قاب رزینی

رزین قبل از اینکه تبدیل به قاب شود یک ماده‌ی نرم و به شدت چسبنده‌ است. اما وقتی در شرایط خاصی قرار می‌گیرد بسیار سخت می‌شود و برای تولید انواع و اقسام لوازم از آن استفاده می‌شود. قاب گوشی رزینی یکی از این موارد است. رزین را در طبیعت هم دیده‌ایم. شیره‌ای که به برخی درختان مانند درخت کاج می‌چسبد از جنس رزین است. اما امروزه از پلیمرها برای ساخت رزین مصنوعی استفاده می‌شود. قاب‌های رزینی عمدتا از جنس پلیمرهای رزینی هستند. 

کاور رزینی شباهت زیادی به کاور ژله‌ای دارد. اما از نظر مقاومت و نوع اصطکاک و همچنین شیوه ساخت کاملا با این قاب متفاوت است. نکته جالب توجه اینجاست که از رزین در ساخت رنگ هم استفاده می‌شود و مزیت مهم قاب رزینی نسبت به سایر قاب‌ها این است که رنگ آن هم از جنس رزین است و در نتیجه نسبت به سایر کاورها کمتر دچار رنگ‌رفتگی می‌شود. 

رزین انواع و اقسام مختلفی دارد. پس باید دقت داشته باشید که دقیقا چه مدل رزینی را انتخاب می‌کنید. قاب گوشی رزینی که در استایل آپ به شما عرضه می‌شود از نوع پلیمری است. باکیفیت‌ترین نوع رزین که برای قاب‌ها استفاده می‌شود. 

خوب به رنگ‌بندی و طرح‌های جذاب این قاب و کاورهای جنس رزین نگاه کنید. زیباترین طرح‌ها برای شما که زیبایی را دوست دارید عرضه شده‌اند. همین حالا می‌توانید قاب رزینی را برای گوشی‌تان سفارش دهید و ظاهری جذاب و دوست‌داشتنی به گوشی‌تان بدهید.