راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان

راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان

تکنولوژی همواره به هر نحوی برای کودکان جذاب است. تکنولوژی واقعیت مجازی نیز از این قاعده مستثنا نیست. کودکان به دلیل کنجکاوی بسیار بالا دوست دارند هر مسئله جدیدی را به سرعت و با عطش همیشگی شان برای فهمیدن مسائل جدید به سرعت واکاوی کنند. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که تصمیم گیری در مورد این مساله که خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان مفید است یا مضر با هدف اصلی ما این نوشتار قدری متفاوت است. قبلاً در وبلاگ فروشگاه اینترنتی استایل این مسئله را به تفصیل بررسی کرده‌ایم. جواب دادن به این سوال نیازمند در نظر گرفتن مسائل روانشناختی، تربیتی و مسائل تخصصی مربوط به کودک و نوجوان است. اگر به عنوان سرپرست هنوز این مسئله برای شما جای سوال دارد توصیه می‌کنیم نوشتار مرتبط در این زمینه را مطالعه نمایید. ولی در کل نتایج تحقیق در این زمینه نشان داده است که استفاده کنترل شده از عینک واقعیت مجازی برای کودکان نه تنها مضر نیست بلکه می‌تواند علاوه بر راهکارهای سرگرمی به عنوان راهکارهای آموزشی و تربیتی نیز استفاده شود و تاثیراتی مفید بر میزان خلاقیت فرزندان خواهد داشت. 

صفحه فروشگاه: خرید عینک واقعیت مجازی

اخیراً برنامه‌های آموزشی متنوعی مناسب با دوره های سنی کودک و نوجوان برای عینک های واقعیت مجازی تهیه و تولید شده است. ذکر این نکته نیز ضروری است که استفاده از عینک واقعیت مجازی در گستره‌ قیمتی موجود در بازار ایران عموماً نیاز به یک گوشی موبایل دارد. نتایج تحقیقات نشان داده است که کودکان و نوجوانان بهتر است همواره گوشی موبایل مستقل خود را همراه نداشته باشند. بنابراین ما این نوشتار را با این رویکرد پیش می‌بریم که عینک واقعیت مجازی با استفاده از گوشی والدین در ساعات کنترل شده و با محتوای کنترل شده توسط والدین و تحت نظارت آنها به عنوان راهکار های سرگرمی آموزشی و تربیتی استفاده شود و فقط صرفاً تجربه استفاده از عینک واقعیت مجازی برای کودکان و نوجوانان قابل دسترس باشد. در نتیجه رویکرد این نوشتار بیشتر ایجاد امکان تجربه واقعیت مجازی برای کودکان و نوجوانان با استفاده از گوشی والدین است. 

نوشتار مرتبط‌ : آیا بازی با واقعیت مجازی برای کودکان خطری به همراه دارد؟

گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان

وقتی که می خواهیم یک راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی را تدوین کنیم مسلماً از فاکتور های متفاوتی می توان این مسئله را بررسی کرد. از نظر قیمت عینک واقعیت مجازی یا از نظر کیفیت. عینک های VR از نظر کاربردهای مختلف و از نظر برند و امکانات و قابلیت های آن‌ها به انواع مختلف قابل دسته‌بندی هستند، ولی فاکتور اصلی با توجه به رویکرد این نوشتار نوع گوشی موبایل موجود در یک خانه باشد. بنابراین ما گوشی های موجود در بازار را به چند دسته تقسیم می کنیم و خرید عینک واقعیت مجازی مناسب برای آن گوشی را توصیه می‌کنیم. در سال‌های اخیر کمپانی‌های تولیدکننده تلفن‌های هوشمند به تکنولوژی عینک واقعیت مجازی روی آورده‌اند و سرمایه‌گذاری‌های عظیمی در این زمینه انجام شده است برای مثال کمپانی‌های مانند سامسونگ و شیائومی عینک های واقعیت مجازی اختصاصی خود را برای گوشی های خود در پلتفرم خاص خود ارائه کردند یا گوگل با ارائه پلاتفورم گوگل کاردبورد و بعدها گوگل دی دریم تا حد زیادی تکنولوژی واقعیت مجازی را روی پلتفرم گوشی موبایل بهبود داده است. بنابراین ما گوشی های موجود در بازار ایران را به چندین دسته تقسیم بندی می کنیم و با توجه به بودجه و قیمت عینک واقعیت مجازی گزینه های قابل انتخاب را شرح می‌دهیم.

خرید عینک واقعیت مجازی سامسونگ برای کودکان و نوجوانان

سامسونگ به عنوان یکی از کمپانی های پیشرو در زمینه واقعیت مجازی تا به حال چند مدل عینک واقعیت مجازی که برای گوشی های پرچمدار خود عرضه کرده است. آخرین مدل عینک واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR 2017 می‌باشد. کمپانی سامسونگ اولین عینک واقعیت مجازی را در سال ۲۰۱۵ ارائه داد. پس از آن هر سال با معرفی پرچمدار جدید نسل بعدی یک Gear VR جدیدتر به بازار عرضه شده است. آخرین مدل از عینک واقعیت مجازی سامسونگ هدست گیر وی آر 2017 است. این عینک با گوشی‌های پرچمدار سامسونگ از قبیل نوت ۸، اس ۸ و اس ۷  سازگار است. در ادامه مروری خواهیم داشت بر روی عینک واقعیت مجازی سامسونگ و دلایل خرید آن. ذکر این نکته نیز ضروری است که عینک واقعیت مجازی سامسونگ گیر وی آر 2017 فقط با پرچمداران عرضه شده توسط این کمپانی کره ای سازگاری دارد و نمی‌توان با همه گوشی های سامسونگ از این عینک واقعیت مجازی استفاده کرد. اگر یکی از گوشی های پرچمدار سامسونگ از قبیل سری نوت یا سری اس را دارید مسلما بهترین گزینه خرید عینک واقعیت مجازی برای شما هدست Gear VR 2017 است. در غیر این صورت باید به بخش‌های بعدی این نوشتار مراجعه نمایید. اگر تمایلی اندک و حتی کم به خرید یکی از پرچمداران کمپانی کره ای سامسونگ دارید تکنولوژی واقعیت مجازی سامسونگ‌ می‌تواند به احتمال زیاد در تصمیم شما تاثیر گذار باشد، چرا که به نظر منتقدین تکنولوژی تجربه واقعیت مجازی با عینک واقعیت مجازی گیر وی آر سامسونگ تفاوت عمده ای با تجربه واقعیت مجازی موبایلی در دیگر گزینه‌های واقعیت مجازی موبایلی دارد. زاویه دید بسیار بالا، کیفیت بی بدیل لنزها و وجود کنترلر اختصاصی در کنار اپلیکیشن گیر وی آر سامسونگ و بازی‌ها و فیلم‌ها و برنامه‌های متعدد که توسط سامسونگ و همکارانش توسعه داده شده است، تجربه بی بدیل از واقعیت مجازی موبایلی را برای دارندگان پرچمداران پرچمدار سامسونگ رقم زده است. مروری خواهیم داشت بر آخرین مدل از عینک واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR 2017 : 

خرید هدست واقعیت مجازی سامسونگ Samsung Gear VR 2017

سامسونگ در نمایشگاه بارسلونا ۲۰۱۷ آخرین عینک واقعیت مجازی خود یعنی گیر وی‌آر ۲۰۱۷ به همراه کنترلر را رونمایی کرد. با اضافه شدن کنترلر لذت بازی و امکان مدیریت گوشی و برنامه ها با تجربه کاربری بهتری فراهم می‌شود. علاوه بر این این ریموت دارای صفحه لمسی نیز هست که به عنوان یک موس پد عمل می‌کند. در داخل بازی‌های عینک واقعیت مجازی سامسونگ ساختار اعمالی مانند پرت کردن، شلیک کردن، نشانه رفتن و کشیدند تعبیه شده است. همچنین دقت تشخیص حرکات به شدت بهبود داده شده است. از دیگر مزایای این عینک واقعیت مجازی می‌توان به تجربه کاربری بسیار خوب در هنگام استفاده اشاره کرد. برای مثال طراحی بند نگهدارنده به طوری است که در واکنش های ناگهانی یا تغییر زاویه عینک را کاملاً پایدار نگه دارد. پدهای دور چشم که برخی کاربران هنگام استفاده طولانی مدت و یا هنگام فیلم دیدن انتقاداتی به راحتی آن داشتند کاملا بهبود داده شدند و این مشکل به کلی حذف شده است. یکی از نکاتی که شاید سامسونگ باید به آن توجه کند و به اصطلاح جای بهبود دارد وزن دستگاه است. وزن عینک واقعیت مجازی سامسونگ  Gear Vr 2017 در حدود 345 گرم است. هرچند این مقدار اذیت کننده نیست ولی می‌تواند کمتر باشد. میدان دید با به اصطلاح زاویه دید در عینک واقعیت مجازی سامسونگ ۱۰۱ درجه است. نورهای محیط به وسیله طراحی عالی کاملاً فیلتر شده‌اند و هنگام فیلم دیدن و بازی محیط کاملا بدون نور و تاریک و صد البته بدون انعکاس روی لنز خواهید داشت. عینک واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR 2017 برای اتصال به گوشی‌های پرچمدار سامسونگ از هر دو پورت میکرو USB و USB Type-C پشتیبانی می‌کند. بنابراین با نسل ششم و هفتم و هشتم از خانواده اس سامسونگ و نوت ۵ و نوت ۸ سازگار خواهد بود.

یکی دیگر از نقاط قوت این که واقعیت مجازی سامسونگ اپلیکیشن اختصاصی برای این محصول است. این برنامه واقعیت مجازی امکاناتی مانند دیدن فیلم و اجرای برنامه‌های واقعیت مجازی را دارد. علاوه بر این راهکاری برای بازی تحت شبکه و ارتباط با دوستان نیز تعبیه شده است. سامسونگ اپلیکیشن اختصاصی واقعیت مجازی خود را با همکاری شرکت اکولوس که یکی از پیشرو‌ها در زمینه واقعیت مجازی است برای عینک VR خود توسعه داده است.

حال اگر یکی از گوشی‌های پرچمدار کمپانی سامسونگ را دارید، بهترین گزینه خرید عینک واقعیت مجازی 2017 Gear VR سامسونگ خواهد بود. اگر گوشی شما سامسونگ است ولی در لیست پرچمداران نامبرده نیست یا کلاً گوشی سامسونگ ندارید ادامه نوشتار را همراه ما باشید تا بهترین گزینه خرید عینک واقعیت مجازی کودکان و نوجوانان را به شما را معرفی کنیم.

خرید عینک واقعیت مجازی شیائومی برای کودکان و نوجوانان

کمپانی شیائومی برخلاف شهرت جهانی در ایران معروفیت کمتری دارد. از دلایل این امر که بگذریم می‌توان ادعا کرد شیائومی همپای تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند دست به نوآوری در جنبه های مختلف تکنولوژی موبایلی زده است. همانطور که اشاره کردیم بخش تازه‌ای از این تکنولوژی دنیای واقعیت مجازی است شیائومی نیز از قافله عقب نمانده و عینک های واقعیت مجازی اختصاصی خود را عرضه کرده است، هر چند از لحاظ برنامه و بازی و توسعه به رقیب قدرتمند کره ای خود یعنی سامسونگ نمی‌رسد ولی اگر یکی از گوشی های پرچمدار شیائومی را دارید بهتر است عینک واقعیت مجازی شیائومی را که توسط خود کمپانی تولید می شود، خریداری نمایید شیائومی در این زمینه پا را فراتر گذاشته و پلتفرم اختصاصی خود را برای واقعیت مجازی ارائه کرده است. عینک واقعیت مجازی شیائومی مدل شیائومی Xiaomi Mi VR است. این عینک از لحاظ کیفیت طراحی و ساخت مناسب است و دارای امکانات بسیار بالاتری نسبت به مدل‌های پیشین است. وجود کنترلر برای مدیریت بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها و همچنین ابداعات در نحوه قرارگیری عینک واقعیت مجازی روی سر قابل توجه است.  متریال قسمت‌های در تماس با سر و صورت دارای کیفیت بالا بوده و تجربه کاربری لذت بخشی را به کاربر خواهند داد. شیائومی با قرار دادن یک سنسور مادون قرمز در این عینک واقعیت مجازی حساسیت شناسایی حرکات سر را به مراتب افزایش داده است. روی بدنه یک دکمه دسترسی سریع و یک چرخانه تنظیم فوکوس لنز نیز وجود دارد. ساختار کنترل اندازه برای راحت قرار گرفتن گوشی در هدست و استفاده از آن تعبیه شده است. شیائومی علاوه بر این عینک واقعیت مجازی مدل عینک وی آر پلی نیز دارد. دیگر عینک‌های واقعیت مجازی شیائومی به اصطلاح گلوبال بوده و با تمام گوشی‌ها سازگاری دارد. کیفیت ساخت و همچنین کیفیت لنز های دو عینک دیگر واقعیت مجازی شیائومی مناسب بوده و یکی از گزینه‌های خرید عینک واقعیت مجازی با صرفه اقتصادی به شمار می‌رود.

خرید هدست واقعیت مجازی شیائومی Xiaomi Mi VR
در ادامه به دیگر گزینه‌های خرید عینک واقعیت مجازی خواهیم پرداخت این عینک‌های وی آر با تمامی گوشی‌ها در گستره اندازه صفحه نمایش مشخص سازگاری دارند. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که برای انجام بازی با عینک های واقعیت مجازی موبایلی، گوشی موبایل شما باید دارای سنسور ژیروسکوپ باشد تا بتواند رابطه تعاملی با حرکت سر و جهتی که به آن نگاه می‌کنید را برقرار سازد. هرچند که عینک واقعیت مجازی سامسونگ و عینک واقعیت مجازی شیائومی دارای کنترل های اختصاصی خود هستند اما این نکته جای نگرانی ندارد چرا که دیگر عینک های واقعیت مجازی نیز به همراه کنترلر‌های تولید شده توسط دیگر کمپانی ها قابل استفاده می باشند. در ادامه معرفی گزینه‌های خرید عینک واقعیت مجازی موبایلی مناسب کودکان فاکتور اصلی یعنی قیمت عینک واقعیت مجازی را مدنظر قرار می‌دهیم و به ترتیب صعود قیمت عینک‌های واقعیت مجازی پیشنهادی خود را برای استفاده کودکان با توضیحات مفصل ارائه خواهیم کرد.

خرید عینک واقعیت مجازی VR Box 2

وی آر باکس ۲ خوش قیمت ترین عینک واقعیت مجازی موجود در بازار است. شاید از نظر کیفیت ساخت و کیفیت لنزها بتوان انتقاداتی به این عینک واقعیت مجازی وارد نمود، ولی این نکته را نیز باید در نظر گرفت که قیمت عینک واقعیت مجازی وی آر باکس ۲ در رده اقتصادی و به صرفه قرار می گیرد. به اصطلاح عینک واقعیت مجازی ارزان قیمتی به حساب می‌آید. شاید شما از آن دسته از والدین باشید که صرفاً می‌خواهید فرزندتان تجربه واقعیت مجازی داشته باشد و اطمینان دارید که این تجربه گذرا خواهد بود. در این صورت خرید عینک واقعیت مجازی VR Box 2 می تواند انتخابی مناسب باشد. عینک واقعیت مجازی VR Box 2 با گوشی های موبایل 3.5 تا 6 اینچ سازگاری دارد. کافیست گوشی را در قسمت جلوی عینک قرار داده و عینک را روی سر خود نصب کنید. در بالای عینک یک بند کش مانند پهن وجود دارد که از طریق سه نقطه به بدنه VR Box 2 اتصال یافته است، این بندها وظیفه محکم کردن عینک روی سر را به عهده دارند. داخل هدست VR Box 2 دو لنز چشمی با کیفیت مناسب قرار دارند تا تصاویر را نمایش دهند. قطر لنز‌ها برابر با ۴۲ میلیمتر است و زاویه دیدی که عینک واقعیت مجازی وی آر باکس 2 به کاربر می دهد برابر با ۱۱۵ درجه است. عینک واقعیت مجازی وی آر باکس ۲ دارای دو بخش تنظیمی مکانیکی است که می‌توان به وسیله آن‌ها لنزها را عقب و جلو یا چپ و راست کرد. این دکمه های تنظیمی کمکتان می‌کنند تا عینک واقعیت مجازی VR Box 2 تصویری واضح روی چشم شما ارائه کند. وزن عینک واقعیت مجازی VR Box 2 برابر با ۴۰۷ گرم است. جنس بدنه از پلاستیک ساخته شده است و مناسب فیلم دیدن و انجام بازی های معمول و سبک است. باید این نکته را نیز در نظر گرفت پردازش بازی به عهده گوشی موبایل است و عینک واقعیت مجازی در این مرحله عملاً به عنوان ابزاری مکانیکی یک تصویر دو قسمتی را به تصویر سه بعدی تبدیل می کند. یعنی فیلم ۳۶۰ درجه سه بعدی یا بازی در این محیط شبیه سازی می شود. همچنین سنسور ژیروسکوپ برای انجام بازی های عینک واقعیت مجازی ضروری است، ولی برای دیدن فیلم های سه بعدی یا معمولی توسط عینک واقعیت مجازی VR Box 2 نیازی به گوشی نخواهید داشت. عملاً تنها شرط سازگاری این عینک واقعیت مجازی با گوشی شما ابعاد موبایلتان است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید عینک واقعیت مجازی VR Box 2 در فروشگاه استایل آپ مراجعه نمایید.

خرید هدست واقعیت مجازی وی آر باکس VR BOX 2

خرید عینک واقعیت مجازی VR Shinecon

دیگر گزینه خرید عینک واقعیت مجازی نسل اول وی آر شاینکن است. برند شاینیکن یکی از تولیدکنندگان معروف در بازار ایران در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی به حساب می‌آید. اگر بخواهیم فاکتور ارزان بودن قیمت عینک واقعیت مجازی را دخیل کنیم و عینک واقعیت مجازی وی آر باکس 2 را به دلیل انتقادات وارده انتخاب نکنیم انتخاب ما بین گزینه‌های خرید عینک واقعیت مجازی ارزان وی آر شاینکن نسل یک است. عینک واقعیت مجازی وی آر شاینکن VR Shinecon با گوشی های موبایل با صفحه نمایش اندازه سه و نیم تا ۶ اینچ سازگار است. قاب جلوی VR Shinecon به صورت دوتایی و از قسمت بالا باز می شود. پدهای ابری نرم در محل تماس سر و صورت با عینک واقعیت مجازی VR Shinecon قرار گرفته‌اند تا هنگام استفاده از آن حس بدی را القا نکنند. عینک واقعیت مجازی وی آر شاینکن به وسیله بندهای کشی نگهدارنده به خوبی روی سر قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان فاصله لنزها را تنظیم کرد تا تصویر از وضوح بالایی برخوردار باشد. کیفیت کلی VR Shinecon 1 مناسب است و می‌تواند به عنوان گزینه خرید عینک واقعیت مجازی ارزان به حساب آورده شود.

خرید هدست واقعیت مجازی شاینکن VR Shinecon

خرید عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 2 

اگر فاکتور قیمت عینک واقعیت مجازی را به عنوان فاکتور اصلی برای خرید عینک وی آر در نظر بگیریم گزینه خرید بعدی عینک واقعیت مجازی وی آر شاینکن ۲ است. VR Shinecon 2 نسخه بهبود یافته و تکامل یافته تر از نسل اول عینک شاینیکن است. این بهبودها بیشتر در زمینه طراحی، بهبود آرگونومی بدنه، کیفیت لنزها و عدسی و همچنین متریال ساخت عینک واقعیت مجازی انجام شده است. در بازار واقعیت مجازی و در محدوده میانی قیمت عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 2 گزینه خرید محبوبی به حساب می آید و آمار فروش بالایی دارد. جنس بدنه پلاستیکی مرغوب است، لنزهای ۳۸ میلیمتری با کیفیت ساخت بسیار بالا در این عینک واقعیت مجازی تعبیه شده‌اند. لنزها از چهار جهت قابلیت تنظیم دارند و عملاً عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 2 با تمامی گوشی های اندروید و iOS که سایز صفحه نمایش سه و نیم تا ۶ اینچ را دارند، سازگاری کامل دارد. عینک طراحی قابل قبولی دارد و استفاده مداوم از آن به هیچ عنوان کاربر را خسته نمی‌کند. در محل اتصال این که عینک واقعیت مجازی با سر و صورت کاربر از پدهای نرم و ارگونومیک استفاده شده است تا تجربه کاربری بهبود داده شود. همچنین VR Shinecon 2 دارای سیستم خنک کننده برای تلفن هوشمند است که در صورت استفاده از بازی های سنگین مانع داغ شدن گوشی موبایل در داخل این عینک واقعیت مجازی شود. اندازه بند‌های نگهدارنده قابل تنظیم است تا بتوان به راحتی از این هدست واقعیت مجازی استفاده کرد. 

 

خرید هدست واقعیت مجازی شاینکن VR Shinecon 2خرید عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4

اگر از آن دسته از والدین هستید که امکان دارد خودتان علاقه به تجربه واقعیت مجازی داشته باشید و یا اینکه فاکتور قیمت عینک واقعیت مجازی خیلی معیار تصمیم گیری برای گزینه خرید شما نیست توصیه ما خرید عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4 است. عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4 از پلاتفورم گوگل کاردبورد استفاده می‌کند که با تمام گوشی‌های اندروید، آیفون و ویندوزی سازگاری دارد. تنها نکته وجود ژیروسکوپ در گوشی برای انجام بازی‌ها و همچنین ابعاد تلفن هوشمند است که باید در اندازه حدود ۴ تا ۶ اینچ باشد. عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4 کیفیت بدنه و طراحی مناسبی دارد. این عینک دارای یک دکمه تنظیمی برای کنترل حجم صدا است که می‌توان با یک بار فشار دادن این دکمه تماس های ورودی را پاسخ داد. شاید اصلی ترین نکته در مورد عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4 به نسبت چند مدل قبلی که در این نوشتار بررسی کردیم وجود هدفون اختصاصی روی عینک واقعیت مجازی است. این هدفون که قابلیت جداسازی نیز دارد، از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و می‌تواند تجربه واقعیت مجازی کاربران را بهبود دهد. عینک BOBOVR Z4 دارای مکانیزم خنک کنندگی گوشی هنگام اجرای بازی های سنگین است و همچنین عینک طوری طراحی شده است که با در جریان بودن هوا عدسی ها بخار نکنند و دید کاربر مختل نشود. زاویه دید BOBOVR Z4 یکی دیگر از نقاط قوت این عینک واقعیت مجازی است، زاویه دید این هدست در حدود ۱۲۰ درجه است که با توجه به قیمت عینک واقعیت مجازی BOBOVR Z4 نقطه قوت به حساب می‌آید. یکی از نقاط ضعف عینک واقعیت مجازی وزن ۴۱۰ گرم آن است هنگام استفاده توسط کودکان مقداری آزاردهنده باشد. در کل BOBOVR Z4 یک گزینه ارزشمند خرید عینک واقعیت مجازی به شمار می آید.

خرید هدست واقعیت مجازی بوبو وی آر BOBOVR Z4

خرید عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 5 2018

آخرین گزینه در این لیست عینک واقعیت مجازی شاینکن ۵ است. این هدست واقعیت مجازی که از آخرین تولیدات کمپانی شاینکن است با چند بهبود به بازار عینک واقعیت مجازی معرفی شده است. از نظر سازگاری با تلفن‌های هوشمند 4 تا 6 اینچ سازگار می‌باشد. لنزهای هدست VR Shinecon 5 2018 از گلس پلاریزه شده سه بعدی به قطر ۴۲ میلی متر ساخته شده است. بنابراین کیفیت تصویر بسیار بالایی را داراست. زاویه دید عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 5 2018 برابر با ۱۱۰ درجه است. مکانیزم هدایت گرمای تولید شده توسط گوشی در این عینک واقعیت مجازی نیز وجود دارد. عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 5 2018 دارای آرگونومی مناسبی است. با توجه به این ویژگی‌ها می‌توان گفت شاینکن VR Shinecon 5 2018 انتخاب مناسبی برای ورود به دنیای واقعیت مجازی به حساب می آید. 

قیمت خرید هدست واقعیت مجازی شاینکن 5 - VR Shinecon 5 2018

صفحه فروشگاه: خرید عینک VR

در این نوشتار تا حدودی سعی کردیم گزینه‌های خرید عینک واقعیت مجازی موبایلی برای استفاده کودکان و نوجوانان را به والدین عزیز معرفی کنیم. فاکتورهای متعددی را بررسی کردیم ولی در کل رویکرد با توجه به برند و مدل تلفن هوشمند موجود بود، مسلماً این تصمیم که خریدن عینک واقعیت مجازی و استفاده از آن برای کودکان و چگونگی و میزان استفاده از آن به چه شکل خواهد بود به عهده والدین است و مطالعه بیشتری را می‌طلبد، ولی در صورتی که می‌خواهید فرزندتان تجربه‌ای هرچند گذرا از واقعیت مجازی داشته باشند می‌توانید با صرف هزینه اندک او را با دنیای واقعیت مجازی آشنا کنید. نظر شما در مورد استفاده کودکان از عینک واقعیت مجازی یا بهترین گزینه خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2 دیدگاه برای راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی برای کودکان

2 دیدگاه برای این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

 • 2 0

  سلام. میخواستم بدونم عینک شاینکن SC-G06E برای بچه 10 ساله مناسبه ؟ و اینکه برای چشم ضرر نداره ؟

  پاسخ دادن
  ارسال شده در تاریخ:
  • 1 0

   سلام، عینک شاینکن SC-G06E یا همان Shinecon 5 2018 با توجه به وزن مناسب، هدفون‌های رو گوشی عالی، فیلترینگ نورهای مضر و لنزهای استاندارد یکی از گزینه‌های خوب برای خرید عینک واقعیت مجازی مناسب کودکان محسوب می‌شود.

   ارسال شده در تاریخ: