مشخصات Gear Fit Plus

Gear Fit Plus : مچ بند هوشمند جدیدی در راه است؟

پیش از این شاهد رونمایی از ساعت‌های پوشیدنی با عنوان Gear Fit از جانب کمپانی سامسونگ بوده‌ایم. اما ثبت مالکیت برندی جدید باعث شده تا بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد رونمایی از یک گجت پوشیدنی جدید و سری دیگری از گجت‌های هوشمند سامسونگ با نام Gear Fit Plus داغ گردد.

اخبار و حواشی به وجود آمده حول کمپانی سامسونگ نشان می‌دهد که ظاهرا این شرکت به دنبال ثبت جانشینی جدید برای مچ بند هوشمند گیر فیت Gear Fit است. همانطور که در تصویر زیر نیز قابل مشاهده است، کمپانی سامسونگ به دنبال ثبت نشان تجاری Gear Fit Plus برای محصول جدید خود است.

ساعت هوشمند Gear Fit Plus

 

شرکت سامسونگ با ثبت قرارداری با KIPRIS (یا همان خدمات اطلاع‌رسانی حقوق مالکیت فکری کره) حق مالکیت Gear Fit Plus را به نام خود ثبت کرده است. همین موضوع باعث شده تا حدس و گمانه‌زنی‌هایی در مورد رونمایی از یک ساعت هوشمند و گجت پوشیدنی جدید از جانب سامسونگ بر سر زبان‌ها بیوفتد. با این حال متاسفانه در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در مورد هیچ یک از جنبه‌های Gear Fit Plus در دسترس نیست. حتی به عقیده برخی از کارشناسان، ثبت مالکیت و حقوق فکری این نام نمی‌تواند الزاما به منزله‌ی رونمایی از محصولی جدید باشد. به این معنا که شاید سامسونگ حق ثبت این نام را به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی از جانب شرکت‌های دیگر انجام داده است. از طرف دیگر همچنان راه برای ارتقا مچ بند هوشمند Gear Fit باز است و این به نوبه خود می‌تواند خبر امیدوار کننده‌ای برای طرفداران دنیای ساعت‌های هوشمند باشد.

با وجود این باز هم باید منتظر ماند و دید که آیا قصد سامسونگ از ثبت مالکیت فکری Gear Fit Plus تنها جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی است یا این شرکت کره‌ای برنامه خاصی برای این نام و برند دارد. با توجه به عدم وجود هرگونه اطلاعات رسمی و غیررسمی، تنها چاره کار انتظار تا زمان مشخص شدن اصل حقیقت و ماجرا است.

منبع: 91mobiles

0 دیدگاه برای Gear Fit Plus : مچ بند هوشمند جدیدی در راه است؟

0 دیدگاه برای این محصول

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Gear Fit Plus : مچ بند هوشمند جدیدی در راه است؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.