خود به خود بدون اینکه هندزفری وصل بشه به گوشی موقع گذاشتن آهنگ یا جواب دادن به تلفن یا زنگ زدن علامت هندزفری میاد بالا و قطع میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنونم گوشی من (سامسونگ A7 2015 هستش)

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقت بخیر من هندزفری بلوتوثی samsung level U pro دارم و وقتی سیم های هندز فری به هم برخورد میکنن (قسمت آهنربا) خود به خود تماس میگیره برای رفع این مشکلش چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   یک بار هندزفری روی ریست کنید. نرم‌افزار Level سامسونگ رو هم نصب کنید و تنظیمات مربوط به قسمت مگنت رو بازبینی کنید ببینید که آیا مشکلی داره یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام منم همین مدلا دارم فقط زمانی که بهم میخورنذمعمولا باید تماس را قطع کنه برنامه اپ هنذفری را شما دارین؟ میتونی از اونجا به تمامی تنظیماتش دسترسی داشته باشی

   ارسال شده در تاریخ:
 • 4 5

  سلام هندزفری من سیمی هنگام تماس صدای من از میکروفون هندزفری نمیره و از میکروفون خود گوشی میره باید چیکار کنم ک صدا از طریق میکروفون هندزفری بره ؟ ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 1

   از قسمت دستگاه‌های بلوتوث جفت شده هندزفری‌تون رو انتخاب کنید. روی قسمت … بزنید. وارد تنظیمات بشید و mic و call audio رو فعال کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  باسلام ببخشید هندزفری بلوتوثی دارم می خوام از میکروفونش برای ضبط صدا استفاده کنم ولی وقتی به گوشی وصل می شه بازم از میکروفون خود موبایل استفاده می کنه باید چه تنظیماتی رو تغییر بدم؟ممنون از ساییتتون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   تو قسمت تنطیمات بلوتوث گوشی و قسمت دستگاه‌های جفت شده روی هندزفری بلوتوث کلیک کنید. (معمولا سه نقطه جلوش زده که می‌تونید روی اون کلیک کنید.) بعد Mic و Call Audio رو فعال کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 3 3

   سلام فقط دو گزینه داره call audio و media audio،دوتاشم فعاله

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  ضمن عرض سلام خسته نباشی خدمت مهندسین محترم می خواستم بدونم این امکان وجود داره درحین برقراری تماس صدای زنگ گوشی از طریق هندرفری بلوتوثی Air2شیائومی شنیده نشه گوشی سامسونگA30s
  قبلا از مساعدت و زحمات تون تشکر می کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   با سلام و درود. اینکه صدای زنگ گوشی داخل هندزفری پخش بشه یک ویژگی طبیعی بلوتوثه. وقتی گوشی به هندزفری بلوتوثی وصله صداهای خروجی از گوشی از طریق هندزفری پخش می‌شن. متاسفانه راه‌حلی برای این موضوع پیدا نکردیم و به نظر نمیاد راه‌حلی داشته باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام من وقتی از هندزفری استفاده می کنم علاوه بر صدای که هست یه صدای سوت مانندی هم میاد وقتی هم استفاده نمی کنم این صدا سوت مانند تا چند ثانیه ادامه داره

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   به احتمال زیاد هندزفری آسیب دیده باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 1

  سلام وقت بخیر من هندزفری بلوتوثی samsung level U pro دارم و وقتی به هر موبایلی وصلش میکنم خود به خود تماس میگیره برای رفع این مشکلش چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 1

   یک بار ریست کنید. اگه مشکل حل نشد احتمال سخت‌افزاری باشه و باگ پیدا کرده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 3

  درود بر شما،گوشی من A50 هست و هندزفری بلوتوثم JBL LIVE300 . مشکلم این هست که زمانی که گوشی زنگ میخوره برای تماس، صدای آهنگش از توی هندزفری پخش نمیشه(آهنگ تماس).ریست فکتوری هم شد ولی تاثیر نداشت.تمام تنظیمات هم چک شده.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 2

   منم همینطوره….اگه مشکل معلوم شد به منم بگو….خیلی مشکل بدیه!! اینجوری چه به درد میخوره دیگه

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام من گوشی j7 پریم دارم هندزفری AK4 آوی گرفتم وقتی زنگ میخوره شماره تلفن رو اعلام میکنه بعد میشه جواب داد باید چگونه غیر فعال کنم. ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام…
  من میخوام همزمان تماس بگیرم و از طریق هندزفری صحبت کنم و هم بازی کنم! اما این بازی به صورت افقیه و وقتی که من گوشی رو افقی میگیرم با توجه به سنسورها, صفحه گوشی خاموش میشه واذیت میکنه.
  میخواستم ببینم میشه کاری کرد که وقتی گوشی به هندزفری متصله و در حال تماسیم, سنسورها باعث خاموشی نمایشگر نشن؟
  قبلا این طوری نبود… تازگی این طور شده
  گوشیم هم شیاعومی نوت9S

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 6

  سلام من هندزفری بی سیم دارم گوشیم سامسونگ a51 هست از وقتی آپدیت جدید کردم گوشیمو هندزفریم هی قطو وصل میشه، ولی وقتی فیلم میبینم یا آهنگ اصلا قط نمیشه، غقط وقتی ک معمولی وصل بگوشی و کاری ندارم هی پیغام میاد تو گوشم قط میشه باز وصل میشه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام وقت بخیر گوشیه من j7 هست و هدفون رو با کابل aux وصل میکنم ولی تا دستم به کابل میخوره یا کمی تکونش میدم خودش به صورت خودکار آهنگ پلی میکنه و وقتی هم میکشیش از خود گوشی و بلندگو ادامه میده آیا مشکل از کابله؟
  باتشکر

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام چند وقته هنذفری گوش چپ برای من صدا نمیده البته با گوشی های دیگه کار میکنه گوشی خودم Lenovo A7 هست میشه بگید چیکار کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من یک هندزفری خریدم AKG سیمی هست و بعد یه مدتی کار الان صدای یک طرف نمیاد و علامت هندزفری هم فرق کرده موقعی که وصل میشه به گوشی علامت ش هم فرق می‌کنه با قبلاً مشکلش چیه؟؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام. من هنذفری شیائومی مدل QCY T3 رو گرفتم . در حین مکالمه و همچنین تماس تصویری صدا رو مناقل میکنه ولی وقتی که میام باهاش voice ضبظ کنم، کار نمیکنه و وویس رو از طریق گوشی ضبط میکنه. شما میدونید مشکلش چیه؟ ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   احتمالا یک مشکل نرم‌افزاری مربوظ به گوشی باشه. اگه اندروید گوشی‌تون آپدیت نیست حتما آپدیتش کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   دقیقا مشکل منم همینه برای شما درست شد؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  با سلام
  یک هفته ای میشه ی هندزفری anker سیم دار گرفتم
  همه چیش اوکیه منتها موقعی ک جک رو میچرخونی یا دستت میخوره بهش میکروفونش دیگه کار نمیکنه همینطور دکمه هندزفری
  رو گوشی دیگه امتحان کردم درست بود
  گوشیم a10

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   به نظر می‌رسه مشکل از پورت هندزفری گوشی باشه. دقت کنید که حتما تمیز باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 4

  سلام هندزفری من سالمه ولی وقتی میخوام با یکی حرف بزنم صدای من نمیره به طرف میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟
  حتی وقتی میخوام تماس تصویری با واتس اپ هم بگیرم هم همینه یعنی صدای طرف میاد صدای من نمیره بهش… هندزفری ام هم سیمیه.

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   احتمالا میکروفن هندزفری خراب شده یا آسیب دیده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من قسمت فعال کردم ولی بخش
  Build Number.اDisable Absolute Volume توگوشی من نیست از جستوجوهم زدم برام پیدا نکرد مشکل از چیه؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   مدل گوشی‌تون رو بگید لطفا.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام خسته نباشید من تازه گوشی شیائومی نوت نه پرو گرفتم هندزفری که وصل میکنم فقط گوشی سمت راست صدا داره چپ کار نمیکنه چکار کنم ؟انواع هندزفری هم امتحان کردم ولی نشد..

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   احتمالا حالت هندزفری روی مونو یا استریو گذاشتین یا خودتون تعیین کردید که تمام صدا از یک گوشی شنیده بشه. این مطلب رو مطالعه کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام گوس منa50 هست هندزفری میزارم وقتی گوشیم زنگ میخوره اوتومات جواب میده و وصل میشه چکار کنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   لطفا این مسبر رو برید:
   Setting > Accessibility > Intercations > Answering Calls و از اونجا Auto Answering رو غیرفعال کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 2

  سلام ممنون از پاسخگوییتون.من تبلت ایسوس دارم تا الان مشکلی نداشت چند روزه هر هندزفری سیمی که بهش وصل میکنم صدا بصورت خودکار نصف میشه و هرکار میکنم زیاد نمیشه چیکار باید بکنم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   لطفا مطلب مشکل کم شدن صدای هندزفری رو بخونید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   من هم همین مشکل رو با تبلت ایسوس دارم که وقتی هندزفری بهش وصل میکنم صدا نصف میشه
   تو تنظیمات درست نشد به مقاله ای که فرمودین هم مراجعه کردم ولی درست نشد.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  من هندزفری بلوتوث سامسونگ لول دارم در تماس تصویری اینستاگرام صدا رو پخش نمیکنه با هندزفری و صدا از گوشی پیخش میشه چکاری میتونم انجام بدم

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   فقط تماس اینستاگرام به این شکله؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام من وقتیکه هندزفری وصل میکنم صدای سمت چپ کلا کار نمیکنه . برای رفع این مشکل چیکارکنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام.گوشی من گلکسی S10 هست و مشکلم اینه که وقتی هنزفری سیمی رو به گوشی متصل میکنم و میخوام از اینستاگرام استوری ضبط کنم و یا در واتس اپ استاتوس ضبط کنم صدای موزیکی تو هندزفری داره پخش میشه تو استوریام پخش نمیشه هنگامی که هندزفریو جدا میکنم از گوشیم مشکلش چیه ؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   میکروفن گوشی یا هندزفری تنها صداهایی رو ضبط می‌کنه که بهش می‌رسه. صدایی که داخل هندزفری داره پلی می‌شه شنیده نمی‌شه در نتیجه پخش نمی‌شه. باید آهنگ رو با صدای بلند پلی کنید تا بتونید حین فیلم گرفتن هم صدارو داشته باشید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 5

  سلام من تازه یه هندزفری سیمی سامسونگ اس ۷ گرفتم گوشی خودم A50هستش ولی بعد از دوساعت ک گذشت خود به خود صدا بلند میشد و میره تو برنامه های دیگ تا تکون میخوره میشه بگید چجوری کنترلر های هندزفری رو کلا غیر فعال کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 1

   سلام منم همینطور

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  من هندزفری بلوتوثی i12 خریدم رو گوشی سامسونگ A20s تو بازی صدا با کمی تاخیر پخش میشه ۲ یا ۳ ثانیه صول میکشه بعد صدا میاد میشه بهم بگید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   بلوتوث به طور کلی یه مقدار تاخیر داره و تمام هندزفری‌های بلوتوث تاخیر دارن ولی اونقدر محسوس نیست و اصلا احساس نمی‌شه. بعضی هندزفری‌ها هم با CODEC های صوتی خاصی مشکل دارن. راه‌حل مشخصی برای این مشکل وجود نداره. مشکل یا از گوشی و یا از هندزفریه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام من گوشیم سامسونگ. s6 هستش وقتی هنفری نصب میکنم. فقط ترانه پخش میشه وصدا نداره مشکل از هنفری هستش یا از گوشی ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اگه هر دو گوش هندزفری سالم هستن حتما به خاطر تنظیمات پلیر موزیک روی گوشی‌تونه. حتما تنظیماتش رو روی مونو و یا استریو قرار دادید و هر کدوم از گوش‌های هندزفری یک مدل صدا رو منتقل می‌کنن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من گوشیم a60 هست و هندزفریش مثل نوت میمونه و با جای شارژرش مشترکه الان چند وقته خراب شده یکی از گوش هاش من رفتم هندفری جدید خریدم ولی همش ارور میده که پشتیبانی نمیکنه دوبارم عوضش کردم و همچنین حتی از تبدیلم استفاده کردم ولی میزنه پشتیبانی نمیکنه
  ولی هندزفری خودم (اورجینال) کار میکنه
  مشکلش چیه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  گوشی من sumsung A50 هست ،وقتی هندزفری رو متصل میکنم و تلفنم زنگ میخوره ناخوداگاه روی حالت بلندگو میره در صورتی که قبلا اینجوری نمیشد ، مشکل از چی میتونه باشه؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   هندزفری‌تون بلوتوثیه یا هندزفری سیمی؟

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من هندزفریم سمت راست صدا نمیده چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  با سلام ,هنسفری هایلو مدل gt1pro هر وقت وصل میشم اتوماتیک فایل های صوتی گوشیمو پخش میکنه ,وسط فیلم دیدن یکدفعه اتوماتیک پخش میشه موزیک ,چیکار کنم اتوماتیک پخش نشه ؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 2 0

   ممکنه به خاطر تنظیمات موزیک پلیرتون باشه که خودبخود وقتی هندزفری رو شناسایی می‌کنه موزیک پلی کنه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 4

  سلام من هندزفریم رو گوشی کسی دیگه کار میکنه رو گوشی خودم نه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   هندزفری‌تون بلوتوثه یا هندزفری سیمی دارید؟ اگه سیمی دارید احتمالا قسمت جک هدفون کثیف شده و یا مشکل پیدا کرده.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 1

  سلام من دکمه هندزفریم مشکل داره و همش وقتی تو گیم هستم با یه اشاره کوچیک میره قسمت سرچ گوگل و خیلی داره رو اعصابم میره . ازتون میخوام کمکم کنین ک دکمه رو غیر فعال کنم مثلا دیگه با نگه داشتنش داخل گوگل نره ممنون میشم کمک کنین

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   باید حین بازی کردن تو تنظیمات گوشی‌تون گوگل اسیستنت رو خاموش کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 2 1

  من گوشیه هواوی دارم اما هنوزم هندزفریم کار نمیکنه تو گوشی
  ی بار شد اما چن وقت پیش
  هندزفری هم خراب نیس
  چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   به احتمال زیاد مشکل از پورت گوشی باشه. داخل پورت رو با یه دستمال و یه چیز نوک تیز کامل تمیز کنید. احتمالا یه چیزی اجازه نمی‌ده که درست متصل بشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  لطفا بگین که چطوری از میکروفون هدفون هنگام ظبت صدا یا بازی استفاده کرد؟؟؟ ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  و سوال دیگه اینکه آیا میشه میشه هندزفری بلوتوث رو به لپ تاپ ویندوز 10 کانکت کرد ؟
  البته نسخه بلوتوث لپ تاپم احتمالا زیر 4 باشه !

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام. بله امکان اتصال هندزفری بلوتوث به لپ‌تاپ وجود داره. معمولا هدفون‌هایی که بلوتوث 5 دارن از نسخه 4 هم پشتیبانی می‌کنن.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام
  من لول یو سامسونگ دارم .
  اول کانکت میشدم و مشکلی نبود تا اینکه تصمیم گرفتم اون رو همزمان به لپتاپم که یه مقدار قدیمی هست و مال حدودا 7 سال پیشه هم وصل کنم .
  هر کار کردم وصل نشد . با خودم گفتم اول از گوشی آن پیر کنم و ببینم به لپتاپ وصل میشه یا نه .
  وصل که نشد بماند دیگه به گوشیمم (نت 9) وصل نمییییییشه !!!
  آیا راهی هست که هندزفری رو ریست فکتوری کنم ؟
  ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   برای ریست کردن لول یو دکمه Talk رو نگه دارید تا زمانی که از حالت چشمک‌زن خارج بشه و بعد می‌تونید مجددا به گوشی‌تون وصل کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من ی هندزفری تایپ سی خریدم ولی الان ک میزنم رو گوشیم جواب نمیده راهی هست ک درست بشه گوشیم هم نوت ۹پرو هست

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  سلام. من از هنذفری akj سامسونگ استفاده میکنم. بعد از چند دقیقه که هنذفری متصل هست بطور خودکار صدا یا کم و زیاد میشه یا میره اهنگ قبلی و بعدی.یا حتی اهنگ پخش میکنه و مشکل دیگه اینکه دستیار گوگل رو اجرا میکنه و جالب اینجاست که وقتی حرف میزنم حرف منو تشخیص نمیده. چیکارش کنم؟؟ فک میکنم حسگر هاش به مشکل خوردن. راهی هست که گوشی حسگر هاشو نادیده بگیرن؟فقط صدا بیاد و پخش شه. در ضمن گوشی من هم redmi 8a هست. و فک کنم تنظیمات رو اشتباهی تغییر دادم. اگه راهی هست که کلا فقط صدا بره و بیاد و کنترلر های هنذفری از کار بیوفته ممنون میشم که بگید

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   از تنظیمات گوگل بخش گوگل اسیستنت رو غیرفعال کنید و یه بار دیگه تست کنید. اصولا نباید چنین مشکلی با هندزفری داشته باشید. می‌تونید تنظیمات رو هم به حالت Default یا تنظیمات کارخانه برگردونید و یه بار دیگه تست کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   سلام منم گوشیم redmi note 8 و همین مشکل رو دارم دستیار گوگل رو غیر فعال کردم ولی بازم صدا ثابت نیست و خود به خود موزیک عوض میشه

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام. من از هنذفری akj سامسونگ استفاده میکنم. بعد از چند دقیقه که هنذفری متصل هست بطور خودکار صدا یا کم و زیاد میشه یا میره اهنگ قبلی و بعدی.یا حتی اهنگ پخش میکنه و مشکل دیگه اینکه دستیار گوگل رو اجرا میکنه و جالب اینجاست که وقتی حرف میزنم حرف منو تشخیص نمیده. چیکارش کنم؟؟ فک میکنم حسگر هاش به مشکل خوردن. راهی هست که گوشی حسگر هاشو نادیده بگیرن؟فقط صدا بیاد و پخش شه

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یک ایرپاد ایفون خریدم به گوشیم وصل میشه اما بعد از ده دقیقه خود به خود بلوتوث قطع میشه علتش چی هسته البته گوشیم honor10لایت هسته

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من یک ایرپاد ایفون خریدم به گوشیم وصل میشه اما بعد از ده دقیقه خود به خود بلوتوث قطع میشه علتش چی هسته

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   اگه خود ایرپاد معیوب نباشه این روش‌ها رو امتحان کنید.
   1. یک بار ریستش کنید و مجددا وصل کنید به گوشی.
   2. وای‌فای گوشی‌تون رو قطع کنید و امتحان کنید چون ممکنه اختلال وای‌فای باشه.
   3. ممکنه شارژ باتری ایرپاد کم شده باشه.
   4. روی گوشی اندرویدی نه ولی روی آیفون قابلیتی داره به نام Automatic Ear Detection و وقتی که ایرپاد داخل گوش تکون می‌خوره و از گوش میاد بیرون خودش موزیک رو قطع می‌کنه.

   ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   سلام.چطوری صدای شمارشگر موقع زنگ خوردن گوشی در داخل هندزفری level u pro قطع کنیم.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 1

  با سلام. چطور کاری کنیم که موسیقی بصورت اتومات ازهدست پخش نشه. ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   این مسیر رو برید:
   Setting > Accessibilty > Interaction and Dexterity > Answering And Ending Calls
   اونجا یه گزینه Answer Automatically داره که مخصوص جواب دادن ببا هدسته. می‌تونید غیرفعالش کنید.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 0

  سلام من یه هدفون دارم یه تبدیل داره که به گوشیم وصلش میکنه تبدیل2 به 1 aus و حالا جدیدا وصل نمیشه به دستگاه دیگه ای میزنم وصل میشه گوشیمم به هندزفری میزنم وصل میشه بدون تبدیلم هدفون میزنم وصل میشه ولی فقط صدا هست میکروفون ندارم.چیکار باید بکنم لطفا بگید خیلی ممنون

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 0

   مطمئنید به میکروفن آسیبی نرسیده؟ روی یه گوشی دیگه امتحان کنید ببینید میکروفنش سالمه یا نه. تو تنظیمات بلوتوث روی خود هدفون هم کلیک کنید و داخل تنظیماتش mic و calls رو فعال کنید و ببینید که آیا حل می‌شه یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام میخام با هنزفری سیمی خودش ج نده چکارش کنم تو گوشی سامسونگ؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 1

   تو قسمت تنظیمات تماس گزینه‌ی Auto Answer وجود داره که احتمالا اون گزینه رو فعال کردید. اون رو غیرفعال کنید و ببینید درست شده یا نه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 0 0

  سلام من اخیراً یه گلکسی بادز پلاس خریدم ولی نمیتونم به گوشی متصل کنم
  بلوتوث رو که روشن میکنم و و کیس رو که فول شارژ هست رو کنارش میذارم و درب کیس رو که باز میکنم اصلاً تو گوشی شناسایی نمیشه که بخوام وصلش کنم،به نظر شما مشکل از بادزِ ؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   مطلب راهنمای استفاده از گلکسی بادز رو بخونید و ببینید که آیا نحوه اتصال رو به دزستی انجام می‌دید یا خیر. اگه تازه خریداری کردید و از سلامتش مطمئن هستید احتمالا نباید مشکل از خود هندزفری باشه.

   ارسال شده در تاریخ:
 • 1 2

  سلام ببخشید هندزفری من سالم هست و وقتی با بقیه گوشی ها امتحان میکنم سالمه ولی تو گوشی خودم نمیشه وقتی بار اول وصلش کردم یهخطا اومد ولی من اشتباهی ردش کردم میتونم درستش کنم؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 0 5

   سلام. هندزفری‌تون بلوتوثیه یا سیمی؟ اگه بلوتوثیه یک‌بار دستگاه رو ریست کنید. مجددا گوشی رو با هندزفری جفت کنید تا دوباره از اول به گوشی وصل شه. برای هندزفری سیمی هم احتمالا مشکل از جک هدفون و یا پورت گوشی‌تون باشه.

   ارسال شده در تاریخ: