لوازم جانبی هندزفری و هدفون

هندزفری و هدفون، مخصوصا مدل بلوتوثی این روزها طرفداران زیادی دارند. لوازم جانبی آن‌ها هم همینطور. احتمالا دیده‌اید که کسانی که ایرپاد دارند معمولا یک کاور سیلیکونی هم دارند. چند دلیل اصلی برای استفاده از لوازم جانبی هندزفری و هدفون وجود دارد. 

  1. این لوازم جانبی از بدنه و قسمت‌های مختلف هندزفری شما محافظت می‌کنند. مثلا انواع کاور سیلیکونی و ژله‌ای و یا کاورهای ضدضربه هندزفری که معمولا روی کیس شارژر گوشی نصب می‌شوند و مثل یک محافظ قدرتمند عمل می‌کنند. ظاهر هندزفری را هم به کلی عوض می‌کنند و انگار یک هندزفری جدید دارید. 
  2. کیف‌ها و مخصوصا کیف‌های فری‌سایز برای حمل راحت‌تر هندزفری استفاده می‌شوند. یا اگر می‌خواهید هندزفری‌تان را با خودتان به کوه و دشت ببرید با یک کیف فایل حمل می‌توانید به سادگی از گم شدن هندزفری‌تان جلوگیری کنید. در ضمن برخی هندزفری‌های بلوتوثی کاور مخصوص به خود را ندارند و در این حالت کیف هندزفری گزینه فوق‌العاده‌ای است. 
  3. هندزفری‌های بلوتوثی خیلی زود از گوش می‌افتند. احتمالا شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید. حتی ایرپادهای اپل که خیلی روی ایستایی آن‌ها کار شده هم ممکن است از گوش بیفتند. حتی هندزفری‌هایی که سری سیلیکونی یا ژله‌ای سفت دارند هم از گوش خارج می‌شود. در این حالت برخی افراد مخصوصا آن‌هایی که با هندزفری بلوتوث‌شان ورزش می‌کنند از گیره یا هوک گوش هندزفری استفاده می‌کنند. 
  4. بند نگهدارنده دورگردنی برای ورزش کردن با هندزفری بلوتوثی بسیار ایده‌آل است. می‌توانید به سادگی آن را به هندزفری وصل کنید. دور گردن‌تان بیندازید و نگران افتادن و گم شدن هندزفری‌تان نخواهید بود. 
  5. سری سیلیکونی یا سری ژله‌ای هندزفری هم جزو لوازم جانبی ضروری برای هندزفری است. سری سیلیکونی خود هندزفری بعضی وقت‌ها گم می‌شود و نیاز دارید یک سری جدید داشته باشید که با خرید سری‌های مربوط به هندزفری‌تان می‌توانید دوباره مثل سابق از هندزفری‌تان استفاده کنید. 

این‌ها لوازم جانبی پرکاربرد هندزفری و هدفون بودند که می‌توانید به وسیله آن‌ها هم از هندزفری‌تان به خوبی محافظت کنید و هم استایل و رنگ هندزفری‌تان را تغییر دهید و یک استایل جدید را تجربه کنید. از دست ندهید. اگر سوالی هم دارید می‌توانید با کارشناسان استایل آپ تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.