قاب پارچه ای طرح گوزن

خرید قاب محبوب و جذاب طرح گوزن پارچه ای

قابی که همه دوستش دارند. قاب طرح گوزن از لحظه‌‌ای که وارد بازار لوازم جانبی موبایل شده تا الان جزو پرفروش‌ترین قاب‌ها بوده. گارد گوزن گوشی که یک طرح گوزن جذاب در قسمت پشتی آن حک شده و گوشی شما را خاص‌ و جذاب می‌کند. این کاور پارچه ای با طرح گوزن هم از نظر کیفیت و هم طراحی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. از بدنه گوشی شما به خوبی محافظت می‌کند. لبه‌ها و قسمت‌های حساس گوشی را می‌پوشاند و تمام ویژگی‌های یک قاب خوب را دارد. تنها قسمت پشتی آن پارچه‌‌ای است و لبه‌ها از پلی‌استر نیمه‌سخت ساخته شده‌اند. در نتیجه لبه‌های گوشی حین افتادن و یا ضربه خوردن آسیبی نمی‌بینند.

کاور گوزن گوشی قیمت مناسبی هم دارد. از نظر دوام و کارایی با قاب‌های باکیفیت دیگر همسان است و هیچ نقصی در آن نمی‌بینید. تقریبا برای تمام گوشی‌های موجود در بازار تولید و عرضه شده است و با توجه به محبوبیت این قاب، برندهای مطرح هم قاب گوزن پارچه ای را تولید کرده‌اند که یعنی برای گوشی‌های گران‌قیمت می‌توانید از قاب‌های گوزن برندهای مطرح هم استفاده کنید. پارچه‌‌‌ای بودن پشت کاور هم اصطکاک خاصی به آن بخشیده است و وقتی آن را در دست می‌گیرید احساس خوبی خواهید داشت.

همین حالا می‌توانید با خرید قاب طرح گوزن پارچه ای گوشی‌تان را جذاب‌تر و ایمن‌تر کنید. اگر سوالی هم در این باره دارید می‌توانید با پشتیبانی استایل آپ تماس بگیرید. اطلاعات بیشتری کسب کنید و خرید مطمئن‌تری داشته باشید.