هولدر گوشی و پایه نگهدارنده موبایل

هولدر و پایه نگهدارنده گوشی و تبلت ؛ برای راحتی شما حین کار کردن و استفاده از گوشی

احتمالا بارها برای شما پیش آمده که بخواهید گوشی را یک جا ثابت نگه دارید. در یک زاویه خاص و یا در یک موقعیت خاص

 • وقتی می‌خواهید یک فیلم روی گوشی‌تان ببینید. 
 • وقتی می‌خواهید از خودتان عکس یا فیلم بگیرید. 
 • وقتی گوشی یا تبلت‌تان را به یک دسته بازی بلوتوثی وصل کرده‌اید و می‌خواهید بازی کنید. 
 • وقتی می‌خواهید ویدیوکال کنید.
 • کلاس‌های آنلاین هم که این روزها به شدت زیاد شده‌اند. 

در این حالت هولدر موبایل یا همان استند گوشی کار را برای شما راحت‌تر می‌کند. می‌توانید به سادگی گوشی‌تان را در هر موقعیتی که بخواهید ثابت نگه دارید. در هر زاویه‌ای و با هر پوزیشنی که دوست دارید. 

با خرید هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل می‌توانید به سادگی تمام این کارها را انجام دهید. با این پایه گوشی کار کردن با موبایل برای شما هیجان‌انگیزتر می‌شود. تقریبا تمام کسانی که هولدر خریده‌اند یک بار به خودشان گفته‌اند که کاش زودتر خریده بودم. مطمئنا شما هم بلافاصله بعد از خرید استفاده‌های متعددی برای هولدرتان پیدا خواهید کرد. 

مخصوصا اگر تبلت دارید. هولدر تبلت به شدت کارساز است. چون نگه داشتن تبلت در دست سخت است و شاید بعد از چند دقیقه بخواهید آن را زمین بگذارید. 

اگر موتور دارید هولدر گوشی برای موتور رانندگی در شرایط سخت را ساده‌تر می‌کند. اول اینکه گوشی همیشه جلو چشم شماست و به خاطر صدای بلند موتور هیچ زنگی را از دست نمی‌دهید. ثانیا با توجه به سرویس‌های تاکسی موتور یا پیک اینترنتی می‌توانید به سادگی این سرویس‌ها را دم دست‌تان داشته باشید و مهم‌تر اینکه با هولدر موتور می‌توانید به راحتی از اپ‌های مسیریاب استفاده کنید. 

احتمالا این هولدرها را روی برخی موتورها دیده باشید. اما اکثرا این هولدرهای ماشین را روی داشبورد ماشین‌ها و یا در دریچه کولرها دیده‌‌ایم. اکثر رانندگان برای مسیریابی و مشاهده دائم مسیر از پایه نگهدارنده و یا استند موبایل استفاده می‌کنند. این استندها در نوع چسبی و دریچه کولر وجود دارند و با توجه به نوع استفاده خودتان می‌توانید یکی از این دو مدل را خریداری کنید. 

قیمت پایه نگهدارنده گوشی معمولا به جنس، مدل و برند تولیدکننده آن بستگی دارد. به طور مثال برند بیسوس پایه‌های نگهدارنده بسیار باکیفیت تولید می‌کند. یا برند نیلکین پایه‌های فوق‌العاده‌ای برای گوشی دارد که برای ماشین‌های گران‌قیمت و لوکس مناسبند. اما تقریبا در هر دامنه قیمتی می‌توانید یک هولدر مناسب پیدا کنید. در نظر داشته باشید که قیمت استند موبایل با توجه به نیاز خود شما تعیین می‌شود. به طور مثال اگر خیلی کم از هولدر استفاده می‌کنید می‌توانید یک مدل ارزان‌تر هم خریداری کنید. اما اگر دوست دارید همیشه و در هر لحظه از پایه گوشی در ماشین، روی موتور و یا در خانه استفاده کنید یک هولدر باکیفیت‌تر که دوام بیشتری دارد و مسلما قیمت آن هم بیشتر است گزینه مناسب‌تری است. 

به طور کلی شما چند انتخاب برای خرید هولدر گوشی دارید:

 1. هولدر رومیزی برای خانه و محل کار
 2. هولدر گیره‌ای که به لبه میز وصل می‌شود. 
 3. هولدر چسبی که روی میز چسب می‌شود و عمدتا آهنربایی است. 
 4. هولدر گیره‌ای برای موتور
 5. هولدر چسبی برای موتور و ماشین
 6. هولدر دریچه کولر برای ماشین
 7. هولدر پایه مکنده‌ای برای میز، موتور و ماشین
 8. هولدر صندلی عقب برای سرنشینان عقب ماشین

برخی از این هولدرها قابلیت تغییر ارتفاع هم دارند. یعنی می‌توانید آن را تا مقدار زیادی بالا ببرید تا دقیقا در ارتفاع موردنظر شما قرار بگیرد. 

خرید پایه نگهدارنده گوشی

به محصولاتی که در بالا برای شما ارائه شده است خوب نگاه کنید. ویژگی‌های هر کدام را بخوانید و ببینید کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است. خرید استند موبایل فقط به کمی دقت و توجه به نیازهای خودتان بستگی دارد. ویژگی‌های هر محصول را به دقت بخوانید. جنس پایه و نحوه اتصال آن را بررسی کنید و در نهایت برای خرید استند موبایل اقدام کنید. 

اگر سوال و یا ابهامی دارید پیشنهاد می‌کنیم اول مطلب راهنمای خرید هولدر موبایل و تبلت را بخوانید و در صورتی که جواب سوال‌تان را پیدا نکردید با پشتیبانی استایل آپ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل‌تری در این زمینه کسب کنید.